Bez Michaela jsme už tolik dní

Březen 2010

9měsíců + Diana Ross

26. března 2010 v 20:32 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Takže včera už to bylo neuvěřitelných 9měsíců, co nás Michael Jackson opustil :'-(... Chápete to? Já teda vůbec! Je mi to pořád líto a nemůžu se z toho vzpamatovat... NIKDY to nepochopím. Proč on? Proč tak mladej? PROČ?????????? :'-(... je mi líto jeho rodiny a přátel! Hlavně ti, kteří ho znali... já ho neznala a už tak je to pro mě těžké a co tepr oni :-( chudáci!

A dnes slaví své 66.narozeniny zpěvačka Diana Ross, která také byla Michalovou velmi dobrou kamarádkou. Michael jí svěřil do péče i své děti, pokud by se teda o ně nemohla starat Katherine. Takže já jí přeji: Vše nejjjjjjjlepší! Hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel a všeho, co si přeje! Hlavně to zdraví! :-*... Michael ji určitě také ochraňuje.


Flashmob: The Drill a They Don't Care About Us

24. března 2010 v 17:39 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Skupina amatérských tanečníků zatancovala pod taktovkou Travise Payna (Michaelův choreograf z THIS IS IT) taneční sestavy Drill a They Don't Care About Us. Tanečníci jsou složeni ze všech společenských vrstev a talent rozhodně nebyl nejdůležitějším faktorem, celá akce byla totiž iniciovaná hlavně pro Haiti a díky videu se vybralo okolo 3,000 dolarů.

Katherine Jackson: Změňte žalobu Murraye

24. března 2010 v 17:38 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Poté, co se matka Michaela Jacksona Katherine Jackson dozvěděla, že Murray přerušoval resuscitaci Michaela kvůli tomu, aby ukryl důkazy o podání léků, chce, aby se žaloba změnila z neúmyslného zabití na vraždu druhého stupně. Její právník Adam Streisand řekl: "Paní Jacksonová si vždy myslela, že její syn byl zavražděn tímto mužem - a tyto nové poznatky to jen dokazují. Vražda druhého stupně vyžaduje v jednání zlou vůli, a ta tady evidentně byla."

Vyšetrovanie pokračuje

24. března 2010 v 17:37 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Agentúra AP zverejnila informácie z výpovede Michaelovho bodyguarda Alberta Alvareza, podla ktorého Dr. Murray prerušil oživovanie, aby skryl flaše s propofolom. Alvarez prišiel do Michaelovej spálne po tom, ako mu o 12:17 miestneho času zavolal asistent Michael Amir Williams. Michael ležal na posteli s otvorenými očami i ústami bez známok života. Murray mu dával umelé dýchanie a celú scénu na chvílu videli Paris a Prince, ktorých pestúnka následne rýchlo odviedla do auta, kde čakali. Murray nariadil zavolať záchranku až potom, keď bol z izby odstránený propofol a až neskôr vyšetrovatelov navigoval, kde sú lieky skryté. Alvarez tvrdí, že lieky zabalil do igelitiek na Murrayov pokyn a uložil do skrine v Michaelovej druhej spálni. Sanitka prišla o 12:27 a podla ich záznamov Michael o 12:29 nedýchal a nemal pulz. Podla Alvareza a ďalšieho svedka, Murray v tom čase hovoril o slabom pulze. O 13:07 Michaela previezli do UCLA Medical Center, kde lekári vyskúšali viac metód oživovania. Po tom, ako Michaela vyhlásili za mrtvého, Williams videl Murraya plakať. Murray sa chcel vrátiť do domu, aby odtial vzal nejaký krém, aby "sa o tom svet nedozvedel", oni to však odmietli s tým, že kluče od áut zabavili vyšetrovatelia. Murray potom nemocnicu opustil bočným vchodom. Jeho právnik Ed Chernoff výpoveď spochybnil, keďže Alvarez ani ostatní o žiadnom skrývaní propofolu počas prvého vypočúvania nehovorili.

Dánský X Factor měl na programu ''Michael večer''

24. března 2010 v 17:28 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Danská verze světoznámé televizní show X Factor věnovala svůj druhý večer právě Michaelovi. Zazněli písně jako: Say Say Say, Human Nature, Man in the Mirror, Earth Song, Wanna be starting something a další. Největší úspěch sklidila zpěvačka jménem Anna s písní "Whatever Happens"

Draží stříkačku, která zabila Michaela Jacksona!

22. března 2010 v 15:44 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
V den prvního výročí smrti krále popu Michaela Jacksona (†50) 25. června 2010 se bude konat velká dražba jeho majetku. K mání bude 22 kusů luxusního nábytku, které si zpěvák několik dní před smrtí objednal, jejich dodání se ale nedočkal... Dražit se bude ale i předmět, z něhož běhá mráz po zádech - injekční stříkačka, kterou byla zpěvákovi podána smrtelná dávka léků! A co víc - aukční síň předpokládá, že vynese minimálně sto tisíc Kč!
....................................................
Janet [me]: Ano a proč ne, že??? Všechno prodejte, jenom abyste měli ze všeho peníze! Vůbec nevadí, že to jsou Michaelovi věci a je nechutné prodávat injekční stříkačku! Už toho vážně mám plné zuby! Tohe není normální! Nikdy tohle nepochopím!!! Dělá se mi z těch lidí ZLE!!!!!

U hrobu Michaela Jacksona: Fanoušků málo, střeží jej rodina

22. března 2010 v 15:41 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Jak vypadá místo posledního odpočinku nedávno zemřelého Michaela Jacksona? Redaktor deníku Aha! jej včera navštívil…
Sotva pět lidí stálo v úterý odpoledne místního času před mauzoleem ve Forest Lawn Memorial Parku ve čtvrti Los Angeles Glendale, kde je pochovaný král popu Michael Jackson (+50). "Přímo k hrobce se nedostanete, klíče má jen rodina," řekl deníku Aha! jeden ze zaměstnanců hřbitova, kde je např. pochovaný i tvůrce slavných kreslených postaviček Walt Disney.
Před mauzoleem, které je jednou z mnoha budov ve velkém parku, občas zastaví auto s fanoušky, žádné davy ani výpravy lidí tady ale neuvidíte. Je tu chladno, které vás z kopců nad Los Angeles brzy zažene do nějaké kavárny v údolí.
Janet [me]: tak to už je to celkem dlouho. Pochybuju, že je tam denně stovky lidí. Navíc ve stejný den a čas, co redaktor. Určitě jich tam chodí dost.

Exmanželka Michaela Jacksona: Změna k nepoznání!

20. března 2010 v 14:29 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Obtloustlá žena s břichem povoleným po porodu. Neupravené vlasy a pod slunečními brýlemi tvář ztrácející obrysy. Tak vypadá Lisa Maria Presley (42), kterou si mimo jiných vedl k oltáři Michael Jackson nebo herec Nicolas Cage.
Dcera krále rokenrolu Elvise Presleyho, Lisa, působí jako zanedbaná, utahaná máma, která se točí kolem dětí a cpe se hamburgery. Kdo by řekl, že tuto ženu přezdívali princezničkou popu? A její perfektní postavu obdivovaly miliony lidí v Michaelově klipu You Are Not Alone? Stála před kamerou pouze v ručníku... Od té doby uplynulo patnáct let. Michael Jackson je mrtvý a Lisa nabrala spoustu kil. Vypadá nezdravě.

THIS IS IT v TOP 10 filmů za r. 2009 v ČR

20. března 2010 v 14:12 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Podle statistik návštěvnosti filmů v České republice se film THIS IS IT umístil na sedmé příčce nejnavštěvovanějších filmů v kinech za rok 2009. Vidělo ho 291505 diváků a vydělal 33 miliónů. Pro srovnání uvádím další velké filmové hity a jejich umístění v našich kinech: Twilight Saga: Nový měsíc (14), Avatar (3), 2012 (9).
Janet [me]: Gratuluju! To je super, ale u mě je to číslo 1 :-)... a jinak zase číšlo 7, Michaelovo číslo. Už jsem to sem dávala dřív, čti ZDE!!!

Do kin by měl letos přijít dokument o posledních týdnech Michaela

20. března 2010 v 14:09 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Rok po smrti Michaela Jacksona by měl do kin přijít dokumentární film o posledních týdnech zpěvákova života. Hodinu a půl trvající dokument se bude jmenovat Gone Too Soon (Odešel příliš brzy), napsala agentura DPA. Snímek je sestříhaný z více než 300 hodin filmového materiálu. Kromě záběrů zpěváka samotného se ve filmu objeví i rozhovory s jeho manažerem, kuchařem, kadeřníkem, právníkem či trenérem ve fitness. Podle producenta Iana Halperina se na vzniku snímku nepodílí Jacksonova rodina. Halperin označil svůj film za ocenění Jacksona, které si zpěvák i jeho fanoušci zasloužili. Zdroj: novinky.cz

Samotné jméno producenta a investigativního novináře Iana Halperia nám ovšem napovídá, že se bude jednat spíše o bulvárnější snímek. Halperin o Michaelovi v minulosti napsal knihu "Unmasked", ve které jako první v roce 2008 sdělil světu, že předpokládá, že Michael do roka a půl zemře. Jeho předpověď se bohužel vyplnila.
Janet [me]: Ta předposlední věta :-O ježiš, to ani nevím! To je strašné :'-(

Režisér John Lanis oznámil chystané vydání Thrilleru 3D

20. března 2010 v 14:07 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Režisér John Landis byl dotázán při tiskové konferenci BFI, zda hodlá vydat "The Making of Michael Jackson's Thriller"(film o natáčení videoklipu) Thriller na DVD nebo Blu-ray. Landis toto potvrdil, ale kromě chystaného vydání dokumentu, se ještě dočkáme také celého videoklipu 3D. Zda-li bude Thriller 3D uveden do kin a nebo pouze na DVD se zatím spekuluje.

Byla uzavřena dohoda mezi pozůstalostí Michaela a Sony Music Entertainment

20. března 2010 v 14:05 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Spravovatelé Michaelova majetku a Sony Music Entertainment se dohodli na tom, že v příštích sedmi letech budou spolupracovat na asi deseti projektech, což budou další CD, DVD, nevydané materiály a video hry. John Branca k tomu řekl: "Sony i my si myslíme, že budoucnost Michaela Jacksona není nijak limitována. Když se podíváte na Elvise nebo Beatles, jejich sláva dnes nám naznačuje, kam směřujeme." Rob Stringer, zástupce Sony music, se vyjádřil, že není zatím jasné o jaké projekty půjde. "Může to být divadlo, videa, filmy. Kdo ví, co bude třeba v roce 2015." Sony se netají tím, že chce znovu vydat album Off The Wall se zatím nevydaným bonusovým materiálem. Taktéž tvrdí, že mají asi 60 nevydaných písní. Na prvním vydaném posmrtném albu Michaela jich bude asi 10.

Another Day bude na novém albu

20. března 2010 v 14:03 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Skladba Another Day sa podla Lennyho Kravitza objaví na pripravovanom albume Michaela Jacksona, ktorý by mal výjsť ešte tohto roku. Pieseň bola pôvodne nahraná pre album Invincible, ale keďže bola príliš rocková, na album sa nedostala. Lenny: "Pieseň je vlastne o Michaelovom užasnom živote, ktorý by taký nebol bez Boha." Michael bol podla Lennyho velmi vtipný a velký profesionál.

Nový Thriller a Smooth Criminal

20. března 2010 v 14:02 | Janet... Child ♥ |  Klipy ♠
Na Youtube se dostala videa z bonusů DVD/Blu Ray THIS IS IT. Nové verze krátkých filmů byly natočeny, speciálně pro koncertní turné THIS IS IT. Smooth Criminal měl být promítán na velké obrazovce za pódiem a když v záběrech vyskočí Michael (ovšem při natáčení krátkého filmu, nahrazen kaskadérem) z okna, tak měl Michael vyskočit z plátna přímo na pódium a píseň měla začít poté co vystřílel zbraní na plátno nápis 'Smooth Criminal'. Thriller měl být také promítán před písní samotnou a Michael se měl objevit zpod obrovské černé vdovy, která se z plátna přesunula také na pódiu.


Quincy Jones slaví 77.narozeniny!

14. března 2010 v 22:34 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Dnes slaví své 77.narozeniny Quincy Jones, takže já mu přeji vše nejlepší! Hlavně hodně štěstí a zdravý! Ten čas tak rychle letí :-(... Věřím, že Michael ho ochraňuje a slaví společně s ním :-)... Také díky němu vznikl tak úúúžasný Thriller a spousty dalšího


We Are The World 25 v podání poloprofesionálů

11. března 2010 v 20:56 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Krátce po vydání cover verze We Are The World, která vznikla pod taktovkou Quincyho Jonese, Lionela Richieho a Wyclefa Jeana a jejíhož nahrávání se zúčastnila smétánka z celé současné pop-music, se na YouTube objevila verze v podání zpěváků a zpěvaček, kteří svůj pěvecký talent proslavili právě na této internetové stránce. Písnička ovšem nebyla nahrána z toho důvodu, aby konkurovala oficiálním remaku We Are The World, naopak autorka celého projektu prosí aby lidé podpořili Haiti koupí 'We Are The World Haiti 25'.


The First International King of Pop Fanvention

11. března 2010 v 20:53 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
26. - 29. augusta 2010 bude mesto Merrillville v štáte Indiana hostiť prvú medzinárodnú oslavu odkazu Michaela Jacksona, ktorá vzniká za plnej podpory Katherine Jackson a zúčastnia sa jej mnohí členovia rodiny Jacksonovcov. Akcia určená pre fanúšikov z celého sveta sa bude konať v Radisson Hotel a Star Plaza a stretnú sa tam s ludmi, ktorí Michaela poznali alebo s ním spolupracovali. Súčasťou programu bude tanečná party, galavečer i beseda o Michaelovi, kde budú na otázky odpovedať členovia jeho rodiny. Fanúšikovia budú tiež môcť navštíviť dom Jacksonovcov v Gary. Pripravovaná tlačová konferencia bola na žiadosť Katherine Jackson preložená na 29. marca 2010. V tomto liste vyjadruje akcii svoju podporu. Viac informácií na stránke mjfanvention.com.

Bodyguardi o Michaelovi (pokr.)

11. března 2010 v 20:51 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
V druhej časti rozhovoru pre televíziu ABC, bodyguardi Michaela Jacksona, hovorili o finančných problémoch, rodine a jeho údajnej závislosti na liekoch. Michael nemal rád neohlásené návštevy svojej rodiny, ktorá ho však nenavštevovala často. Ochranka do domu nikoho nevpustila bez ohlásenia a keď raz Michaelovi bratia prišli riešiť jeho problém s liekmi, Michael sa s nimi stretol mimo domu. Najmladší brat Randy raz vytlačil bránu vlastným autom, ale Michael sa s ním i napriek tomu nestretol.
Ohladom finančných problémov tvrdia, že boli viackrát svedkami odmietnutých kreditiek v hoteloch, niekolko mesiacov čakali na výplatu a cez ich ruky prechádzali všetky listy od rôznych právnických firiem, ktoré žiadali zaplatenie účtov. Šlo o miliónové sumy, ktoré však boli uhrádzané. Michael však mal byť z tejto situácie značne frustrovaný a raz vyhodil mobil z okna, načo hneď vtipne poznamenal: "Bill, myslím, že budeš potrebovať nový telefón." Vyjadrili sa tiež, že "niekto neplatil účty", čím naznačili, že to nebola priamo Michaelova vina. Michael trávil hodiny s právnikmi, aby sa zbavil žalôb formou mimosúdneho vyrovnania. Rev. Jesse Jackson mal tiež zaplatiť všetky náklady na Michaelovu cestu na Jesseho oslavu 66. narodenín. Bodyguardi sú presvedčení, že Michael nemal problém s drogami a len velmi výnimočne bol pod vplyvom liekov. Michael trpel nespavosťou a bežne trénoval i o 3-4 nadránom. Conrad Murray sa pôvodne staral o zdravie detí a podla bodyguardov, Murray nie je jediný zodpovedný za Michaelovu smrť. Pýtajú sa, kde boli všetky celebrity posledné roky.

Videohra Moonwalker bude možná znova vydaná

11. března 2010 v 20:47 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Na výroční konferenci developerů videoher v San Franciscu byla dvě největší témata Iphone a Michael Jackson. Mark Kozlov ze společnosti Sony Music připustil, že chystají reedici populární videohry 'Moonwalker', která byla vydaná společně s Michaelovým stejnojmeným filmem. ,,Snažili jsme se hru vydat spolu s uvedením THIS IS IT na DVD ale nestihli jsme se dohodnout s vydavatelem hry Sega.'' 'Michael Jackson's Estate' pracuje na tom, aby mohla být hra vydána znovu, musíme počkat a uvidíme jak to dopadne.'' Na otázky od novinářu Kozlov odpověděl neurčitě se slovy: ,,Je to přísně tajné.''

Video z původní verze hry, můžete sledovat pod článkem.Nejčastější hvězda na obálkách časopisů v roce 2009 byl Michael Jackson

11. března 2010 v 20:44 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Publikace 'Min Online' uvádí, že smrt Michaela Jackson impulzem toho, že se objevil na obálce většiny světových časopisů. Toto zahrnuje například časopisy Time, People, Newsweek, US Weekly nebo hudební časopis Q. Pokud se chcete podívat na některé z těchto obálek, navštivte tento odkaz.