Bez Michaela jsme už tolik dní

Leden 2010

Tanečník Daniel Celebre vzpomíná na Michaela

31. ledna 2010 v 12:29 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Daniel Celebre je jeden z tanečníků THIS IS IT a v nedávném rozhovoru zavzpomínal na poslední dny Michaela Jacksona. Viděl ho naposledy 13 hodin před jeho smrtí. "Ten den jsme skončili hodně pozdě, až okolo druhé ráno. Dali jsme dohromady celou show. Michael byl šťastný, smál se. Dokonce tančil Thriller i s maskou a lidé, kteří nás pozorovali, plakali, protože to vystoupení vypadalo úchvatně. Michael byl vždycky v pohodě, ale ten den byl nabitý energií, vypadal mladě a tančil v nejlepší formě. Když jsme odcházeli, měli jsme takový rituál, že jsme se objímali, než jsme odešli. Tak jsem ho obejmul a to bylo naposledy, kdy jsem ho viděl. Druhý den jsme byli na place a poslouchali televizi v šatně. Když řekli, že Michael zemřel, byl to šok pro nás všechny, lidé běhali, plakali, padali zem." Daniel chce vzpomínat na první den zkoušek, kdy jim Michael řekl, že je vezme na velké dobrodružství. "A to opravdu udělal," dodává.


Děti budou na předávání cen Grammy!

30. ledna 2010 v 17:16 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona, Prince a Paris, příjdou osobně na předávání cen Grammy a převezmou cenu za celoživotní dílo svého otce.

Orianthi o Michaelovi

30. ledna 2010 v 17:13 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Kytaristka Michaela Jacksona z filmu THIS IS IT se opět rozpovídala o její spolupráci s Michaelem. "Michael snad ani neměl ego, byl skromný a povětšinou i ostýchavý. Nechtěl, abychom byli nervózní. Záleželo mu na tom, abychom naši energii přenesli do davu. Opravdu jsme si to užívali."

Dancing Inmates tančí s Travisem Paynem

30. ledna 2010 v 17:12 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Travis Payne navštívil známé filipínské vězně "Dancing Inmates", kteří se zviditelnili před pár lety hromadným tancem na píseň Thriller. Po smrti Michaela secvičili tuto choreografii na jeho počest:


Travis s vězni připravil číslo z THIS IS IT znamé jako "The Drill":


7 měsíců...

25. ledna 2010 v 19:21 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Chjoo lidi, už je to neuvěřitelných 7 měsíců, co nás opustil Král popu MICHAEL JACKSON... pořád tomu nemůžu uvěřit, myslím na něj, je mi smustno... :-(
Přemýšlím jak musí být jeho rodině, přátelům a hlavně dětem! První Vánoce bez jejich milovaného tatínky :'-(... je to hrozně těžké! Kéžby tu mohl být s námi! Měl by za sebou plno koncertů THIS IS IT!!! Viděli bychom ho LIVE a ne v kinech na plátně. Je to sice hezké, ale skutečnost je jiná a krutá :'-(

Jsi ten NEJLEPŠÍ zpěvák, tanečník, umělec,... KING OF POP FOREVER!!!

Michaele NAVŽDY zůstaneš v našich srdcích


Instruktážní video s Travisem Paynem

25. ledna 2010 v 19:12 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Pri príležitosti spustenia predaja DVD/Blu-ray This Is It v USA sa dnes v New Yorku i Los Angeles koná špeciálne premietanie filmu vo vybraných nákupných centrách, kde si fanúšikovia budú môcť zatancovať časť choreografie, tzv. the Drill, s TII tanečníkmi a Travisom Paynom. Akcii predchádzalo zverejnenie inštruktážneho videa a tiež včerajšie nácviky v NY a LA pred dnešným večerným programom. Viac informácií na mjthisisitevents.com.


Kenny Ortega o Michaelovi

25. ledna 2010 v 19:11 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Kenny vyjádřil radost, že film THIS IS IT přijali v dobrém fanoučci i filmoví kritici. "Nečekal jsem, že to bude takové. Film jsme připravili, aby fanoušci mohli vědět, kde se Michael právě nacházel ve svém tvořivém procesu. Nečekali jsme takovou odezvu. Film tak zůstává jako oslava jeho génia. Michael a já jsme se spřátelili, koukali na filmy. Jsem vděčný, že byl v mém životě, protože mi pomohl změnit pohled na svět. Byl to mistr ve všem co dělal. Michael byl mou velkou inspirací. Přestože budu do konce života truchlit nad jeho odchodem, zanechal mi tu obrovské bohatství v mé duši, ze kterého budu čerpat do konce svého života."

