Bez Michaela jsme už tolik dní

"Michael" je nejprodávanějším albem světa

24. prosince 2010 v 16:07 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Podle informací Sony Music je nové album ''MICHAEL'' nejprodávanějším albem globálně po celém světě. V České republice se po prvním týdnu prodeje umístila na šestém místě (prodej cca 24tisíc kusů) a stoupá výš. Jako jediná novinka se v tomto žebříčku dostala do top 30 ČR.

V USA se album dostalo na místo třetí. Na první místo v prodejnosti se dostalo v Nemecku, Itálii, Švédsku a Nizozemí, ve většině jiných zemích se dostalo do první trojky. Jako zlaté i platinové bylo označeno v mnoha zemích, včetně České republiky.
 


Komentáře

1 Roman-Jackson Tvé SB co Tvým SB navždy zůstane Roman-Jackson Tvé SB co Tvým SB navždy zůstane | Web | 27. prosince 2010 v 14:13 | Reagovat

to je uplně bomba ale nečekal bych to

2 Michaels Michaels | 2. dubna 2011 v 13:35 | Reagovat

Pozvánka k účasti na projektu Heal the World

Zdravím všechny, kteří se zamilovali do Michaela Jacskona a touží pokračovat v tom, co on pro ně započal !
Michael byl, a svým způsobem stále je, člověkem, který překonal všechny překážky tohoto světa a zazářil. Během své umělecké kariéry však také pochopil, že jeho ohromný talent vychází z lásky k tomu světu a lidem v něm a  jim se celý daroval. Mnozí z nás se změnili k lepšímu právě díky jemu. Michael nebyl z těch, kteří by si přáli být sami těmi nejlepšími. Podněcoval své fanoušky aby tančili a zpívali s ním, aby se vyjádřili, projevili a zazářili pro ty, které mají rádi. Aby společně tvořili krásnější svět jeden pro druhého.
Projekt Heal the World se snaží poskytnout k tomuto lidem prostor. Organizujeme umělecké akce inspirované jak tvorbou Michaela Jacskona, tak umožňuje presentovat tvorbu vlastní.
Rádi bychom oslovili všechny, kteří se nechtějí už jen dívat a brát, ale také se aktivně zapojit a dávat. Přidejte se k projektu se svým konkrétním talentem, ať už uměleckým, organizačním či jakýmkoliv jiným, protože jen spojením všech jedinečných darů každého zazní harmonie celku.

Obracejte se na Danielu Kartákovou, tel. 737 342 384, info@heal-the-world.cz, navštivte webové stránky www.heal-the-world.cz nebo stránku facebooku Project: Heal the World http://www.facebook.com/group.php?gid=332757943926.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama