Bez Michaela jsme už tolik dní

Osvětlovač z THIS IS IT mluví o Michaelovi

17. září 2010 v 20:04 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Britský osvětlovač Mark Cunniffe se rozhovořil o přípravách na turné THIS IS IT, o Michaelově kondici a také o Michaelovi samotném. Cuniffe byl údajně skeptický, když slyšel o tom, že by měl Michael zvládnout 50 koncertů, když naposledy, kdy koncertoval bylo v roce 1996 a to bylo 82 koncertů po celém světě. Ovšem, když začal Michael chodit na zkoušky a podílet se na přípravách, Brit byl ohromen.

''Kdyby zemřel pár týdnů předem, tak bych vám řekl, že nebyl schopný odkoncertovat. Ovšem v úterý a ve středu prošel celou show v kuse a byl fenomenální! Když zemřel, byl jsem devastovaný... Moc mě mrzí, že nemohl odehrát aspoň jeden koncert, kdyby sklidil ovace a svět by ho znovu oslavoval a on byl tomu svědkem. Myslím, že by to byl nejhezčí moment v jeho životě.

Když mi zavolali abych dělal na TII, okamžitě jsem upustil od práce se Stevie Wonderem, Rodem Stewartem, Davidem Bowiem a Georgem Michaelem, abych mohl pracovat pro toho nejlepšího. Taková šance přichází jednou za život. Hned jak jsem se s Michaelem seznámil, Michael mi začal diktovat úkoly. Vysvětloval mi přesně, jak chce osvětlit Billie Jean, takže hned potom, jak jsme se pozdravili, jsem se chopil tužky a papír a vše jsem si zapisoval. Potom co mi vše vysvětlil, jsme se rozloučili a já mu mnohokrát poděkoval a hned potom jsem zavolal svým dětem a řekl jsem jim: Hádejte s kým se právě mluvil!''
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama