Bez Michaela jsme už tolik dní

Prosinec 2010

Merry Christmas !!!

24. prosince 2010 v 16:12 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Dneš je Štědrý den a já bych vám chtěla ještě něco kromě přání říci: Chci se omluvit všem svým SB za to, že vám moc nepíšu a i všem ostatním, co navštěvují můj blog a neividí tu tak často novinky. Moc mě to mrzí, ale je to kvůli škole. Prostě to nestíhám :-( prosím nebuďte naštvaní a pochopte to. Děkuju moc! Michael mám pořád ráda, miluju ho a navždy budu!!! Patří k číslům jedna v mém srdci!!!

A vám všem také přeji veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2011 s těmi nejbližšími! Hodně štěstí, zdraví a lásky!!!

Michaele, tobě také krásné Vánoce tam nahoru


"Michael" je nejprodávanějším albem světa

24. prosince 2010 v 16:07 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Podle informací Sony Music je nové album ''MICHAEL'' nejprodávanějším albem globálně po celém světě. V České republice se po prvním týdnu prodeje umístila na šestém místě (prodej cca 24tisíc kusů) a stoupá výš. Jako jediná novinka se v tomto žebříčku dostala do top 30 ČR.

V USA se album dostalo na místo třetí. Na první místo v prodejnosti se dostalo v Nemecku, Itálii, Švédsku a Nizozemí, ve většině jiných zemích se dostalo do první trojky. Jako zlaté i platinové bylo označeno v mnoha zemích, včetně České republiky.

'Michael' zatím na třetím místě v prodejnosti

24. prosince 2010 v 16:06 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
I přes všechnu kontroverzi, se album 'Michael' dostalo na třetí místo v prodejnosti alb a to s 224 910 prodanými nosiči. Ovšem na druhou Susan Boyleovou ztrácí asi 25 000 CD a na prvním místě je Tailor Swift s 254 996 prodanými nahrávkami. Ovšem Micahelovo album je v žebříčku debutant, čili dá se očekávat ještě nárůst v prodejnosti, v následujících měsících. Předpoklad prodeje byl asi 225 000 kousků, což zřejmě Michaelovo poslední album hravě překoná. Čísla nejsou zatím potvrzená.


'Sing off' - Hold My Hand

24. prosince 2010 v 16:05 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Show na americké televizní stanice NBC jménem 'The Sing Off' je soutěž pro vokální skupiny. Výherce získá 100 000 dolarů a kontrakt se Sony. Soutěžní skupina se jménem 'Committed' zazpívali píseň z nového alba Krále Popu, jménem 'Hold My Hand'.


Turné BAD konečně vyjde na DVD

24. prosince 2010 v 16:02 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Sony má smlouvu s The Michael Jackson Estate na 10 projektů týkající se Michaela. První projekty byly film THIS IS IT, DVD set Vision a album Michael. Další v řadě bude nová remasterovaná reedice alba Off the wall, na které bude spolupracovat Quincy Jones, který na album přinese nové nikdy nezveřejněné písně. Dalším zajímavým projektem bude DVD turné Bad, o které fanoušci Michaela Jacksona žádají už roky. Tyto informace potvrdil John Branca z MJ Estate.

Usherův tribute Michaelovi

24. prosince 2010 v 16:01 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Usher zatancoval na svém turné 'OMG' na Michaelovu píseň 'Don't Stop Till' You Get Enough'. Na konci krátkého tanečku řekl: ''Michaele miluju tě a vždy tě milovat budu!''Neverland se stane hudební školou?

24. prosince 2010 v 16:00 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Nová a zajímavá myšlenka se objevila v souvislosti Michaelovým rančem Neverland. Colony Capital by chtěl sídlo proměnit v hudební školu, jako je třeba 'The Juilliard School' v New Yorku. Na škole by se učili náctiletí hudbu skládat, psát a také vystupování. Ovšem projekt je doopravdy zatím pouze v teoriích, jelikož napřed by musela Santa Barbra (okres, kde je Neverland) schválit projekt a hlavně 'Michael Jackson Estate' by musel udat svoje svolení. Ovšem MJ Estate vydalo prohlášení: ''Ten nápad je zajímavý, jsme otevřeni k vyjednávání.''


Jon Chu mluvil o Michaelovi

24. prosince 2010 v 15:58 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Režisér tanečního filmu Step up, Jon Chu, mluvil o tom, jaké bylo natáčet film v době, kdy zemřel Michael Jackson. "Pamatuji si přesně jednu scénu, kterou jsme točili v den, kdy Michael Jackson zemřel. Víte, on měl takový vliv na všechny tanečníky. Myslím, že 99,9% našich tanečníků by vám řeklo, že Michael byl jejich největším idolem. Strašně nás jeho smrt šokovala. Když jsme přišli do práce, někdo pustil Michaela a všichni včetně štábu a tanečníků tancovali. Byl to krásný moment."

Tricky Stewart mluví o "Keep Your Head Up''

24. prosince 2010 v 15:57 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Producent Tricky Stewart, který v minulosti spolupracoval např. s Beyonce nebo Mariah Carey, se rozpovídal o své práci na písni Keep Your Head Up. "Hlavně jsem chtěl, aby se to líbilo Michaelovi a aby to bylo takové, jaké by to udělal sám, kdyby tady s námi byl. Je hodně hudby, kterou nám tu zanechal, a je to pro nás jako vodítko. Bylo to opravdu o tom, že jsem se snažil myslet tak jak by myslel on. Byl to pro mě úžasný zážitel a jsem rád, že jsem se mohl projektu účastnit a mít možnost pracovat s hlasem Michaela v jeho nejčistší formě."

Jackie mluví o Vánocích s Michaelem

24. prosince 2010 v 15:55 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Nejstarší Michaelův bratr a jeho spoluhráč ze skupiny Jackson 5 se rozpovídal o tom, jaké to bylo s Michaelem a s Vánoci. Napřed se Jackie svěřil i o tom, že pořád nemůže věřit, že Michael není mezi námi, Jackie je jedním z rodiny Jacksonů, které Michaelův odchod zasáhl nejvíc.
''Michael miloval dovádět ve sněhu, byla to jeho skrytá vášeň. Dokonce miloval lyžování. Párkrát se vydal na hory a zkoušel se učit lyžovat, ale měl pokaždé strach, že si něco zlomí a potom by nemohl koncertovat. Občas jsme spolu jeli do Švýcarska a tam jsme dováděli ve sněhu.'' Jackie také objasnil, jak je to se slavením Vánoc v rodině. ''Matka Vánoce neslaví, jelikož je svědkyně jehovova, ovšem my ostatní Vánoce slavíme a moc si je užíváme, musíme přitom být ale daleko od matky...


Další projekty? Off The Wall!

24. prosince 2010 v 15:53 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Teď, když se konečně začalo prodávat album 'Michael' začal 'Michael Jackson Estate' mluvit o tom, co náš čeká v budoucnu. První projekt, který uslyšíme, bude remasterovaná verze 'Off The Wall' alba, které bude obsahovat původní písně v perfektní kvalitě a navíc nás čeká i řada nevydaných písní. Na albu se bude podílet Qunicy Jones, kterého již 'Sony Music' požádalo o spolupráci.

Spekulace, že se má objevit v následujících letech okolo 10 alb, jsou nepravdivé. 'Estate' prohlásilo, že nás čeká 10 projektů, nikoliv alb. Čili se dočkáme možná další hry, koncertů na DVD apod. Další v řadě bude soundtrack k turné 'Cirque de Soleil: The Immortal tour', které bude mít za jediné téma, Michaela Jacksona. Další alba s nevydanými písněmi, jak řekl i Teddy Riley se v budoucnu objeví, ovšem bude to jedno, maximálně dvě.

Původní malba Kadira Nelsona

24. prosince 2010 v 15:51 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
V tomto videu si môzete vsimnút rozdiel medzi pôvodnou malbou Kadira Nelsona a obalom albumu MICHAEL. Na obraze vidíme matku Michaelových 2 detí, Debbie Rowe, Madonnu i Elizabeth Taylor.


RECENZE idnes.cz: Jackson umí zpívat i ze záhrobí

24. prosince 2010 v 15:51 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Dnes vychází album Michael. První z deseti nahrávek s novým materiálem, které se mají po smrti krále popu objevit. Ti, co ho připravovali, v hazardním úkolu oproti obavám nakonec docela obstáli.

Tak jako zombie v jeho klipu Thriller vylézá dnes poprvé ze záhrobí i Michael Jackson. Na první z deseti plánovaných posmrtných desek zní jeho hlas a písničky, na kterých pracoval v různých obdobích svého života a s různými slavnými kolegy. Přesto, Michael není albem Michaela Jacksona. A byla by chyba k němu tak přistupovat.

