Bez Michaela jsme už tolik dní

Ne-yo promluvil o písních, které napsal pro Michaela

8. srpna 2010 v 17:38 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Zpěvák Ne-yo promluvil o své spolupráci s Michaelem Jacksonem, pro kterého napsal desítku písní, které ovšem nikdy nebyly dokončeny. Ne-yo zatím neví, co dělat s písněmi. "Mám je ve svém archivu, ale nevím co s nimi. Nemohu je prodat někomu jinému a ani je nemůžu sám nazpívat, to by nebylo fér. Takže nevím. Budu na nich sedět a čekat co bude."

V roce 2008 Ne-ya kontaktoval frontman skupiny Black Eyed Peas Will.I.Am, který mu nabídl možnost spolupracovat s Michaelem na jeho budoucím albu. Ne-yo vzpomíná na jeho první setkání s Michaelem: "Choval se naprosto normálně a já se cítil divně a nadával si, že jsem očekával, že se bude chovat divně. Média nám nutily určitý jeho obraz, ale v reálu byl Michael Jackson moc fajn chlap. Vešel v černém obleku a brýlích a byl neskutečně milý a upřímný. Bavili jsme se o hudbě, co se mu líbilo a co ne. Bylo zajímavé ho poslouchat, protože on viděl hudbu v tvarech a barvách. Také mi řekl, že obdivuje mou hudbu, z čehož jsem tam málem omdlel. On je přece důvod, proč jsem začal dělat hudbu."

Ne-yo poslal Michaelovy písně, od rychlých tanečních až po pomalé balady. "Michael mi řekl, že musí mít silnou melodii. Takovou, kterou by si lidé zapamatovali po prvním poslechu, ale slova musí mít hluboký smysl. Věřil, že dnešní hudba není úplně v pořádku. Většina písní je o párty, sexu a penězích. Michael mi řekl, že chce písně, které budou pro lidi něco znamenat." Projekt nového alba byl ale pozastaven, protože začaly přípravy na turné THIS IS IT. "Doufejme, že písně jednou lidé uslyší, jen to musí být tím správným způsobem," dodává Ne-yo.
 


Komentáře

1 Aessenesuenurl Aessenesuenurl | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:12 | Reagovat

This condition is quite restricted to the reproductive system and may have several causes for example a results of injury or abnormal the flow of blood inside the testicles.  He is content, and also the the complete opposite of what we think final years has in store for us.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama