Bez Michaela jsme už tolik dní

Duben 2010

Detaily k Cirque du Soleil turné

30. dubna 2010 v 20:15 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
- Druhá část turné se odehraje v Las Vegas, v roce 2012 a to v objektu, který vlastní kasino MGM Mirage.
- Rozdělení zisků bude 50 na 50. 'Michael Jackson's estate' také dostane peníze za práva na použití Michaelovy hudby.
- John Branca (jeden z poručníků Michaelova současného majetku, Michaelův právník a přítel) vyprávěl jak navštívil s Michaelem vystoupení Cirque du Soleil. ''Byly jsme spolu na jednom z prvních vystoupení Cirque du Soleil v Santa Monice. Bylo to v pozdních 80tých letech a nikdy na to nezapomenu. Jeli jsme spolu do SM, žádní bodyguardi a seděli jsme v první řadě. Michael byl uchvácen, po skončení show zašel do zákulisí a chtěl poznat každého tanečníka a akrobata. Byl to velmi příjemný a zajímavý večer''
- Michael také navštívil show v roce 2004. Šéf Cirque řekl: ''Michael říkal, že byl sám akrobatem. Jako umělec, měl neuvěřitelný způsob, kterým přinášel vizuální element pro svá vystoupení. Očekávání fanoušků jsou obrovská a my je nesmíme zklamat.''
- První část turné, začne v Severní Americe bude více jako Michaelova show, zato ta v Las Vegas bude více náročná a technologicky vyspělá.
- Nikdo z rodiny Jacksonů by neměl vystoupit, ovšem všichni mimo Joea show podporují.
- Než Michael oznámil své turné v 02 areně, zvažoval svoje vlastní turné s Cirque de Soleil. Proto si Branca myslí, že by Michael podpořil nápad. ''Nejsem si jist, že by chtěl vystupovat ve Vegas jako Celine Dion, ale tohle by ho určitě velmi lákalo.''
- Nové Michaelovi nahrávky, které se objeví v listopadu i poději, mohou být součástí show. Jeho největší hity budou zremixovány nebo pozměněny, aby fanoušci měli nový zážitek z Michaelovi hudby, řekl také Branca.
- John McClain (druhý z poručníků Michaelova majetku) našel údajně přes 60 nevydaných písní, které budoud uvedeny na novém albu v listopadu a poté eventuálně součástí koncertu.
- Šéf Cirque du Soleil odpověděl na otázku, zda-li budou mít při svých show nějakého imitátora takto: ''Ne, chceme mít opravdového Michaela. Zvažujeme hologramy nebo 3D. Nechceme nějakou imitaci, chceme originálního Michaela, stejně jako fanoušci.''

Katherine vystěhovala polovinu rodiny do nového domu

30. dubna 2010 v 20:11 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
S Katherine Jackson žili v domě nejen děti Michaela, o které se stará, ale také rodina Randyho a děti Jermaina (Jaafar, Jermajesty, Donte a Randy Jr.) Dům byl dosud velmi rušný, zejména proto, aby sestřenice a bratranci pomohli zapomenout dětem Michaela na tragédii, která se jim přihodila. Katherine se ale ve svém věku už nezvládá starat o tolik dětí, a tak rozhodla, že s ní v domě v San Fernando Valley zůstanou jen děti Michaela. Zbytek dětí bude žít v domě v San Fernando Valley, které je také součástí dědictví Michaela.

Uvidíme pokračování filmu THIS IS IT?

30. dubna 2010 v 20:09 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Sony music, která vydělala na filmu THIS IS IT velké peníze, nyní zvažuje pokračování. Ředitel Sony se vyjádřil, že by rád viděl pokračování ve 3D. Kenny Ortega ale tuto myšlenku nepodporuje. "Michael bude žít navždy ve filmech a krátkých filmech. Věřím, že bude mnoho možností jak oslavit jeho génia. Myslím si ale, že THIS IS IT byl film o jednom daném časovém úseku, který se už nebude opakovat."

Joe Jackson je proti projektu Cirque du Soleil

30. dubna 2010 v 20:07 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Otec Michaela Jacksona, Joseph Jackson, se vyjádřil, že se mu moc nelíbí myšlenka projektu kanadského moderního cirkusu Cirque du Soleil. Naopak Michaelova matka Katherine je projektem nadšená, zejména proto, že 50% výdělku půjde přímo do jmění Michaela. Polovinu peněz tedy dostanou děti.

10.měsíců!

25. dubna 2010 v 19:23 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Ach jo. Vůbec nemůžu uvěřit tomu, že už je to 10.měsíců, co nás opustil ten nejúžasnější zpěvák, tanečník a hlavně člověk = MICHAEL JACKSON :-( pořád mi stále chybí a je to velmi těžké :'-(... nikdy jsem si tolik neoblíbila žádného zpěváka jako jeho! Já ho přímo MILUJI a zůstane navždy pro mě ten NEJLEPŠÍ :-*

I LOVE YOU MICHAEL!


Rebbie Jackson o Michaelovi

25. dubna 2010 v 10:21 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Rebbie Jackson (59), nejstarší dítě Katherine a Joea, v rozhovoru pro The Post řekla, že se dlouho podílela na výchově svých sourozenců: '' Byla jsem velká sestra... starala jsem se o ně a dohlížela na disciplínu. Když Michael zemřel, přemýšlela jsem o něm, jako o malém chlapci. Bylo velmi těžké poslouchat jeho hlas. Nedalo se tomu uniknout, všude hráli jeho hudbu. Můj bratr měl problém s léky, ale odmítal si to přiznat. Rodina se snažila zasáhnout hodněkrát a často jsem se těch zásahů zúčastnila. Bylo to velmi smutné a bolestné''.


Cirque du Soleil a Michael Jackson

25. dubna 2010 v 10:15 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Michael Jackson Estate a Cirque du Soleil uzavřeli dohodu o spolupráci, ktorej výsledkom bude turné cirkusu vo viacerych arénach už v jeseni 2011, stála šou v Las Vegas s uvedením koncom roku 2012, špeciálne projekty a nočný podnik v Las Vegas. Celá produkcia bude postavená na hudbe, piesňach a odkaze Michaela Jacksona.


Michael Jackson Memorial Tribute v Římě

25. dubna 2010 v 10:12 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Update: V nasledujúcich dňoch budú oznámené ďalšie detaily o umelcoch, ktorý vystúpia na koncerte. Ten sa má odohrávať na dvoch pódiách. Ceny lístkov sa budú pohybovať v rozmedzí 60 - 100 Euro a v predaji budú od 23. apríla 2010 cez TicketOne a Greenticket.

Marlon Jackson oznámil prostredníctvom videokonferencie, že v spolupráci s WorldliveEntertainment pripravuje koncert na počesť svojho brata Michaela. Koncert plný špeciálnych efektov (4D) a hostí, ktorí v minulosti spolupracovali s Králom popu, sa bude konať 25. júna 2010 v Ríme na Olympic Stadium. V prípravnom tíme je i Travis Payne a zisk z 3-hodinovej šou bude darovaný na charitatívne účely. Viac informácií - www.mjmtribute.com.


Trailer na 'Moonwalker' Blueray

25. dubna 2010 v 10:09 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠

Chcete luxusní auto s Michaelem?

25. dubna 2010 v 10:08 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Snili jste někdy o luxusním porsche s designem Michaela z klipu 'Scream'? Na Michaelových oficiálních stránkách se objevili fotky z jistého veletrhu aut, kde se můžete inspirovat pro váš eventuelní nákup. Fotky si můžete prohlédnou zde

La Toya: děti se mají výborně

17. dubna 2010 v 11:26 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
La Toya poskytla rozhovor německému časopisu Bunte, ve kterém mluvila také o dětech Michaela, o tom, jak se jim daří a jaké jsou. Děti jsou prý skoro neustále obklopeny jinými dětmi. Tráví hodně času v bazénu a starostí o své mazlíčky. Paris má tři kočky a také se stará o psa La Toyi. Prince má zase leguána. Blanket je velmi ostýchavý, málo mluví, zato hodně tancuje, stejně jako jeho otec. Prince se hodně zajímá o elektroniku a Paris je hodně nadaná ve hře na piáno. Je to právě Paris, která o tatínkovi pořád mluví.

Alicia Keys: Michael inšpiroval všetkých umelcov

17. dubna 2010 v 11:25 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Alicia Keys v rozhovore pre Rap-Up.com uviedla, že "prvý koncert, ktorý kedy navštívila, bol koncert Michaela Jacksona. Vystupoval ešte so svojimi bratmi a bola to velká vec. Všade boli sanitky a ja som sa pýtala 'Mami, kto je chorý?'. Nechápala som, že o pár hodín tam budú odpadávať dospelí ludia. Vidieť vystúpenie na takej úrovni v mojom veku bolo neuveritelné. Bol to prvý velký koncert v mojom živote. Myslím, že Michael Jackson inšpiroval každého umelca pod slnkom. Naučil ma robiť veci najlepšie ako viem. Bol stelesnením kvality a šikovnosti pri jeho vystúpeniach. Bol jedným z najlepších umelcov všetkých čias, pretože tomu obetoval vela námahy, času, kreativity a chcel byť najlepší. Presne takto rozmýšlam, keď idem na pódium a pripravujem svoju vlastnú show".

Licencia Conrada Murraya

17. dubna 2010 v 11:23 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Dr. Conradovi Murrayovi zakázali predpisovanie a podávanie anestetík v ďalšom štáte v USA. Po Californii a Nevade vydala podobné rozhodnutie i lekárska komora v Texase. Naďalej však môže pracovať a byť súčasťou lekárskeho tímu, kde sa podáva propofol, či iné anestetikum.

Reportáže o MJ - To říkáte vy!

11. dubna 2010 v 17:22 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠

Nějaké obaly a CD

10. dubna 2010 v 15:33 | Janet... Child ♥ |  Fotky ♠

Michaelovy děti budou možná svědčit u soudu

10. dubna 2010 v 15:33 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Díky tomu vyjádření Doktora Murraye ve smyslu, že Michael se sám předávkoval Propofolem, Michaelovy děti budou možná nuceny přijít k soudu a bránit svého otce od lékařova nařčení. Zdroje, blízké rodině Jacksonů říkají, že už dokonce jedno z dětí, bylo již k soudu vyzváno, ovšem neví se, které. Nejmenovaný člověk z blízkosti rodiny doslova řekl: ''Jacksonovi chtějí udělat pro Michaelovy děti to nejlepší a rozumí, jak to pro ně musí být traumatické. Ovšem také věří, že Murray je z plna vinen z Michaelovi smrti a věří, že díky svědectví Prince, Paris nebo Blanketa se pomůže vraha usvědčit.''

They Don't Care About Us live z THIS IS IT

10. dubna 2010 v 15:31 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Jako třetí píseň v pořádí, z filmu THIS IS IT, přibyla na YouTube i píseň, kterou jste zvolili jako nejlepší z prvních šesti písní, které ve filmu zazněli. Celý projekt ''oživování'' THIS IS IT není zrovna posvěcen 'Sony Music', tudíž musel být obraz zrcadlově obrácen.


Fanoušci urgují aby byl vydán koncert z Buenos Aires

10. dubna 2010 v 15:26 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na YouTube se objevil sestřih z koncertu v Buenos Aires, kde Michael vystupoval při svém turné Dangerous 12. října 1993. Fanoušek, který video na YouTube vyvěsil, prosí všechny fanoušky, aby posílali prosby Johnu Brancovi, který spravuje Michaelovu pozůstalost. John Branca společně s dalším správcem ''Michael Jackson estate'' Johnem McClainem podepsali nedávno smlouvu se 'Sony Music' o prodeji dosud nevydaných písní a koncertů, ovšem zda-li plánují vydat i koncert z Buenos Aires se neví. Zvláštností tohoto koncertu, jak můžete vidět z videí níže, je především zpěv fanoušků 'We Are The World' a také první verze choreografie na píseň 'Dangerous'.

Janet [me]: A co takhle vydat HIStory live in Czech Republic? :-) to by bylo skělé!!!
Jay-Z miluje ''Off The Wall''

10. dubna 2010 v 15:22 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Jay-Z označil Michaelovo album ''Off The Wall'' za jeho oblíbenou Michaelovu nahrávku. Album nahráné v roce 1979 je podle něj to nejlepší, co kdy zpěvák nahrál. ''Off The Wall'' je prostě jedno z těch nadčasových alb, nemá žádný žánr, je bezbarvé (pro bělochy i černochy), je věčné a miluje ho každá věková kategorie, já nebo moje máma. Celé rodiny ho dokáží spolu poslouchat, zkrátka je perfektní. Myslím si, že ''Thriller'' je skvělé album, ale nahrávky na ''Off The Wall'' jsou více nadčasové a více emotivní'.