Bez Michaela jsme už tolik dní

Zveřejnili Michaelovu pitevní zprávu!!!

15. února 2010 v 15:18 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Početné vpichy, jizvy, boční vývod pro moč, pohmožděniny, zlomená žebra, zvětšená prostata... Tak vypadalo tělo Michaela Jacksona (†50), když zemřel.

Poprvé od jeho tragické smrti 25. června 2009 byla zveřejněna obsáhlá pitevní zpráva. Čítá 51 stran. Nechybějí v ní ani skici, na kterých jsou vyznačena všechna zranění, která na těle zpěvák měl. A k jakým závěrům lékaři dospěli?

Janet [me]: To je strašný! Nemůžu tomu uvěřit :'-(.... chudák Michael! Musel dost trpět!!!


Anatomické údaje
Výška: 175 cm
Váha: 65 kg
Srdce: 290 g
Mozek: 1380 g
Játra: 1480 g


Příčina smrti
Akutní otrava propofolem, která vedla k zástavě srdce. Látka, jež byla Michaelovi píchnuta doktorem Conradem Murrayem, smí být aplikována pouze v nemocnici.

Nemoci
Vitiligo (kožní onemocnění, kdy dochází k odumírání buněk tvořících pigment. Projevuje se světlými skvrnami na kůži), zvětšená prostata, polypy na střevech, artróza v počátečním stadiu.

Další nápadnosti
Vpich po injekci na krční žíle, boční vývod pro únik moči, pohmožděniny na hrudníku, zlomená žebra, trhlina v žaludku, umělý nos (chyběla u něj protéza)

Tetování
Obočí, oční víčka, rty...

Jizvy
Na dlaních (2,2 cm), jizva na hlavě (způsobená úrazem při natáčení reklamy v roce 1984), za ušním lalůčkem (1,9 cm), na zápěstí (3 cm), na břiše (1,5 cm), na pravém koleni (1,5 cm), dvě jizvy na krku (8 cm na levé straně a 7,6 cm na pravé), zjizvená kůže na ramenou (průměr asi 10 cm), pooperační jizva v podbřišku (5 cm).
 


Komentáře

1 Ayuna Ayuna | 15. února 2010 v 15:35 | Reagovat

Ahoj,nezlobte se na mě,ale informace zde jsou dost zkreslené.Na www.michaeljacksonweb.cz pracujeme na celém překladu pitevní zprávy a o protéze nosu tam není skutečně ani řeč,stejně tak o umělém vývodu na moč.Navíc MJ vážil 61 nikoliv 65kg,což není informace možná nijak podstatná,ale v kontextu se zde zveřejněnými informacemi je mystifikující.

2 Janet... Child ♥ [majitelka blogu] Janet... Child ♥ [majitelka blogu] | Web | 15. února 2010 v 15:57 | Reagovat

............ POZOR ............

!!!INFORMACE NEPŘESNÉ!!!

POČKEJTE NA PRAVÉ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama