Bez Michaela jsme už tolik dní

Červenec 2010

Info + třídění affs!!!

23. července 2010 v 10:00 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Ahoojky mým affs a vám, co navštěvujute můj blog, za to vám moc děkuju :-) Michaela mám moc ráda a baví mě i blog o něm, takže jsem ráda, že je tady návštěvnost! Jinak teď proč sem píšu. Dneska odpoledne odjíždím na dovolenou do Chorvatska a přijedu až příští týden v neděli, takže teď budu mít pozastaveno. Pokud budete někdo mít třídění affs, tak mě prosím nemažte.

No, jinak já tu mám třídění affs. Máte na to dost času, po dobu, co budu na dovolené, takže je to více jak týden. Kdo tu nebude zapsán - je mi líto, ale smažu ho.

Napište: 1. přezdívka
               2. blog

Tak ahoooj a krásnou druhou polovinu prázdnin.

Doplňkové info k THRILLER DANCE REKORD 2011

22. července 2010 v 14:07 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Milí MJ fanoušci, milí účastníci akce KING OF POP FOREVER & THRILLER DANCE REKORD,

nejprve chceme moc poděkovat vám všem, kteří nám na facebooku, v emailech, na trénincích, či jakýmkoli jiným způsobem projevujete podporu. Je to pro nás jeden z mála zdrojů povzbuzení, energie a chuti do dalšího snažení, takže jsme za každý příznivý ohlas skutečně velice vděční. Máme tak alespoň nějakou jistotu, že to všechno má svůj smysl. Zároveň velice děkujeme za všechny vesměs rozumné, vstřícné a chápavé reakce na oznámení, že se akce z finančních důvodů přesouvá na příští rok.
Upřímně si vážíme každého z vás, kdo umí nebo se alespoň snaží pochopit, co všechno obnáší a jak náročné (časově, psychicky, samozřejmě finančně, a vůbec celkově) zajišťování takové (a v podstatě jakékoli) události je.

Sheryl Crow: "Nikdy nebude další král popu"

22. července 2010 v 14:05 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Zpěvačka Sheryl Crow, která zpívala s Michaelem na jeho turné Bad, se rozpovídala o Michaelovi v nedávném rozhovoru. 48letá zpěvačka, která označila Michaelův tanec za "božskou dokonalost", řekla: "On mi dal moji úplně první práci jako zpěvačce. Vzpomínám na ty úžasné představení. Měla jsem štěstí, že jsem ho mohla pozorovat, když byl na vrcholu sil, jak dělá to co uměl nejlépe. Další král popu tu nikdy nebude."

Jermaine Jackson vyráží na turné

22. července 2010 v 14:04 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Jermaine Jackson oznámil svůj comeback do světa populární hudby a to tím, že uspořádá světové turné. Ovšem nakonec to není koncert Jackson 5 s Janet Jackson, ale pouze Michaelova staršího bratra.
Jermaine bude zpívat jakousi směs svých písní, Jackson 5 písní, Jacksons ale především Michaelových. Tím, jak sám říká, mu chce vzdát hold... Jeho nejpostatnější důvod, proč začne koncertovat je údajně pobavit fanoušky, kteří si to po takové dlouhé době zaslouží. Ve videu pod článkem se můžete podívat na část jednoho z koncertů, kde z Michaelových písní zazní například: Beat It, Man in the Mirror, Wanna Be Startin' Something.


Akce THRILLER DANCE REKORD v Praze se ruší/přesouvá

22. července 2010 v 14:01 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Vážení MJ fanoušci a zájemci o účast v pokusu o světový rekord THRILLER DANCE, dovolte, abychom vás seznámili s aktuální situací kolem soboty 28.sprna 2010 a naší plánované akce. Věřte, že napsat následující řádky nebylo vůbec nijak snadné, přesto je nezbytně nutné vás všechny
o současném stavu informovat.

Jak všichni dobře víte, uskutečnění celé události je zcela závislé na finančních možnostech, tedy na štědrosti sponzorů. Bez nich událost takových rozměrů uskutečnit nelze. Proto jsme s nabídkou na spolupráci oslovili celou řadu známých společností a firem. Několik z nich jsme naším projektem skutečně zaujali a jejich zástupci vyjádřili o spolupráci zájem. I přes jejich zájem však nastal nepříjemný problém. Společnosti, které o spolupráci na tomto projektu zájem projevily, mají již pro tento rok zcela vyčerpané své rozpočty určené na sponzoring. To znamená, že nám pro tento rok nemohou poskytnout finanční prostředky v takové výši, abychom akci mohli uskutečnit na plnohodnotné úrovni. Nabídli nám však možnost spolupráce v příštím roce. Ano, tušíte správně. Znamená to celou akci i s uskutečněním pokusu o překonání světového rekordu v tanci o rok posunout.

LaChapelle vystavuje obrazy Michaela v New Yorku

22. července 2010 v 14:01 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Fotograf a režisér David LaChapelle otevřel v New Yorku v galerii Paul Kasmin Gallery výstavu svých obrazů s názvem "American Jesus". Součástí výstavy jsou obrazy Michaela Jacksona, kterého LaChapelle portrétuje jako moderního mučedníka. Výstava bude otevřena do září.Flashmob znovu předvádí 'The Drill'

22. července 2010 v 14:00 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠

Katherine Jackson: Matčin příběh

22. července 2010 v 13:59 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Michaelova matka promluvila od smrti svého syna Michaela poprvé veřejně. V televizi NBC mluvila nejen o jeho životě, o tom, jaký byl, ale i o jeho dětech a jejich životě po smrti otce. Katherine doufá, že když promluví veřejně, novináři jí a dětem dají pokoj. Nejdříve mluvila o začátcích Michaelovy kariéry. Její nejoblíbenější turné je Victory tour z roku 1984. Jak sama říká, je to proto, že na něm vystupují všichni její synové a ona mezi nimi nerada dělá rozdíly. "Každou neděli šel do našeho podkrovního pokoje a dvě hodiny tancoval. Chtěl se připravit na koncert a vyplatilo se mu to. Vzpomínám, že jednou jsme viděli v televizi hladovějící děti z Afriky a Michaela to hodně rozesmutnělo. Řekl mi, že jednou se postará o to, aby to skončilo. Později, když byl dostatečně starý na to, aby se staral o své finance, začal posílat jídlo lidem bez domova a platil školné těm, kteří to potřebovali. Byla jsem na něj velmi pyšná."

Děti se prý po Michaelově smrti drží dobře. "Když se ke mě nastěhovali, Paris chtěla na své zdi jen fotky Michaela. Dala si ho nad postel, ke stolu. Řekla, že si chce pokojík vyzdobit jen obrázky tatínka. Kouká se na něj když jde spát i když vstává." Katherine říká, že děti jsou výborní studenti. Zatím se vzdělávají doma, ale to se může změnit. "Paris se šla podívat do jedné školy a líbilo se jí tam. Takže uvidíme co bude v září." Nejoblíbenější činností Prince je práce s videokamerou. "Prince trávil s Michaelem hodně času natáčením a moc ho to baví. Paris chce být herečka. Tou vlastně už je /směje se Katherine/ a chce hrát na piáno. Blanket velmi dobře zpívá a má v těle rytmus. A velmi dobře tančí." Katherine tvrdí, že děti dlouhou dobu nevěděly, že jejich otec je tak známý. "On jim nikdy neukazoval videa sám sebe nebo DVD, neříkal jim kdo je." Nyní ale ví, že jejich otec změnil hudbu navždy. Katherine jim chce dát poklidný život na jednom místě. "Nikdy se mi nelíbilo, že je Michael zakrýval. Mají ochranku a dřív či později by se jim to nelíbilo. Takže je nezakrývám. Víte, ze všeho nejvíc v jeho životě Michael miloval a zbožňoval své děti a ony zbožňují jeho."

Matka prvních dvou dětí Michaela, Debbie Rowe, je nyní s Katherine v kontaktu. Jak Katherine říká, nikdy dřív Debbie neznala. "Neznala jsem ji před tím než Michael zemřel. Když jsem si s ní promluvila, hned jsme si sedly. Plakaly jsme společně. Mluvili jsme jen o Michaelovi a o dětech. Všechny ty pomluvy, že chce Debbie děti k sobě, jsou nepravdivé. Debbie chce pokračovat v úmluvě, jakou měla s Michaelem. Prince a Paris ví, že je jejich matka." Po Michaelově smrti se Debbie s dětmi několikrát sešla, a také s Blanketem, aby se necítil odstrčený. Katherine říká: "Debbie je jejich biologická matka a věřím, že by měla být v jejich životech a děti by ji měly znát."