Teddy Riley: Na albu slyšíte Michaela Jacksona

24. prosince 2010 v 15:50 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Producent Teddy Riley se rozpovídal pro agenturu Reuters o tom, jak upravovali Michaelův hlas na album "Michael". "Musel jsem jeho hlas hodně zpracovat, a proto možná vznikají ty dohady, zda je na albu hlas Michaela Jacksona. On nepředpoládal, že je to finální vokál, ale protože tu s námi už není, nemůže z dema udělat hotovou píseň sám. Použili jsme technologii zvanou Melodyne, abychom jeho hlas lépe spojili s hudbou. To je možná důvod, proč některé vibrato na konci zní trochu přehnaně. Omlouvám se za to, ale jinak to nešlo a na albu opravdu slyšíte hlas Michaela Jacksona." Riley se také vyjádřil k tomu, že nějací členové Michaelovy rodiny se snažili projekt bojkotovat. "Asi je štvalo, že neměli v projektu posledni slovo. A pak to spadne jako lavina, která to album sráží k zemi. Bylo mým rozhodnutím se toho účastnit, protože chci být u všecho, na čem Michael pracoval. Chci se postarat o to, aby to bylo správně. Já vím, že je to Michael, že je to skvělý materiál a že si zaslouží, aby jeho odkaz pokračoval dále."

Teddy si také otevřel svůj vlastní blog http://teddyrileyblog.wordpress.com/, kde napsal zprávu Michaelovi. Stojí v ní: "Mému příteli, průvodci, bratrovi a hudebnímu partnerovi - tvá přání se splnila, jsem tvým služebníkem. Tento projekt je jako výlet - fanoušci mě trochu potrápili, než začali vnímat pravdu. Také někteří z rodiny se snažili projekt sabotovat. Ale jsem tu já a budu tě obhajovat. S láskou, Teddy."

Teddy Riley: Očekávejte další podobné projekty

24. prosince 2010 v 15:49 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Producent a dlouholetý spolupracovník Michaela se rozpovídal o novém albu "Michael". "Jsem moc rád, že jsem mohl pracovat na tomto projektu a v budoucnosti očekávejte další přísun nové muziky. Není to u mě o penězích, je to o tom ujistit se, že je všechno jak má být. Těším se na práci na dalším projektu a jsem rád, že v tom jedu." Na otázku, jestli zpívá na albu Michael, Teddy odpověděl: "Nikdo by nedokázal duplikovat hlas Michaela Jacksona. Zpíval několika typy hlasu. Jsou to nahrávky z různého místa a období."

Riley spolupracoval s Michaelem na albech "Dangerous," "HIStory," "Blood On The Dancefloor" a "Invincible". Jak říká, "Michael nikdy nic nebral zkratkou. Dával ze sebe 150% a předělával věci tak dlouho, dokud nebyly dokonalé. Preferoval práci odpoledne od 11 do asi 17 hodin. Někdy jsme ale pracovali několik dní v kuse. Michaelův hlasový učitel doporučoval Michaelovi, aby mluvil vysokým tónem hlasu, i když jeho přirozený tón hlasu byl mnohem hlubší. Byla to velmi dobrá rada, protože tak si zachoval svůj hlasový rozsah po celý život."

Na kingofpop.cz vánoční výprodej skladových zásob!

24. prosince 2010 v 15:48 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Hledáte dárek na Vánoce? Chcete ho mít doma do tří dnů? Pak neprošvihněte výprodej skladových zásob na Kingofpop.cz! a POZOR - zasílají i na Slovensko!

Skladem naleznete především spousty krásných stříbrných přívěšků, náramků a naušnic (z pravého stříbra), dámská a pánská trika za velmi příznivou cenu a pak několik předmětů v sekci Dárečky. Bohužel se to rychle rozprodává, takže toho už moc nezbývá - zkrátka, kdo dřív příjde, ten dřív koupí.

Pro slováky: pokud chcete ceny v Euro, klikněte nahoře v záložce na kingofpop.sk.

PS: a pokud vám nevadí doručení dárku po Vánocích, objednejte si cokoliv, co je označeno jako "Na objednávku".KingofPop.cz

Svetový rekord - megaplagát MICHAEL

24. prosince 2010 v 15:47 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Nedaleko londýnskeho letiska Heathrow rozlozili velkoplosný plagát MICHAEL s rozmerom 2700 m2, vdaka ktorému sa Michael Jackson opät zapísal do Guinessovej knihy rekordov. Udalost je súčastou kampane, ktorá sprevádza uvedenie nového albumu. Plagát zostane v blízkosti letiska do 23. decembra 2010 a potom ho budú presúvat na dalsie miesta v Európe.Album MICHAEL na oficiálnej stránke

24. prosince 2010 v 15:44 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na oficiálnej stránke Michaela Jacksona si môzete vypočut celý album MICHAEL.

První projekt FC Legacy - Secret Santa

24. prosince 2010 v 15:44 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Prosím, věnujte pozornost našemu prvnímu charitativnímu projektu. Informace se dozvíte na
webu FC LEGACY a na fóru.