Bez Michaela jsme už tolik dní

Únor 2010

8.měsíců

26. února 2010 v 19:25 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Včera (25.2.2010) to bylo už 8 měsíců, co nás opustil Michael Jackson :'-(... Jednim slovem KRÁL POPU... všichni víte, co pro nás znamenal a jaký to byl výborný zpěvák, tanečník, herec, choreograf a prostě umělec. Pro mě ten NEJLEPŠÍ... a tak to zůstane. Ale je to pořád těžké a nemůžu se s tím smířit :'-(.... chybí mi. Píšu dnes, protože včera jsem se sem nedostala.

A dneska jsem dostala koncert Janet Jackson, tak se těšim až si ho pustiiim

Happy Birthday Blanket!!!

21. února 2010 v 23:48 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Dnes má narozeniny další Jackson. Tentokrát je Prince Michael Jackson II. neboli Blanket, kterému už je 8let! Nedávno měl narozeniny Prince Michael Jackson (13.2.). A letos také čekají narozeniny i Paris (3.4.), které bude 12let!!! To není možný, jejich první narozeniny bez tatínka! To bych nezvládla. Michael jsem ani neznala a brečím kvůli němu! Nevím, co bych dělala, kdybych ho znala nebo kdyby to byl můj táta!!! Je to strašné... neuvěřitelné. Chudáci děti. Michael je tolik miloval. Místo toho, aby dnes doma slavili Blanketovy narozeniny a užívali si legrace, tak..... ani nevím co :'-(...... narozeniny bez RODIČŮ a blízkých se prostě neumím představit!!!!!!! Michael bude navždy v našich srdcích

MILUJU TĚ MICHAELE A TVOU RODINU!!!

Za sebe mu přeji: Za sebe mu přeji vše nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel a samé hezké věci! Doufám, že bude jako tatínek. Přeju to všem 3 dětem, ať zpívají, ať dělají to, co je baví. A hlavně ať mají sílu! Potkalo je to nejtěžší :'-( ztratili milovaného tatínka. První narozeniny bez něj :'-(... je to hrozné!


Will.i.am: "Nevydám Michaelovy skladby"

21. února 2010 v 23:28 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Will.i.am (BEP) v rozhovoru pro Wall Street Journal řekl, že se nechystá vydat ani jednu ze šesti skladeb, na kterých pracoval s Michaelem Jacksonem. Nepovažuje totiž za správné vydat nedokončený materiál a vydělávat na Michaelovo obchodě. V nové verzi We Are The World 25 for Haiti, Will.i.am doplnil rapovou pasáž, v níž ''vycházel z toho, co by asi chtěl říci Michael''.

Janet [me]: 100% s Will.i.amem souhlasim! Už tenkrát když se rozhodoval jsem si přála, aby je nevydal. Jasný každý by je chtěl slyšet, co Michael plánoval, jenže právě bez MICHAEL by to nebylo ono. Lidé by z toho měli akorát peníze a to by prostě nebylo fér! Ráda bych je slyšela, ale bez Michaela NE! Nejde to...


Usher promluvil o Michaelovi

21. února 2010 v 23:22 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Usher promluvil v rádiu v Miami o svém vztahu k Michaelovi. "Není mnoho umělců, kteří by mohli říci, že nebyli Michaelem nějakým způsobem inspirování. Minulý rok svět utrpěl velikou ztrátu největšího baviče, který kdy žil. Měl jsem tu čest mu vzdát hold na jeho pohřbu. To bylo samozřejně velmi těžké, protože ta píseň naprosto odrážela realitu. Michael byl mladý, pro všechny to byl neuvěřitelný šok. Odešel příliš brzy a já věřím, že je na lepším místě. Když jsme zpívali Earth song na Grammy, cítil jsem, že by to měli všichni slyšet. To je přesně to, co chtěl Michael pro naši planetu. Moc ho postrádám a do konce mého života budu bavit lidi tak jak mě to naučil."


Michaelovy věci součastí připravované aukce

20. února 2010 v 19:55 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Od 1. do 10. března 2010 proběhne online aukce, během které se vydraží i pár kusů oblečení Michaela Jacksona, které měl na sobě během různých vystoupení a focení. Více info na stránce The Golden Closet.

Janet [me]: Chjoo, nikdy to neskončí?! Vážně mě štve, že lidé pořád prodávají různé věci, které patřili Michaelovi!!! Jak to můžou vůbec udělat? Je vidět, že jim jde prostě jen o peníze! Nesnáším je! Oni to koupí, ale za pár let to stejně hodí někam hluboko do skříně, prodají nebo dokonce vyhodí! Možná mimo nějakých opravdových fanoušků, kteří ho fakt milovali. Stejně to koupí jen ti bohatí, aby se měli s čím vytahovat :-(


Soudce schválil požadavek Joea Jacksona

20. února 2010 v 19:49 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Soudce Mitchell Beckloff povolil nahlédnutí do lékařských záznamů Michaela Jacksona, o které před časem požádal jeho otec Joe. Jedná se však jen o záznamy týkající se 25.června 2009. Každý, kdo nahlédne do spisů, bude vázán mlčenlivostí a expert, kterého si Joe najme, nesmí pořizovat kopii záznamů.

+ diplomek od Verunky :-) děkuju je krásnej!

Miley Cyrus o Michaelu Jacksonovi

19. února 2010 v 20:31 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Miley Cyrus vzdala (už dříve) hold Králi popu - Michaelu Jacksonovi.

K písni Party In The USA: Miley zpívá poprvé: and a Jay Z's song was on ( Jay-Ziho píseň začne hrát) a po druhé: and a Britney's song was on (a Britneynina píseň začala hrát)
Ale když to zpívá LIVE, tak si to upraví, že poprvé zpívá Britney's a podruhé and a Michael's song was on.

Janet [me]: Je to hrozně hezký, že to všechny ty osobnosti včetně Miley dělají. A určitě to nedělaj proto, aby se zveřejnili. Nemají to zapotřebí. Také Miley naspala, že Michael byl její inspirací a ještě něčím, ale teď nevím čím. Zkusím to najít. V ČR vzdala hold Michaelovi pouze Ewa Farna svou písní a klipem - Ty jsi král. Taky moc krásná píseň a klip. Obě dvě zpěvačky mám ráda, takže pokud TY je nemusíš, tak sem nepiš nic hrubého, prosím! Michael by sám nebyl rád, kdyby se odsuzoval někdo, kdo za nic nemůže. DÍKY => Janet... Child


Zlatý Otto - HLASUJ PRO MICHAELA!

18. února 2010 v 14:21 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Další ročník předávání cen Zlatý Otto. Hlasuj pro Michaela v kategorii ZPĚVÁK ROKU a ŠOK ROKU (Úmrtí MJ). Stačí se jen zaregistrovat (je to ZDARMA). Prosím hlavně všechny fanoušky MJ, dejte mu hlas! On si to rozhodně zaslouží. Přece nechcete aby se ŠOK roku stalo např.: Lil Wayne: ve vězení, Tokio Hotel: útoky holčičího gangu nebo Avril Lavigne: rozvod.

A prosím, dejte si to na BLOGY! Díky, Janet... Child

HLASUJ ZDE


Prodejnost v USA za období 2000 - 2009

18. února 2010 v 14:18 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Americká asociace RIAA zveřejnila žebříček umělců, kteří za období 2000 - 2009 obdrželi nejvíc zlatých a platinových ocenění. Michael Jackson vede žebříček mužských sólových umělců se 44 milióny prodaných alb, digitálních písní, zvonění do mobilu a hudebních videií. Kompletní statistiku si můžete prohlédnout zde.

Stanice metra v New Yorku dostane nový kabát

18. února 2010 v 14:13 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Stanici metra Hoyt-Schermerhorn v Brooklynu, kde se natáčel klip Michaela Jacksona - Bad, vymalují umělci ve jménu Michaela. Celý projekt musí být ještě schválen, ale vzhledem k tomu, že se předpokládá velký zájem turistů, radní projekt nejspíš schválí.

Fanoušci Michaela postavili na Vítkově ledovou sochu

18. února 2010 v 14:12 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Ledovou sochu zesnulé popové legendy Michaela Jacksona postavili na pražském Vítkově jeho fanoušci. Pomník k poctě slavného zpěváka se rozhodli vytvořit v blízkosti Národního památníku jako "předzvěst" bronzové sochy. Postavit ji v Praze by v budoucnu chtělo Občanské sdružení Heal The World. "Je to příležitost k setkání. Samotná ledová socha nemá až tak hluboký význam. Led je pomíjivý. Lidé tady ale chodí na procházky a je to určité oživení," řekla Daniela Kartáková ze sdružení Heal The World. Upozornila, že jde o spolek fanoušků Michaela Jacksona, který svou humanitární činností uctívá zpěvákův odkaz. "Michael Jackson měl lidi velmi rád a snažil se jim pomáhat. Tato akce má upoutat pozornost na humanitární projekty propojené s kulturní činností," řekla Kartáková. Podle ní chce sdružení prosadit v Praze postavení pomníku americkému zpěvákovi, který by měl stát trvale. Ledovou sochu fanoušci začali stavět v pondělí. Mimo dvou profesionálních sochařů na ní mohli pracovat také další lidé, kteří zpěváka obdivují. "Je to křehký materiál, řezbářská práce. Pracujeme pomocí ostrých pilek a dláta. Své zářezy si tady mohou udělat všichni fanoušci, kteří mají zpěváka rádi," dodala Kartáková. Socha vznikla z materiálu, který výtvarníkům poskytl výrobce tradiční české zmrzliny Polárka. Led výtvarníci dostali zdarma.


Celine o Michaelovi u Larryho Kinga

18. února 2010 v 14:10 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Celine Dion v rozhovore u Larryho Kinga priznala, že ju médiá ovplyvnili a verila, že Michael bol naozaj chorý. Avšak po zhliadnutí dokumentu THIS IS IT sa jej smútok zmenil na hnev, pretože Michael bol vo výbornej forme. Michael sa bol pozrieť na jednu z jej show v Las Vegas a velmi ho zaujímalo, akým spôsobom Celine zvládala každodenné vystupovanie. Michael bol jej velkým idolom a inšpiráciou.


Lisa Marie Presley: Mluvila jsem s duchem Michaela Jacksona

15. února 2010 v 21:38 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Lisa Marie Presley navštívila spiritistu. Měla jediný cíl, spojit se s duchem svého zesnulého exmanžela - s duchem Michaela Jacksona. A seance to prý byla nadmíru úspěšná. Popový král se dostavil a se svou bývalou ženou se smířil. Prý ji poprosil o odpuštění.

Spolu s Lisou Marií přišla ke spiritistovi třiapadesátiletá maskérka Karen Fay, která dělala Michaelovi make-up před veřejným vystupováním. Ona také o seanci promluvila s novináři.

"Zdá se, že se zrovna snaží kontaktovat lidi, které potkával v životě, a prosí je o odpuštění. Michael celou seanci strávil tím, že nám vysvětloval své omyly a chtěl, abychom mu odpustily. Vypadal nevyrovnaně. Ale s Lisou byl žoviálnější. Pak se spiritista otočil na mě a řekl jako
Michael: Starala ses o mě skvěle, omlouvám se, že jsem ti tak ublížil. Pak mi ještě řekl, že mě měl víc poslouchat. To mě zasáhlo," prohlásila Fay.

Ta také tvrdí, že nemohl spiritista fabulovat, protože zatímco o Lise Marii věděl, že je Michaelovou exmanželkou, o ní samotné nevěděl vůbec nic.

Lisa Marie byla Michaelovou manželkou osmnáct měsíců. Brali se v roce 1994.

Zveřejnili Michaelovu pitevní zprávu!!!

15. února 2010 v 15:18 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Početné vpichy, jizvy, boční vývod pro moč, pohmožděniny, zlomená žebra, zvětšená prostata... Tak vypadalo tělo Michaela Jacksona (†50), když zemřel.

Poprvé od jeho tragické smrti 25. června 2009 byla zveřejněna obsáhlá pitevní zpráva. Čítá 51 stran. Nechybějí v ní ani skici, na kterých jsou vyznačena všechna zranění, která na těle zpěvák měl. A k jakým závěrům lékaři dospěli?

Janet [me]: To je strašný! Nemůžu tomu uvěřit :'-(.... chudák Michael! Musel dost trpět!!!


Anatomické údaje
Výška: 175 cm
Váha: 65 kg
Srdce: 290 g
Mozek: 1380 g
Játra: 1480 g

Michaelovo sídlo v Las Vegas se prodalo za 3 miliony dolarů!

15. února 2010 v 15:11 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Nemovitost o rozloze více než 1500 metrů čtverečních si koupil kalifornský pár.

Rozlehlé sídlo v Las Vegas, které si pronajal v roce 2008 zpěvák Michael Jackson, se nyní prodalo za 3,1 milionu dolarů (58 milionů korun). S odvoláním na Carollyn Mullanyovou z realitní kancléře Coldwell Banker Premier Realty o tom informovala agentura AP.

Sídlo leží v severozápadní části města. V domě je sedm ložnic, dvě kanceláře, výtah, divadelní prostor, prostor pro orchestr, fitness centrum s tanečním parketem a sauna. Na pozemku je basketbalové hřiště a tenisový kurt.

Padesátiletý Michael Jackson zemřel loni 25. června na předávkování léky v americkém Los Angeles v Kalifornii.


Zpěvákovu smrt provázelo mnoho dohadů. Média spekulovala i o sebevraždě. Podle závěru vyšetřovatelů zavinil Michaelovu smrt jeho ošetřující lékař, který mu podával léky na spaní.

Michaelův lékař u soudu: Nezabil jsem ho!

15. února 2010 v 15:09 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Osobní lékař Michaela Jacksona Conrad Murray (56) stanul po 8 měsících po smrti krále popu před losangeleským soudem, kde čelí žalobě z neúmyslného zabití. Tvrdí však, že je nevinný. Před 2 dny navíc navštívil Michaelův hrob.

Soud Conrada Murraye obvinil z neúmyslného zabití, hrozí mu až 4 roky vězení. Michael Jackson zemřel loni v červnu a jeho smrt podle výsledků vyšetřování způsobilo smrtelné množství léku propofol, který mu Murray podal. Přípravek naordinoval zpěvákovi spolu s dalšími dvěma sedativy, aby mu pomohl překonat nespavost. Dávka ale byla příliš silná a zpěvákovo srdce se zastavilo.

We Are The World 25 pro Haiti - oficiální videoklip!!!

13. února 2010 v 18:39 | Janet... Child ♥ |  Klipy ♠
Když slyším tu píseň od původních umělců (z roku 1985) tak mě mrazí v zádech. Je to krásná písnička s kráshným textem, a naví ji zpívaj skvělý zpěváci! I když si pustím tuhle novou verzi, tak mě mrazí v zádech a okamžitě si vybavím originál. Tohle se jim moc povedlo, ale originál je prostě originál a ten je nejlepší! A tohle je taky moc krásný! Pořád musím myslet na Michaela :'-( ať tu písničku zpívá kdokoliv vzpomenu si hlavně na něj a pak na ostatní, kteří jí zpívali jako např.: Cyndi Lauper, Stewie Wonder, Diana Ross a další. Je to fakt úúúžasná písnička!

A jsem strašně ráda a moooc se mi líbí jsem strašně ráda, že tam nechali Michaela a spolu s Janet je to tak krásný, chce se mi brečet :'-(

!!! I YOU !!!


Happy Birthday Prince!!!

13. února 2010 v 18:38 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Michaelův prvorozený syn Prince Michael má dnes 13.narozeniny!

Za sebe mu přeji vše nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel a samé hezké věci! Doufám, že bude jako tatínek. Přeju to všem 3 dětem, ať zpívají, ať dělají to, co je baví. A hlavně ať mají sílu! Potkalo je to nejtěžší :'-( ztratili milovaného tatínka. První narozeniny bez něj :'-(... je to hrozné!
Michael Jackson v časopise MIAU

13. února 2010 v 18:35 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Slovenský dámský časopis MIAU věnoval 7 stran svého únorového vydání Michaelovi Jacksonovi. I navzdory malým nepřesnostem, článěk mapuje Michaelovu hudební kariéru i soukromý život a výrazně čerpá z jeho autobiografie Moonwalk. (V prodeji za 2,20€)

Michael součástí We Are The World 25

11. února 2010 v 20:42 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Nová verze písně We Are The World 25 pro Haiti bude obsahovat i Michaelovy vokály z roku 1985. Na žádost Katherine Jackson, bude Michael jediný umělec z původní sestavy, kterého hlas zazní v nové verzi. Michaelovy vokály zazní jako jakýsi duet se sestrou Janet a ve videu budou použité původní záběry Michaela při nahrávání písně.