Bez Michaela jsme už tolik dní

Album Michael - co možná nevíte o písních

24. prosince 2010 v 15:41 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Hold my hand - duet se zpěvákem Akonem z roku 2007, původně plánovaný k vydání v roce 2008, někdo pustil na internet, a vydání písně se odložilo na neurčito. Akon na písni zapracoval a její konečnou verzi slyšíte v rádiích jako první singl z alba Michael.
Hollywood tonight - píseň začínající gotických kostelovým chórem nabízí výraznou basovou linku v pozadí a její taneční potenciál ji řadí mezi přední písně na albu. Mluvené slovo doprovázející celou písní nahrál Michaelův synovec Taryll Jackson.
Keep your head up - vyprávní příběh "obyčejné ženy hledající naději v prázdných slibech" a hodí se do atmosféry finanční krize probíhající ve světě. Píseň dodávající odvahu ve zlých časech. 
(I Like) The Way You Love Me - originální demo písně se objevilo na albu Michael Jackson: The Ultimate Collection z roku 2004. O konečnou podobu se postaral Neff-U, který dodal písni nové piáno, kytaru a upravil vokály. Píseň začíná mluveným slovem po telefonu a plynule přechází v beatbox.
Monster - s pomocí rapu 50 Centa, kytaristky Orianthi, a produkce Teddy Rileyho vznikla hitovka se skvělým textem přirovnávající novináře a papparazzi k příšerám, které můžete potkat kdekoliv se v Hollywoodu pohnete.
Best of joy - Jedna z posledních písní, které kdy Michael natočil. Krásná pomalá píseň, ve které Michael opakuje, že tu bude navždy, vznikla v roce 2009 v Los Angeles a přes dohady o jeho hlasových schopnostech ke konci života Michaelův hlas zní naprosto fantasticky.
Breaking news - tato píseň už bude navždy poznamenána kontroverzí týkající se jejich vokálů. Zpívá v celé písni Michael Jackson? Posuďte sami.
(I Can't Make It) Another Day - spojení Michaela Jacksona a Lennyho Kravitze z roku 1999. Píseň vznikla v legendárním nahrávacím studiu Marvin's Room. Píseň na albu je jiná než známe z internetu, s výraznější basovou kytarou v pozadí a hlas Michaela zní čistěji.
Behind the mask - píseň původně nahraná pro album Thriller a napsaná Michaelem v roce 1982, nepochybně skrytý funky klenot alba, ve kterém Michaela doprovází saxofon. V minulosti si ji zazpíval např. Eric Clapton.
Much too soon - skvělý výběr písně na zakončení alba. Na kytaru Michaela doprovází Tommy Emmanuel. Píseň byla složená Michaelem v roce 1981, ale vokály této verze byly nahrány až v roce 1994 při nahrávání alba HIStory. Původně v produkci Bruce Swediena, tuto verzi ale produkoval John McClain.
 


Anketa

Koho z dětí MJ máte nejradši?

Prince
Paris
Blanketa
Všechny tři!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama