Bez Michaela jsme už tolik dní

Srpen 2010

Nový školní rok

31. srpna 2010 v 23:12 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Ahooj!!! Tak a poslední prázdninový den jé téměř u konce :((... taaakže já už jdu do třeťáku :X tak tu teď zase nebudu tak moc často, pokusim se svým affs psát a dávat novinky, ale nic neslibuju. Pokud toho budu mít hodně, tak pozastavím blog, ale doufám, že to bude v pohodě. A tímto prosím svá affs, pokud budou mít třídění nebo něco takové, tak ať mi to napíší. Já také teď nebudu dělat třídění.

Tak a teď k novému školnímu roku: Já vám přeji úúúúúspěšný školní rok 2010/2011, ať se vám daří! A vlastně nejen ten, ale všechny roky, co budou! :-) Mějte se mooooc krásně!... A Bůh vám žehnej! :-* :))

A chudáci děti MJ, do školy bez tatínka :-(


THRILLER WALKIN´ PRAGUE 2010 na příkopech

31. srpna 2010 v 0:56 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Klikni sem, kdyby nešlo video spustit


Lenny Kravitz o Another Day

31. srpna 2010 v 0:49 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Lenny Kravitz na svém Facebooku poblahopřál Michaelovi k nedožitým 52.narozeninám a uvedl, že momentálně pracuje na nové verzi jejich společné písně Another Day, která by se měla objevit na novém albumu. Bližší infromace nejsou známé.

Teddy Riley, který se podílel na tvorbě alba Dangerous, včera potrvdil, že ho MJ Estate přizvali spolupracovat na připravovaném albumu, které by mělo vyjít v listopadu.

Všechno nejlepší k narozeninám Michaele!

29. srpna 2010 v 13:15 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Michaeli, už je to víc než rok, co jsi opustil náš svět a vydal jsi se potěšit svým tancem a zpěvem jiné fanoušky, do lepšího světa, který si tě bude určitě víc vážit než ten náš svět. Bylo by ti 52 let. Měl by si za sebou turné THIS IS IT, byl by si znovu korunovaný jako Král Popu, možná by si vyprovodil Paris a Prince do školy a byl by si oporou své matce, která si prochází rozvodem. Bohužel ti nikdo nemůže popřát osobně, ale my věříme, že nás vidíš. Vidíš jak ti připíjíme, slavíme při tvých písních, nebo ti věnujeme chvilku ticha v našich duších.
(Web MJ)

A já za sebe prosím - najděte si alespoň pár minut, který věnujete Michaelovi! Pusťte si jeho hudbu, film, jeďte do Prahy do divadla Hybernia na výstavu (DNES poslední DEN!), nebo mu aspoň doma zapalte svíčku, udělejte cokoliv, co mu vám ho hezky připomene a potěší... R.I.P. Michael, v našich srdcích žiješ dál!!! :-*Prince a Paris chodí do soukromé školy

29. srpna 2010 v 13:08 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona, Prince a Paris, začaly od včerejška (26.8.2010) navštěvovat soukromou základní a střední školu Buckley v údolí San Fernando. Blanket tento rok do normální školy ještě chodit nezačne, a bude pokračovat s domácí výukou. Škola Buckley byla založena v roce 1933 a v současnosti má asi 750 žáků. Jedná se o obdobu našeho víceletého gymnázia, takže děti opouštějí školu přímo na univerzitu.


Michael nejlepším umělcem všech dob na CNN

27. srpna 2010 v 14:25 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na televizní stanici CNN se ptali lidí, kdo je nejlepším umělcem. Narozdíl od žebříčku VH1, kde hlasovali experti z branže, na CNN volili nejlepšího lidé, kteří hlasovali na webových stránkách. Hlasovalo přes 100.000 lidí a Michael s přehledem vyhrál. Za ním se umístili The Beatles, Leslie Cheung, Elvis Presley a Bob Marley.


Michael v Top5 ve "VH1's 100 Greatest"

27. srpna 2010 v 14:24 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Michael Jackson se umístil na třetí příčce v žebříčku televizní stanice VH1, ve kterém hledali nejlepšího umělce jakéhokoliv žánru všech dob. Kontroverzní žebříček dávali dohromady odborníci z hudební branže. VH1 zveřejnila stejný žebříček před 12 lety a Michael se v něm umístil až na 40. místě. Zde vidíte prvních 10 umělců:

1. The Beatles
2. Bob Dylan
3. Michael Jackson
4. Led Zeppelin
5. Rolling Stones
6. Jimi Hendrix
7. Prince
8. Elvis Presley
9. James Brown
10. Stevie Wonder


Michael Bearden dokončil 'One last goodbye'

26. srpna 2010 v 11:27 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Hudební režisér turné/filmu THIS IS IT, Michael Bearden dokončil svojí tribute píseň 'One Last Goodbye', který je dárek pro Michaela k narozeninám. Nyní je k dispozici na Itunes. Jakmile se objeví na Youtube, ihned jí uvidíte na Michaelově webu.


Další slyšení u soudu bude až v lednu

26. srpna 2010 v 11:20 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
V pondělí Los Angeleský soudce stanovil datum, kdy si Murray vyslechne všechny body obžaloby, bude to až 4.1.2011. Slyšení se původně mělo uskutečnit ještě během letošního roku, ovšem soudce čeká na výpovědi svědků. Slyšení bude trvat dva až tři týdny a do té doby si musí obhajoba i obžaloba připravit důkazy a materiál pro soud.

Murrayovi právníci chtějí testy injekčních stříkaček a kapaček, aby se zjistilo, kolik přesně dostal Michael Propofolu a jiných anestetik. Doufají, že jim to může pomoci v obhajobě.

Murray je obviněn z neúmyslného zabití, když Michaelovi píchl smrtící dávku anestetika Propofolu. Soud provází řada sporů například Murray stále má svojí licenci, protože soudce řekl, že nemá pravomoc na to, mu ji odebrat. Ovšem předepisovat anestetika Murray nesmí... Před budovou soude se shromáždila skupina fanoušků které měli transparenty ''Justice 4 MJ'' (Spravedlnost pro Mika) a Joe a Katherine Jackson se také obejvili při tomto předběžném slyšení.

THRILLER WALKIN´ PRAGUE 2010 - podrobné informace

26. srpna 2010 v 11:18 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Milí účastníci THRILLER WALKIN´ PRAGUE 2010, jak už dobře víte, sraz na náš THRILLER WALK je ve 14hodin na Palackého náměstí (park Zítkovy sady) křižovatka Rašínovo nábřeží - Palackého most (stanice metra Karlovo náměstí - trasa B, výstup směr na Palackého náměstí, ulice Podskalská). Nebojte, naše ozvučené auto neminete! :-)

!POZOR! - Pokud se chcete do zombie stylu nalíčit až na místě, BUĎTE TAM DOSTATEČNĚ DŘÍV! Pak už na to nebude čas.

Trasa THRILLER WALKIN´ PRAGUE
14:15 Palackého náměstí - Zítkovy sady
14:30 Karlovo náměstí
14:55 Václavské náměstí (u koně)
15:15 Václavské náměstí - Můstek
15:30 Příkopy
15:45 Náměstí republiky
16:15 Palachovo náměstí - u Rudolfina
16:35 park u metra Malostranská
17:20 Hradčanské náměstí - zde THRILLER WALKIN´ PRAGUE zakončíme.

NEZAPOMEŇTE na party Michael Jackson FOREVER, která po THRILLER WALK následuje v klubu SaSaZu!

We Are The World - seznam zpěváků

23. srpna 2010 v 14:10 | Janet... Child ♥ |  Fotky ♠

Celine Dion jako Michael Jackson :D

23. srpna 2010 v 14:10 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Pamatujete si na video, kde Celine říkala, že Michael byl vždy jejím idolem?
Na videu jí můžete vidět jak zpívá jeho písničku Bad a má i Bad kostým :-)


Prince Michael Jackson má vitiligo

23. srpna 2010 v 14:09 | Janet... Child ♥ |  Fotky rodiny ♠
Prince Michael Jackson
Prince Michael Jackson

Michaelovi rodiče se rozvádějí

23. srpna 2010 v 14:09 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Joseph a Katherine Jackson se po 61 letech manželství rozhodli, že přistoupí k rozvodu. Katherine se během k rozvodu už dvakrát chystala, ovšem to v době, kdy zjistila, že její muž má aféry s jinými ženami nebo, že má nemanželské dítě. Oba momentálně žijí odděleně, Katherine s dětmi v Encinu, Joe v Las Vegas. Joe si dokonce za Katherinu našel náhradu, kterou s sebou vodí na různé akce, kde se vzdává pocta jeho zesnulému synovi...


Michael vyhrál soud s AllGood Entertainment!

23. srpna 2010 v 14:08 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Společnost 'AllGood Entertainment', která podala před rokem a půl na michaela žalobu, že se neuskutečnil koncert Michaela a ''The Jackson 5'', právě utrpěla finální porážku, když soudce Harold Baer Jr. zamítnul jejich žalobu napřed proti Michaelovi a nyní proti 'Michael Jackson Estate'. Firma chtěla zaplatit 40 millionů dolarů, jako újmu, ovšem zprvu se jednalo dokonce o 300 milionů dolarů. Soudce žalobu zamítl vzhledem k tomu, že jediní, kdo kontrakt podepsal byl Frank DiLeo a ani ne Michael, ani nikdo z 'The Jackson 5'. Právník Estatu Howard Weitzman řekl: ''Případ neměl nikdy šanci na úspěch. Michael s tím nikdy nic nepodepsal, soudce rozhodl rozumně.''

MJ hra představila písně, které v ní budou zapojeny

23. srpna 2010 v 14:07 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Hra od Ubisoftu představili seznam písní, na které budete tancovat/zpívat v nové hře 'Michael Jackson The Experience'. Hra bude k dostání na letošní Vánoce.

Bad
Beat It
Billie Jean
Earth Song
The Girl Is Mine
Who Is It
Workin' Day And Night

Michael Bearden tvoří narozeninovou písničku pro Michaela

23. srpna 2010 v 14:06 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Michael Bearden, hudební řežisér na turné THIS IS IT se chystá oslavit Michaelovi narozeniny novou písní, kterou věnuje zesnulému Králi Popu.
Název bude "One Last Goodbye" a zatím není kompletní. Hotová verze bude k dispozici na Michaelovi narozeniny, 29. srpna. Pro aktualizace a také jestli si chcete píseň v dané datum poslechnout se musíte stát fanoušky M. Beardena na facebook.com. to je možné
zde.


Výstava Michaelových ''westernových'' kostýmů

23. srpna 2010 v 14:04 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Starší článek

17.srpna se v Autry National Center v Los Angeles otevře výstava kostýmů navržených Dennisem Tompkinsem a Michaelem Bushem, které Michael nosil a byli inspirovány divokým západem.
Výstava bude obsahovat například

Cowboy Oufit
Western-style pásky a přesky
Ocelové cowboy boty
Tompkinse/Bushovi originální náčrtky
Čeřné 501 Levi's jeany
Černý fedora klobouk
Letecké sluneční brýle
Bílá rukavička

17.8. na mé narozeniny :)) to je krááásný!

Janet Jackson: To já jsem objevila Lady GaGa

21. srpna 2010 v 11:47 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
V britském deníku 'Daily Mail' se objevila zpráva, že první kdo doopravdy objevil Lady GaGa a komu vděčí za celou kariéru, je Janet Jackson.
Lady Gaga, dříve dvorní skladatelka například pro Madonnu a nyní veleúspěšná zpěvačka měla spolupracovat i na turné THIS IS IT, kde se měla objevit po boku Michaela jako host. Bohužel po Michaelově tragické smrti se od plánu muselo upustit.