Bez Michaela jsme už tolik dní

ABC After Life: Rozhovor s Karen Faye a Michaelem Bushem

29. června 2010 v 13:42 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Karen a Michael byli pozváni, aby Michaela připravili na jeho poslední cestě. Karen Faye dělala Michaelovi posmrtný make up a Michael Bush ho oblékal. Celé to trvalo 9 hodin. Jak oba tvrdí, tento zážitek je spojil nadosmrti. Karen říká: "Věděla jsem, jak chtěl Michael vypadat, a tak jsem to udělala. Pro jeho rodinu, pro jeho děti." Michael Bush dodal, že Michael byl pohřben bez své slavné rukavice. "Pro Michaela byla rukavice symbol Billie Jean, ne symbol jeho samého. " Dennis Tomkins vytvořil korunu, kterou Prince s Paris položili během pohřbu na rakev.

Shodují se, že Michael začal brát léky proti bolesti v roce 1993, kdy absolvoval operaci před začátkem turné Dangerous a neměl čas se vyléčit. Michael měl problémy se spaním hlavně po koncertech. Karen říká: "Byl napumpovaný adrenalinem. Někdy trvalo i dva dny než se uklidnil a usnul."

Karen také mluvila o posledních dnech Michaela. "Myslím, že se bál, že ho svět bude zase soudit. Během soudního procesu mi Michael řekl, že nechápe, proč mu to svět dělá, když on dal světu to dobré co je v něm, svou hudbu a své umění a toto dostává za odměnu. Myslím, že se bál, co od lidí může čekat. Nespal a drasticky hubnul. Když jsem ho potkala po nějaké době v březnu, jako první jsem se začala obávat toho jak moc je hubený. Moc jsem se o něj bála. Bála jsem se, že nezvládne ty koncerty a mluvila jsem s lidmi, kteří měli moc s tím něco dělat." Karen tvrdí, že film THIS IS IT je prostříhán tak, aby ukazoval Michaela v lepším světle. "Kdyby si ho lidé více všímali, a nepřehlíželi, byl by tu stále s námi."


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama