Bez Michaela jsme už tolik dní

Rodina Cascios u Oprah

24. prosince 2010 v 15:43 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Rodina Cascios, se kterou měl Michael dobré vztahy přes 25 let, se objevila v pořadu Oprah Winfrey. Některé písně na albu Michael totiž vznikly v jejich soukromém studiu v jejich domě a oni chtěli vyvrátit fámy, že na nich nezpívá Michael, a tak po mnoha letech otevřeně promluvili o vztahu s Michaelem a ukázali svá domácí videa.

Otec rodiny, Dominic Cascio, a jeho žena Connie, říkají: "Chovali jsme se k němu, jako by byl členem naší rodiny, jako by nebyl král popu, ale jen obyčejný člověk. Nazýval nás svou druhou rodinou. Přicházel na rodinné večeře a vždy se ujistil, než začneme jíst, řekneme motlitbu a poděkujeme. Pak jsme se večer bavili jako rodina a povídali si."

Eddie Cascio říká: "Cítil jsem, že je důležité ukázat světu, jaký Michael byl. Prakticky jsem s Michaelem vyrůstal od tří let. Michael měl rád soukromí a my respektovali jeho přání. Chtěli jsme pro něj být jeho rodina." Connie mluvila o dětch Michaela: "když se narodily jeho děti, nechával je jen s jejich chůvou nebo s námi. Nikomu jinému nevěřil. Také jsme byli u toho, když se jeho děti narodily."

Eddie mluvil samozřejmě o tom, jak natáčel s Michaelem hudbu. "Je to Michaelův hlas. Natočil ty písničky u nás doma a já byl u toho. Natočili jsme společně 12 písní." Některé z písní byly dokončeny producentem Teddy Rileym, který s Michaelem pracoval 18 let. Teddy také u Oprah potvrdil, že se jedná o hlas Michaela. "Slyšíte tam jeho přirozenost. Nikdo nedokáže zařvat tak silně jako on v těch písních. Nikdo by nebyl schopný takto vyrobit jeho hlas." Mnoho lidí věří, že album vyjít nemělo, protože ho Michael neschválil. Eddie k tomu říká: "Michael natáčel pro své fanoušky a jeho fanoušci si zaslouží slyšet jaký hudební génius byl."

Rodina mluvila s Michelem jen tři dny před jeho smrtí, když Michael zavolal Dominicovi ke dni otců. "Michael nám neskutečně chybí. Každý den vzpomeneme jeho jméno a cítíme, že je tu s námi."

Na video se podívejte od třetí minuty:
 


Anketa

Kterou Michaelovu sestru máte nejradši?

Janet
La Toya
Rebbie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama