Bez Michaela jsme už tolik dní

Květen 2010

11.měsíců... + Petr Muk

25. května 2010 v 21:06 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Dnes je to již 11.měsíců, co nás opusitl náš milovaný zpěvák Michael Jackson. Já tomu stále nemohu uvěřit a je to pro mě stejně těžké! Doufám, že ani vy na něj NIKDY nezapomenete! Že ho budete milovat navždy, že nebude patřit k těm, kteří ho ''měli'' rádi pár měsíců po tom, co zemřel. Vím, že teď už se o něm tolik nemluví, a mrzí mě to, ale v srdcích nám zůstane, mě tedy aspoň ano. Jeho písně a všechno, co v životě dokázal zůstane originální a nepřekonatelné. Stále lituji jeho rodinu, přátele a blízké. Pro ně to musí být nejtěžší. Já Michaela neznala, i než umřel, tak jsem ho skoro vůbec neznala, nevěděla jsem kdo to je. Vůbec nic. A mohli za to lidé, protože nikdo nepouštěl jeho písničky, nepsali o něm. Pouze v souvislosti se soudy (že je to pedofil, že vypadá ''divně'' apod.) a takové bulvární plátky nečtu a když už jo, tak jim nevěřím. Takže mě to mrzí, že jsem ho nepozanala dřív.

Zrovna teď se chystám si pustit DVD s jeho koncertem DANGEROUS. Myslete na NĚJ!

NEZAPOMEŇTE NA NĚJ!!! Navždy je to KRÁL

PS: R.I.P. Petrovi Mukovi, který zemřel včera (24.5.2010)... sice jsem ho nějak neposlouchala, ale měl plno nádherných písní a ovlivnil českou hudbu. Lidé ho milovali a zaslouží si úctu a klid. Je mi ho neskutečně líto!!! :'-(... Měl 2 dospělé dcery a jednu teprve 3letou :((... je to skoro rok po odchodu Michaela... takovéhle šoky jsou strašné a nečekané!!!

R.I.P. všem, co nejsou mezi námi!Hlasujte, aby byl Michael vyobrazen na známce

23. května 2010 v 12:30 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Časopis People vyhlásil anketu a ptá se, která z nedávno zesnulých hvězd by měla být další vyobrazenou na poštovních známkách v USA. Hlasujte zde. Na známkách jsou dosud vyobrazeny hvězdy jako Elvis, Marilyn Monroe, James Deana a Katharine Hepburn.

MICHAEL, MICHAEL, MICHAEL, MICHAEL, MICHAEL, MICHAEL, MICHAEL, MICHAEL,... !!! :-)

Fanoušci Michaela mohou strávit noc s jeho osobními věcmi

23. května 2010 v 12:29 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Zakladatel sbírky memorabilií Michaela Jacksona v japonském Tokiu nabízí možnost jeho fanouškům vyspat se mezi věcmi svého idolu přímo v expozici umístěné v Tokijské věži. Sbírka Neverland Collection tu byla vytvořena jako svatyně k uctění památky popového krále.

Do Tokijské věže, stavby inspirované pařížskou Eiffelovou věží, už zavítalo více než 300.000 lidí od 1. května, kdy tu byla otevřena jediná oficiální výstava o Michaelu Jacksonovi, který zemřel 25. června 2009 ve věku 50 let. Jeho fanoušci mu teď mohou být blíž, alespoň prostřednictvím věcí, kterých se dotýkal. "Ta představa může pro západní kulturu vypadat trochu podivně, ale v Japonsku je tradice být s ostatky a věcmi drahých zesnulých při výročí jejich skonu významným rituálem," říká mluvčí muzea Hirojuki Takamura.

Od neděle se mohou fanoušci postavit do fronty, z níž budou náhodně vybráni ti, kteří budou smět 25. června zůstat v muzeu uprostřed Jacksonovy expozice přes noc. "Možnost strávit výroční den Michaelovy smrti společně s takovými věcmi, jako je oblečení, které nosil, předměty z jeho domu, bezpočet cen a videonahrávek, to by byl nezapomenutelný zážitek," říká Michaelova fanynka Mamiko Moriiová, která se v neděli určitě postaví do fronty. "Byla jsem na téhle výstavě už osmkrát a pokaždé mám pocit, že jsem se o kousek víc přiblížila Michaelovu odkazu," dodává.

THIS IS IT nominováno na cenu BET

23. května 2010 v 12:26 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Nominace na výroční 10té ceny BET přinesly příjemné překvapení pro všechny fanoušky. Film THIS IS IT byl nominován v kategorii pro nejlepší film. Ceny budou předány 27.6. 2010.
Na cenách BET se v minulosti Michaelovi vzdávala pocta, jako třeba když se tančilo na píseň 'Beat it' s Jamie Foxxem nebo když minulý rok promluvila na cenách Michaelova sestra Janet o tom, jak je pro rodinu jeho ztráta těžká.

Kalhoty Michaela Jacksona na prodej

23. května 2010 v 12:25 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Oranžové kalhoty Michaela Jacksona, které nosil ve filmu THIS IS IT, jsou na prodej v aukci. Součástí je i dopis Michaelova bodyguarda, který potvrzuje pravost kalhot. Stránky aukce najdete zde.

Janet [me]: Jasně, všechno prodejte! Hlavně, ať jsou peníze!!!! Už mě to štvě...


Dění u Michaelova hrobu

23. května 2010 v 12:25 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Randy Jackson projevil zájem na tom, aby byla Michaelova hrobka zpřístupněna veřejnosti a tedy fanouškům. Michaelovo tělo je uloženo ve Forest Lawn hřbitově. Přes svůj twitter Randy denně hlásí svojí podporu pro zájmy fanoušků a snaží se aby fanoušci aspoň byli vpuštěni k Michaelovi na den výročí jeho smrti. Problém ale je, že ve hřibtově je uloženo mnoho dalších slavných lidí a jejich rodiny nechtějí aby nebyl kdokoliv vpuštěn do areálu, kde odpočívají jejich příbuzní.
Na závěr fotografie Michaelova hrobu se slunečnicemi.Diana Ross zazpívala na počest Michaela

23. května 2010 v 12:23 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Michaelova ''adoptivní matka'' v době Jackson 5 vzdala Michaelovi hold v MGM Grand Theater z noci z neděle na pondělí. Se svým soul podáním se ujala své písně 'Missing you' a poté Michaelovi 'You Are Not Alone'


Jermainova odpověď na otázku, zda-li byl Michael gay

23. května 2010 v 12:22 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Skupina novinářů zachytili Jermaina Jacksona po příletu na letiště a ihned se na něj sesypali s dotazy. První dotaz, který byl mířen na stav dětí, Jermaine odbyl se slovy, že se právě vrátil a neví jak se věci mají v aktuální chvíli. Poté se ovšem novinář zeptal na nedávnou aféru, kterou vypustil Doktor Arnold Klein, s jeho asistentem. Oba tvrdí, že Michael byl gay.
Jermaine se po dotazu rozčílil a jeho odpověď zněla v cenzurované verzi, zhruba takto: ''Arnold Klein? Ať jde do ha...u. To, co říká jsou samý sr...y, Michael NEBYL gay, všecko jsou to krávoviny".


Výstava výtvarných děl věnovaná Michaelu Jacksonovi

23. května 2010 v 12:20 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Výstava výtvarných děl věnovaná Michaelu Jacksonovi spojená se slavnostním galavečerem - Praha, Divadlo Hybernia 25.6. - 29.8.2010

Ve dnech 25.6. - 29.8.2010 v centru Prahy, ve foyeru Divadla Hybernia (naproti Prašné bráně a Obecnímu domu) se bude konat výstava děl profesionálních i amatérských výtvarných umělců a fotografů inspirovaných uměním, osobou a duchovním odkazem M. Jacksona. Výstava bude doplněna faktografickou expozicí, předměty sběratelského zájmu a pracemi dětí ze škol a dětských domovů.

Slavnostní zahájení 25.6. proběhne formou galavečera v hlavním sále divadla, kde vystoupí řada profesionálních i amatérských umělců - zpěváků, hudebníků, tanečníků aj., kteří vzdají hold této mimořádné osobnosti. Na závěr výstavy se dne 29.8. uskuteční dobročinná aukce některých vystavených prací ve prospěch dětí z dětských domovů a další slavnostní představení v duchu MJ a jeho odkazu.

Pokud si přejete se uvedených akcí účastnit aktivně, tj. vystavit kresby, básně nebo jiné příspěvky, případně máte návrh, jak se zapojit do některého ze slavnostních večerů (v průběhu zahajovacího večera bude možné veřejně přednést své krátké vyznání MJ a přinést mu osobní dárek, který se stane součástí výstavy), máte poslední příležitost se neprodleně nahlásit na některý z níže uvedených kontaktů!

Za pořádající občanské sdružení PROJECT: HEAL THE WORLD, o. s.
Daniela Kartáková, akademická sochařka
Tel.: 737 342 384
E-mail: info@heal-the-world.cz; www.heal-the-world.cz

Michael bude obklopen slunečnicemi

23. května 2010 v 12:12 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
1500 slunečnic (30 vází po 50 slunečnicích) dorazilo Michaelovi na hřbitov Forest Lawn od Jasona Levina (sunflowerguy.com) poté, co Lisa Marie veřejnila svoje nespokojení nad tím, že prostor kolem Michaela je chladný a nezaplněný. Slunečnice také přichází od jiných lidí z celého světa. Pracovníci mauzolea slíbili, že je vezmou dovnitř.Joe Jackson: Nenapadejte příznivce Murraye

23. května 2010 v 12:10 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Vzhledem k tomu, že příště k soudu plánují cestu i příznivci Conrada Murraye, očekává se vyostření situace mezi nimi a fanoušky Michaela. Josep Jackson fanoušky veřejně poprosil, aby příznice Murraye ignorovali. "Prosím, běžte Michaela podpořit k soudu v míru a s láskou v srdci. Nebude tam žádné násilí, řvaní nebo pomlouvání. Nesnižme se na jejich úroveň."

Earth Song 2010 cover

23. května 2010 v 12:09 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Parta nadějných hollywoodských zpěváků se sešla, aby vzdala poctu Michaelovi. Nazpívali cover písně Earth Song.


Fotky z Neverlandu od Kanyeho Westa

23. května 2010 v 12:09 | Janet... Child ♥ |  Fotky ♠
Kanye West zveřejnil na svém webu (kanyewest.com) několik fotografií z nové knihy 'Neverland Lost: A Portrait of Michael Jackson', která přijde brzy na pulty obchodů. Tato kniha dopřeje fanouškům intimní pohled do života Krále popu přes jeho sbírky obrazů, oblečení a artefaktů.
Série 60 fotek, které byli vyfoceny Henry Leutwylerem, zachycují obrazy, které byly namalovány pro Michaela olejovými malbami, Michaelovi vojenské oblečky, postavičky Disney, Michaelovi boty s koženou podrážkou, ponožky nebo dokonce jeho slavnou rukavičku na Billie Jean vystoupení.
West k fotkám uvedl i zprávu od autora knihy:
''Říká se, že faraoni stavěli své hrobky aby ukázali budoucím generacím jejich úspěšné životy. Michael Jackson obětoval svoje dětství pro svůj hudební talent. Neverland byla pyramida, kterou vybudoval pro své ztracené dětství. Artefakty, které uvidíte v knize vás vrátí do jeho Země Nezemě, kterou ztratil.''
Samotný Kanye dodal: ''Díky Henry! Jsem vděčný, že můžu uveřejnit tvoje fotky. Ta kniha je úžasný dokument, jež ukazuje Mikovi poklady. Jeho obrazy a oblečení dobře vykresluje jeho genialitu. Mike byl prostě Král!

Na fotky se podívejte
zde

Lisa Marie na návštěvě na hřbitově

23. května 2010 v 12:04 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na svém myspace blogu se Michaelova exmanželka Lisa Marie Presley rozpovídala o své návštěvě Forest Lawn. "Nemohla jsem si s Riley (dcera) nevšimnout, že zatímco bezprostředně u jeho hrobu je pár dárků, svíček a květin, je tam spousta jiného naprosto prázdného prostoru, který by se dal krásně vyzdobit. Jsem si jistá, že zaměstnanci tady dávají dárky od fanoušků, ale... chtěl by a zasloužil by si, aby to tady bylo jiné. Dostala jsem nápad. Někteří z vás ví, že jeho oblíbená květina byla slunečnice. Slunečnice se mu líbily, protože vypadaly šťastně a tím dělaly šťastného i jeho. Říkal jim "Happy flowers". Když jsme byli svoji, dávala jsem mu je do všech pokojů, kde přebýval. Chtěla jsem mu tedy přinést něco co měl rád a co nezemře, a tak jsem přinesla velkou vázu hedvábných slunečnic a položila ji hned vedle něho. Atmosféru to ovšem moc nezměnilo. A tak si říkám, že to můžeme změnit. Vždycky se mu líbilo, když byl obklopen dárky fanoušků. Kdokoliv z vás může poslat jednu hedvábnou slunečnici tady na hřbitov, abychom zaplnili to místo okolo něho a také dvě prázdné vázy, které stojí na každé straně. Zaslouží si být obklopen námi všemi. Také jsem zjistila, že v LA jsou dva hřbitovy Forest Lawn, takže toto je adresa na ten správný:

The Holy Terrace At Forest Lawn
1712 South Glendale Avenue
Glendale Calif, 91205

Janet [me]: To je krásný :)) tohle si opravdu Michael zaslouží, to je to nejmenší, co pro něj fanoušci můžou udělat!


Stoupenci Murraye plánují demonstraci

23. května 2010 v 11:59 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
U předběžného slyšení u soudu příští měsíc plánují stoupenci Conrada Murraye demonstraci podobnou jako dělají fanoušci Michaela. Příjdou Murrayovi přátelé, pacienti a známí z církve ukázat mu jeho podporu. Když se minule objevil Murray u soudu, fanoušci Michaela dokonce pronajali i letadlo, které za sebou neslo nápis požadující pro Michaela spravedlnost. To se stalo asi největším podnětem pro stoupence Murraye, aby se také u soudu ukázali.

Mezitím se v Las Vegas odehrálo slyšení u soudu, které rozhodlo, že Murrayovi nepozastaví licenci doktora ve státě Nevada. Zatím mu byla pozastavena činnost ve státě Kalifornie a toto slyšení bude pokračovat 14.6.

Janet [me]: Si dělaj srandu? On zabil Michaela! Jak si pořád může něco vymýšlet? A ještě má u lidí podporu! Nechápu to... ale boží mlejny melou a doufám, že už konečně  bude spravedlnost!!!

S Michaelem Jacksonem v Neverlandu

23. května 2010 v 11:55 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Přečtě si příběh české malířky Heleny Kadlčíkové, která strávila 3 měsíce s Michaelem Jacksonem a jeho detmi na jeho ranči Neverland.

True Crime with Aphrodite Jones ~ The Michael Jackson episode

23. května 2010 v 11:52 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Dokument True Crime investigativní novinářky Aphrodite Jonesové je ke zhlédnutí na Youtube. Odhaluje, jak to doopravdy bylo se soudy Michaela. V dokumentu vystupují známí lidé, kteří byli blízcí Michaelovi, včetně právníka Thomase Mesereau.


Michael bude uveden do Síně slávy tance

23. května 2010 v 11:51 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Michael Jackson bude slavnostně uveden mezi nejlepší tanečníky světa na ceremoniálů taneční Síně slávy v polovině srpna v New Yoku. Je to úplně poprvé, co bude do této Síně slávy uvedena osoba z popkultury. Zatím byli ocenění lidé z okruhu baletu nebo moderního tance.


Janet slavila 44.narozeniny!

18. května 2010 v 21:14 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Janet Jackson, sestra Michaela, měla 16.5. narozeniny!!! Přeju jí vše nejlepší!!! Hodně štěstí, zdraví, lásky a celkově vše NEJ! Doufám, že bude hodně zpívat, vydávat CD, mít koncerty a hlavně, ať je šťasná! Mám jí moc ráda, stejně jako Michaela. Oni si jsou tak podobní a neuvěřitelně úžasní! ♥ :-*

Omlouvám se, že jsem nenapsala dřív, ale nedostala jsem se sem.


Michael Jackson - Medley 2009 = R.I.P.

9. května 2010 v 18:12 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