"Michaela jsem naposledy viděla asi týden a půl před jeho smrtí. Jela jsem ho navštívit. Bavili jsme se s dětmi a Michael mi ukazoval nové zařízení, které promítalo filmy na zeď. To bylo naposledy, kdy jsem viděla svého syna naživu. Na pohřbu jsem se na něj nepodívala. Chci si ho pamatovat tak, jak jsem ho viděla naposledy, jak se smál a byl šťastný. Chci pro něj spravedlnost. Cokoliv se ale teď stane, mi nepřinese mého syna zpět."Fanoušci popsali Michaelovu hrobku

22. července 2010 v 13:57 | Janet... Child ♥
Pracovníci hřbitova objevili malé nápisy inkoustem na oknech a dveřích. Nápisy jako "chybíš nám" nebo "milujeme tě" odsoudili představitelé hřbitova Forest Lawn, kteří tvrdí, že právě toto vandalství je důvodem, proč nechtějí fanoušky pouštět přímo do hrobky. Média mluví o zneuctění a znetvoření hrobky, což by mohlo v budoucnosti vést k ještě přísnějším pravidlům vstupu na schody mauzolea.Ach joo, co ti lidé všechno dokáží udělat...

Neverland národním parkem?

22. července 2010 v 13:57 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Vynořují se zprávy o tom, že se možná konečně najde využití pro Michaelův bývalý a milovaný domov Neverland. Ranch by se mohl proměnit ve státní zábavný park pro turisty. Stát Kalifornie nyní provádí studii o tom, zda-li by bylo možné jejich plány převést ve skutečnost. Presidentka státních parků v Kalifornii, Alice Huffman k tomu řekla: ''Myslím, že Michael je obrovská, světová hvězda a park by se stal největší atrakcí v celém státu.''
Plány na park nabírají reálných dimenzí, park by přinesl celému státu velké finanční částky a to i přesto, jak náročný je jeho provoz. Park má nyní cenu okolo 100 milionů dolarů, což je cena, kterou je stát ochoten zaplatit.
Michaelův domov, o kterém se uvažovalo i jako o místě jeho posledního odpočinku, se tedy možná stane přístupný konečně fanouškům z celého světa.

Seth Riggs o Michaelovi

22. července 2010 v 13:56 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Michaelův učitel zpěvu Seth Riggs se rozpovídal o jejich spolupráci. "Vedl jsem Michaela 32 let a absolvoval s ním několik koncertních šňůr jako jeho hlasový poradce." Seth povídá o jejich prvním setkání, kdy mu Michael otevřel s šimpanzem v náručí a od té doby byly jejich hodiny zpěvu vždy doprovázeny nějakými zvířaty. Jak tvrdí, nebyla to jen láska ke zvířatům, která Michaela charakterizovala, ale také láska k lidem. "Kdykoliv Michael uslyšel, že někdo potřebuje pomoci, neotálel a pomohl. Pamatuji na chlapce, kterého popálil vlastní otec na většině částí jeho těla. Michael letěl za ním a ujistil ho, že se o něj postará do konce jeho života. To také udělal." Na otázku, jaká je jeho nejlepší vzpomínka na Michaela, Seth odpovídá: "Vzpomínek je spousta a vždy jsou spojeny s jeho velkým srdcem. Měl obrovské srdce."


A Place with No Name na novém albu

13. července 2010 v 19:33 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Pokud všechno půjde podle plánu a koncem roku vyjde nové album Michaela Jacksona, měla by se na něm objevit i píseň ''A Place with No Name'', jejíž
úryvek se v minulém roce objevil na internetu. Je re-make singlu ''A Horse with No Name'' skupiny America z roku 1972. Informace pochází od autora písně Deweyho Bunnella. Duhou ''jistou'' písničkou na albu bude ''Another Day'', která vzešla ze spolupráce s Lennym Kravitzem.

Učitelé tančí na Michaela

13. července 2010 v 19:27 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Učitelé školy Francis W. Parker v Chicagu natočili zábavný taneční videoklip jako poctu Michaelovi.


