Bez Michaela jsme už tolik dní

Další info o novém albu

4. srpna 2010 v 21:23 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Zdroj z 'Michael Jackson Estate' řekl magazínu Rolling Stone, že nové album, které vyjde v listopadu roku 2010, bude obsahovat 10 nových písní. Michael údajně zanechal po své smrti asi stovku nikdy nevydané hudby, kdy většina byla nahrána v 80tých letech, tedy vrcholu jeho kariéry, jak řekl Frank DiLeo, Michaelův manažer. Sbírka také obsahuje písně z kolaborace s Akon, Will.i.am a Ne-Yo. ''Je tam plno písní z alba BAD, které jsme museli vystřihnout, přitom jsou naprosto skvělé.
Tommy Mattola (ředitel firmy Sony Music) řekl Rolling Stone minulý rok: ''Kdykoliv Jackson nahrával, přehrával, to znamená, že nahrál tak 20-30 písní pro album a potom si vybral ty největší hity, které na album zařadil. Ovšem všechny ostatní písně, byly podle mě stejnými hity, jako ty co vyšli. Například na album ''Thriller'' se nedostala skvělá píseň Don't be messin' around.
Ovšem Michaelův spolupracovník na albu 'Invincible', Rodney Jerkins minulý týden řekl, že on sám vydá album plné nevydaných písní z alba z roku 2001. Jestli to bude součástí alb, slibovaných od Sony, se neví.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama