Bez Michaela jsme už tolik dní

Září 2010

Budoucnost Neverlandu

23. září 2010 v 21:16 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Zakladatel spoločnosti Colony Capital a spolumajitel ranče Neverland, Tom Barrack, v rozhovoru pro CNBC řekl, že budoucnost ranče zatím není úplně jasná, ale neplánuje se jeho přeměna v komerční park pro veřejnost na styl Elvisova sídla Graceland. Snahou Barracka i Michaelovy rodiny je zachovat ranč na původním místě s jeho historií a Michaelovým odkazem.

Vznik 'Michael Jackson Legacy' !

23. září 2010 v 21:12 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Tímto bychom chtěli oslovit všechny ty, kteří se chtějí aktivně zapojit k našemu nově vznikajícímu občanskému sdružení Michael Jackson's Legacy. Chceme vytvořit mezinárodní fanklub, jenž by svou činností schválil i sám Michael. Již od začátku léta pracujeme na tomto novém sdružení fanoušků. Chceme pomáhat lidem v nouzi, všem dětem, které potřebují pomoc, ale také se postarat o naši Zemi, jelikož tohle bylo a je poselství Michaela Jacksona.

Michael řekl:

''Jestli chceš změnit svět, podívej se do zrcadla a změn se první TY!''

Chceme pokračovat v Michaelově humanitní práci a né se přiživovat na jeho jménu. Nezříkáme se oslav a srazů na počest Michaela, jen je více obohatíme o poselství, které nám Král zanechal a budeme se snažit, aby tyto oslavy nebyly přínosem jen pro nás, ale hlavně pro ty, kteří potřebují pomoci především.

Zapojit se může každý z Vás. Toto občanské sdružení nebude jen fanklubem elity, ale na jeho organizaci a fungování se může podílet kdokoli z členů. Kdokoli může přijít s nápadem. Když do projektu vložíme svoje nadšení, nápady a chuť spolupracovat a něco změnit, věříme, že můžeme zdolat všechny cíle, které si společně stanovíme.

''Michael je pro nás idol, ke kterému vzhlížíme. Jeho odkaz v nás žije dál a je na čase dát našemu pocitu formu.''

Michael doopravdy svět změnil, ne jen svoji hudbou a tancem, ale svojí duší. Odtud tedy naše jméno: Michael Jackson's Legacy - Odkaz Michaela Jacksona.

Navštivte náš web, pro další informace.

Nové album 22. novembra 2010?

23. září 2010 v 21:11 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Nový album Michaela Jacksona by podla zatial neoficiálnych informácií mohol výjst 22. novembra 2010. Na stránke portálu HMV i Amazonu sa objavila informácia o spustení predaja. Obal ani zoznam skladieb nie sú známe, avsak Teddy Riley na Twitteri potvrdil, ze jednou z nich bude uz známa Hold My Hand, ktorú Michael nahral s Akonom. Na albume spolupracuje i skladatel Benjamin Wright, ktorý sa podielal na Michaelovom albume Off The Wall a mnohých známych projektoch.

Podla posledných informácií, v Austrálii bude album uvedený 23. novembra 2010. Koncom novembra Sony vydá i 3-DVD s názvom "Vision", ktoré bude okrem Michaelových starsích videoklipov obsahovat i nové video k pilotnému singlu z nového albumu.

Judith Hill navštívila Forest Lawn

17. září 2010 v 20:14 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Background vokalistka, Judith Hill, která pracovala pro Michaela na turné THIS IS IT a zpívala s ním píseň 'I Just Can't Stop Loving You' navštívila Michaelovu hrobku. Zpěvačka se v mauzoleu objevila prvně, dovnitř má přistup pouze rodina a přátelé rodiny Jacksonů. I když občas odpočívající Michaela navštíví k nelibosti fanoušků i doktor Conrad Murray...

Judith je známá svojí krásnou tribute písní 'I Will Allways Be Missing You' na klip se můžete podívat zde.

Katherine Jackson žaluje AEG

17. září 2010 v 20:12 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Matka Michaela Jacksona, Katherine Jackson, zažalovala včera společnost AEG Live, která organizovala turné THIS IS IT. Katherine tvrdí, že AEG byla zodpovědná za činy doktora Murraye, který Michaela zabil. AEG prý nesplnila dohodu a nedodala Murrayovi zdravotní pomůcky, které by Murrayovi pomohly zachránit život Michaela poté, co se mu zastavilo srdce. V žalobě se tvrdí: "AEG měla zákonnou povinnost starat se o zdraví Michaela Jacksona. V zájmu vysokých zisků ovšem nebrala v potaz fyzický stav Michaela Jacksona. Díky jejich činům a přehlížení ztratily tři děti svého otce." Katherine se soudí jménem dětí a není řečeno, co žádá.

Doktora Murraye najala společnost AEG, aby dohlížel na Michaela a AEG mu měla zaplatit. AEG ale nyní tvrdí, že Michael zemřel před sepsáním smlouvy mezi Murrayem a AEG, a proto nejsou nijak zodpovědni. Kenny Ortega je také zmíněn v žalobě jako obžalovaný.

Murray obviňuje Dr. Kleina

17. září 2010 v 20:10 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Doktor Conrad Murray se ohradil proti žalobě od Joe Jacksona s tím, že v ní není zapsáno, že za smrt Michaela je odpovědný také doktor Arnold Klein, Michaelův dlouhodobý přítel a lékař. Murray říká, že Klein je také z části vinen za Michaelovu smrt a také tvrdí, že tento dermatolog Michaelovi předepisoval léky až do 18.června, tedy týden před Michaelovou smrtí. Murray také řekl, že byl najmut od AEG, aby odstavil Michaela od Kleina, protože AEG mělo obavy, že Klein Michaelovi předepisuje moc léků. Doktor dále také obvinil 7 dalších doktorů, kteří byli Michaelovi nablízku v době jeho smrti. Tým obhajoby také požádal soud, aby zavrhl žalobu od Joe Jacksona s tím, že Joe Jackson nemůže nereprezentovat Michaela, jelikož není součástí 'MJ Estate'.


Fanoušci, kteří chtějí nechat Michaelovi dárek, musí zaplatit

17. září 2010 v 20:07 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
V mauzoleu, kde je Michael pochován, ve Forest Lawn bylo dosud určené místo pro dárky, kteří fanoušci nosili Králi popu. Ovšem teď budou muset fanoušci platit zaměstnancům mauzoleza, aby byly dárky doručeny na místo Michaelova odpočinku (fanoušci k hrobce nesmí, hřbitov je soukromý) 3 dolary. Ovšem jako dárky se počítají pouze květiny, medvídci, obrázky a cokoliv jiného bude vyhozeno...

Debbie Rowe nedostane peníze z pozůstalosti

17. září 2010 v 20:06 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Soudce Mitchell Beckloff odmítnul požadavek exmanželky Michaela Jacksona, Debbie Rowe, na 200.000 dolarů z pozůstalosti. Matka dvou nejstarší dětí Michaela žádala peníze na pokrytí nákladů na soudní poplatky ve své snaze o opatrovnictví po smrti Michaela Jacksona v loňském roce.

Debbie udělala Michaela jediným opatrovníkem dětí po jejich rozvodu v roce 1999. Když zemřel, zažádala o opatrovnictví dětí, ale Michaelova matka Katherine je nyní legálním opatrovníkem dětí - což bylo Michaelovo přání z poslední vůle - a Debbie Rowe obdrží návštěvnosti práva. Během jednání ve středu v Los Angeles soudce rozhodl, že neexistuje zákon umožňující Debbie získat odměnu z pozůstalosti Michaela Jacksona.

Michaelův bratr Tito již dříve uvedl, že Debbie Rowe je vítána v rodině: "Je u nás doma vítána a po tom všem jsou to přece její děti. Chtěl bych ji vidět jako součást rodiny Jacksonů. Tam je dost lásky pro každého."

Osvětlovač z THIS IS IT mluví o Michaelovi

17. září 2010 v 20:04 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Britský osvětlovač Mark Cunniffe se rozhovořil o přípravách na turné THIS IS IT, o Michaelově kondici a také o Michaelovi samotném. Cuniffe byl údajně skeptický, když slyšel o tom, že by měl Michael zvládnout 50 koncertů, když naposledy, kdy koncertoval bylo v roce 1996 a to bylo 82 koncertů po celém světě. Ovšem, když začal Michael chodit na zkoušky a podílet se na přípravách, Brit byl ohromen.

''Kdyby zemřel pár týdnů předem, tak bych vám řekl, že nebyl schopný odkoncertovat. Ovšem v úterý a ve středu prošel celou show v kuse a byl fenomenální! Když zemřel, byl jsem devastovaný... Moc mě mrzí, že nemohl odehrát aspoň jeden koncert, kdyby sklidil ovace a svět by ho znovu oslavoval a on byl tomu svědkem. Myslím, že by to byl nejhezčí moment v jeho životě.

Když mi zavolali abych dělal na TII, okamžitě jsem upustil od práce se Stevie Wonderem, Rodem Stewartem, Davidem Bowiem a Georgem Michaelem, abych mohl pracovat pro toho nejlepšího. Taková šance přichází jednou za život. Hned jak jsem se s Michaelem seznámil, Michael mi začal diktovat úkoly. Vysvětloval mi přesně, jak chce osvětlit Billie Jean, takže hned potom, jak jsme se pozdravili, jsem se chopil tužky a papír a vše jsem si zapisoval. Potom co mi vše vysvětlil, jsme se rozloučili a já mu mnohokrát poděkoval a hned potom jsem zavolal svým dětem a řekl jsem jim: Hádejte s kým se právě mluvil!''

MJ hra bude mít zpoždění...

17. září 2010 v 20:02 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Hra 'Michael Jackson, The experience' bude zpožděna a její vydání je tudíž odloženo na začátek roku 2011. Tvůrci hry, chtějí hru údajně vyšperkovat k dokonalosti a vydat jí, až si budou jistí, že fanoušky plně uspokojí.

Quincy Jones vypráví o Michaelovi

17. září 2010 v 20:01 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Michaelův producent Quincy Jones se po dlouhé době rozpovídal o Michaelovi. Krátce po jeho smrti byl Quincy pod palbou dotazů novinářů, protože je to jeden z lidí, kteří znali Krále popu nejlépe. Nyní skoro po roce se Quincy svěřil i například s důvodem, kvůli kterému byl vyhozen po albu BAD. ''No ano, Michael mě vyhodil...'' Řekl Quincy s úsměvem.

''Tlačil sem Michaela aby se začal věnovat spíše rapu a on říkal: Quincy, ty to nechápeš? Rap je už mrtvý... Ale nebyl jsem z toho zklamaný, zůstali jsme přáteli. Naposledi jsem s ním hovořil, když vyprodal koncerty v Londýně. Byl jsem tam zrovna na schůzce s Mohamedem Al Fayedem a Michael mi zavolal, jestli se nechci sejít, že by přivedl děti. Ovšem byl jsem vytížený tak jsem mu řekl: THIS IS IT (To je ono), sejdeme se až v Los Angeles! Bohužel to byl doopravdy náš poslední kontakt.
Myslím, že nikoho nemůžeme vinit z jeho smrti. Tohle jsou prostě světové superstar, nikdo je nemůže kontrolovat 24 hodin denně, ani jejich rodina.
Mohl Michael zvládnout všech 50 koncertů? Nejsem si jistý, museli bychom znát stovky, stovky detailů o jeho zdraví a tak dále. Bojím se vytvářet si nějaké stanovisko na tohle téma... Když zemřel, tak jsem přemýšlel, jak velká to je škoda. Vždyť zemřel ve věku, kdy jsem já byl jeho producent na albu Thriller... Ovšem to, co vytvořil na tomto světě, co rozhodně mnoho lidí nikdy nedokáže...''

Hlasuj pro Michaela!

10. září 2010 v 23:13 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Hlasuj pro Michael v KLIKÁRNĚ! Můžete hlasovat každých 5 minut! Michael byl první a teď je druhý :(( stačí jen pár hlasů a je opět první :-)


Joe Jackson: "Nechtěl jsem, aby byl Michael gangster!"

10. září 2010 v 14:30 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Dokud byl ještě Král popu naživu, často si stěžoval na tyranskou výchovu svého otce!
Fackování a bití doplněné drsnými zákazy! Takové bylo dětství Michaela Jacksona. Jeho otec Joe ale tvrdí, že tvrdá výchova měla svůj smysl.

"Musel jsem být takový. Měl jsem strach, že se mé děti dostanou do některého z pouličních gangů," vysvětluje Joe a zároveň popírá, že Michaela surově bil: "Občas jsem mu dal pohlavek nebo plácl přes zadek. Nic horšího jsem nikomu z dětí neudělal!"

Táta MJ se bál, že syna svedou špatní přátelé: "Pár Michaelových spolužáků zakotvilo po škole v gangu, žili na ulici a teď jsou z nich feťáci nebo sedí ve vězení. Musel jsem být přísný!"

Joe, litujete toho, jak jste se v dětství k Michalovi choval? "Teď, když nás můj milovaný syn opustil, často přemýšlím o tom, jestli jsem byl dobrým otcem. To už se nedozvím. Jsem si ale jistý, že pokud bych měl další dítě, vychovával bych ho úplně stejně! Snažil jsem se a ničeho nelituji!"

michael-and-joe-jackson.jpg MJ & Dad Joe picture in Remembering Michael Jackson

Informace o dětech ve škole v Buckley

9. září 2010 v 14:55 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Děti Michaela Jacksona, Prince (13) a Paris (12), navštěvují soukromou školu Buckley, kterou v minulosti navštěvoval i Michael se svými bratry. Do třídy chodí sami, ale před třídou je čeká budyguard, který je doprovází v areálu školy. Rodinný právník Brian Oxman řekl, že se děti dobře adaptují a myslí, že přítomnost ochranky nebude za pár týdnů nutná. "Tyto děti zvládnou všechno a jejich otec by to určitě schválil."

Michaelova sestra La Toya k tomu ale řekla: "Osobně si myslím, že by bylo lepší je doma vzdělávat trochu déle. Protože, víte, Michael byl rád, když měl přehled o tom kde jsou, co se naučili. Myslím si, že je trochu příliš brzy, aby šly do školy, kde jsou vystaveny reakcím okolí. Michael chtěl, aby více vyrostly, než se tohle stane." Na otázku, zda Michaelovo nejmladší dítě, Blanket (8), bude navštěvovat Buckley v budoucnu, La Toya řekla: "Bude, ale teď ještě ne. Je moc mladý, a sám řekl, že ještě není připraven."


THIS IS IT bude na blue-ray 3D

6. září 2010 v 15:45 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Spolu s rozmachem filmů, které se nyní vydávají ve formátu 3D, jako je třeba Avatar, Toy Story 3 a tak dále, se dokonce i THIS IS IT dočká formátu 3D v nejbližší době. Takže pokud máte televizi, jenž podporuje 3D, blue-ray mechaniku nebo Playstation 3 a samozřejmě 3D brýle tak si užijete film o Michaelově posledním turné v ''jiné dimenzi''.


James Ingram o psaní PYT pro Michaela

6. září 2010 v 15:40 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
James Ingram, který napsal pro Michaela píseň PYT (Pretty Young Thing) pro Michaela na album Thriller promluvil v talk show Tavise Smileyho o Michaelově stylu nahrávání. Ukazuje to vtipnou imitací toho, jak Michael při nahrávání tančí a zpívá zároveň.