Jermaine: "Rodina se s jeho smrtí ještě nesrovnala"

8. července 2010 v 13:45 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Jermane Jackson se svěřil, že on a jeho rodina se dosud nesmířili s odchodem Michaela. "Nikdy se přes to nepřeneseme, je to jenom o tom snažit se žít s faktem, že tu bratr není. Víme, že jeho duch je naživu a osobně ho někdy kolem sebe cítím."


Michael je pořád králem Billboard Top 200

6. července 2010 v 10:52 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Jeden rok po Michaelově smrti, je Král Popu pořád i králem Billboard Top 200 prodávaných alb.
- Michael Jackson's Number Ones je na místě 42 a také tento týden toto album zažilo největší skok v celém žebříčku, to když stouplo z čísla 100, kde bylo minulý týden.
- The Essential Michael Jackson je na místě 53 a je v žebříčku už 38 týdnů v kuse.
- Thriller 25 znovu - vstoupil do žebříčku na čísle 80 když předtím strávilo 147 týdnů v tomto žebříčku!!!
- THIS IS IT soundtrack se také vrátil do Billboard Top 200 je na místě 97 a
předtím strávil v žebříčku 34 týdnů a to s entré, které ho vysadilo na první místo celého Top 200!


Michael z poloviny zvítězil u soudu s AllGood Entertainment

6. července 2010 v 10:48 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Společnost, jež se soudila s Michaelem a nyní s 'Michael Jackson Estate' prohrála dvě ze tří žalob proti Estate, Frankovi DiLeo a AEG.
AllGood Entertainment žaluje Michaela za to, že se neuspořádal koncert Michaela s 'The Jacksons'. Smlouvu podepsal Frank DiLeo (Michaelův manažer) a v klauzoli znělo, že než Michael odehraje jakýkoliv jiný koncert, musí se uskutečnit tento koncert. Když Michael oznámil turné THIS IS IT, společnost AllGood Entertainment sepsala tři žaloby proti Michaelovi a chtěla odškodné ve výši 300 milionů dolarů.
První souboj názorů tedy vyhrál Estate, soudce řekl, že Frank DiLeo neměl nejmenší pravomoc podepsat za Michaela smlouvu s AllGood Entertainment, takže smlouva není pravomocná.

Smile ve znakové řeči

6. července 2010 v 10:46 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠

Michaelova matka vydá soukromé videa

6. července 2010 v 10:45 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Michaelova matka Katherine se rozhodla, že vydá videonahrávky ze soukromého archivu. Jedná se o stovky hodin nahrávek, které budou vydány v několika dokumentech o životě Michaela Jacksona. Novy obchodní partner Howard Mann, který vydává i novou knihu Katherine, již zakoupil práva na videa ze soukromého archivu Marca Schaffela.

Reportáž ABC o stavu dětí

6. července 2010 v 10:44 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Reportáž americké televizní stanice ABC přináší pohled do života dětí jeden rok od smrti jejich otce Michaela Jacksona.
Začíná se poměrně zostra. Rekapituluje se jejich život pod maskou a o životě v ústraní. Bodyguardi, co promluvili před časem o svém životě u Michaela, opakují svůj příběh o narozeninových oslavách, jenž přihlíželi pouze Michaelovi zaměstnanci.
Michael své děti také učil doma a údajně se až nepřirozeně bál o jejich bezpečí a také nechtěl aby je čekal život jako jeho, pod drobnohledem médií. Stanice ABC odvysílala úryvky z rozhovorů s La Toyou Jacksonovou o tom jak se vyrovnává Paris se smrtí svého tatínka. Prý má celý svůj pokoj polepený plakáty svého idolu a vzoru a celé dny poslouchá jeho hudbu. Také pořád opakuje: ''Chybí mi tatínek..''
Také se spekuluje o schopnostech Katherine Jackson, která vychovává nejenom Prince, Paris a Blanketa, ale také čtyři jejich bratranců a sestřenic. Ovšem Katherine vychovala 9 svých vlastních dětí takže pro ní nemusí být výchova sedmi jiných, větším problémem.
V poslední řadě se rozebrala závět, tedy její detaily - Děti zdědí veškerý majetek po svém otci až jim bude teprve 40 let. Také televize ukázala pár fotografií z dovolené v Havaji a hosté v reportáži mluví o velké změně životního stylu, tedy místo izolace, jenž jim přinášel život s Michaelem nyní navštěvují hodiny karate, chodí nakupovat se svojí babičkou, jezdí na dovolené...