Kostýmy pro THIS IS IT od Zaldyho

22. ledna 2010 v 14:52 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
V rozhovore pre Business of Fashion, módny návrhár Zaldy hovoril o prípravách kostýmov pre Michaela Jacksona: "Keď ma prvýkrát oslovili, povedali, že "chcú Michaela prerobiť". A ja som si hneď pomyslel, že Michael to nepotrebuje a už vôbec nie teraz. Je jedným z tých, ktorí vytvorili svoj osobný štýl a symboly, ktoré sú priamo viazané na kultové piesne. Jeho vzhlad nepotreboval ráznu zmenu - potreboval len nabrať dnešný výraz. Nikto nechce vidieť sako k Thrilleru, ktoré by nebolo červeno-čierne. Ludia chceli vidiet všetky tie kultové kostýmy s nádychom súčasnosti. A v tom spočíval môj prístup - staval som na tom, čo poznáme a pridal som viac technológie a nové techniky, ktoré Michael nikdy predtým nepoužil".


Konzervatoř J. L. Bellu v Banské Bystřici vás zve na koncert

22. ledna 2010 v 14:51 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
OUR TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON (Naša pocta Michaelovi Jacksonovi)
Účinkujú študenti Konzervatória J. L. Bellu v Banskej Bystrici (v rámci výchovno-vzdelávacieho projektu študentov). Utorok 26. januára 2010 o 17:00 h. Základná umelecká škola Jána Cikkera v Banskej Bystrici, Nábrežie M. R. Štefánika č. 6 - velká koncertná sála.

We Are The World pro Haiti

22. ledna 2010 v 14:50 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Pri priležitosti 25. výročia vydania slávnej charitatívnej piesne z pera Michaela Jacksona a Lionela Ritchieho na pomoc Afrike - We Are the World, producent piesne Quincy Jones spolu s Lionelom chystajú jej opätovné nahratie so súčasnými umelcami. Nahrávanie sa má uskutočniť deň po odovzdávaní cien Grammy v Nokia Theatre v L.A. a výťažok z predaja singla bude určený na pomoc Haiti. Podla zatial nepotvrdených informácií, Michael nahral nové vokály v júni 2009 a tie môžu byť súčasťou novej pripravovanej verzie.

Přímí přenos Grammy Awards na ČT2

22. ledna 2010 v 14:49 | Janet... Child ♥
ČT2 odvysílá přímí přenos udělování cen Grammy 1.února 2010 po půlnoci ve 2:00 a následně sestřih galavečera ve večerních hodinách ve 22:15.

Video o přípravách 3D Thriller

22. ledna 2010 v 14:47 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Kenny Ortega označil Michaela Jacksona za velkého fanúšika 3D filmov, avšak "bol tradičným zabávačom a technológia neriadila show. Michael riadil show a keď povedal "stop", len ste sa dívali so zatajeným dychom - to z neho robilo toho Michaela Jacksona, ktorého vidíme na pódiu a preto bol odlišný od všetkých ostatných, ktorých koncerty ste kedy navštívili". Video, ktoré bude súčasťou DVD/Blu-ray This Is It, si môžete pozrieť tu.

3D pocta Michaelovi Jacksonovi na Grammy Awards 2010

22. ledna 2010 v 14:44 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na tohtoročnom udelovaní cien Grammy, ktoré sa uskutoční 31. januára 2010, vystúpia Celine Dion, Jennifer Hudson, Smokey Robinson, Carrie Underwood a Usher s Michaelovou piesňou Earth Song. Súčasťou špeciálneho vystúpenia držitelov Grammy a velkých fanúšikov Michaela, ktorého cielom bolo poukázať na problémy našej planéty, bude 3D projekcia k piesni, ktorá bola pripravovaná pre Michaelove londýnske koncerty. Bude to prvýkrát v histórii Grammy, kedy diváci doma i v Staples Centre uvidia vystúpenie v 3D. Od 24. do 31. januára budú predajne Target bezplatne rozdávať 3D okuliare pre fanúšikov, ktorý budú chcieť vidieť vystúpenie tak, ako ho pripravoval Michael Jackson pre This Is It.

Janet o svém životě po smrti Michaela

19. ledna 2010 v 14:55 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
V rozhovoru pro Gotham Magazine vyjádřila Janet své pocity ohledně jejího života po smrti Michaela. Řekla, že se cítí téměř sobecky, že si svůj život užívá. "Když vám lidé říkají, že život jde dál, je to pravda. Nemůžete přestat žít svůj život. Ten fakt se prostě stane součástí vás a vy jdete dál. Někdy se cítím sobecky, když si užívám svou práci. Musím jít dál. Jsou samozřejmě dny, kdy je to těžší než obvykle." Janet v současné době připravuje nové album a také autobiografickou knihu.


Soud zvýšil přídavek na děti

19. ledna 2010 v 14:53 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Soudce schválil požadavek, který vznesla babička dětí Katherine. Měsíční příspěvek na nutné výdaje Prince, Paris a Blanketa je nyní $60,000.

VH1 zveřejní záběry ze zákulisí natáčení THIS IS IT

19. ledna 2010 v 14:52 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
All Access: Making Michael Jackson's This Is It se odvysílá 23.1. a bude obsahovat zatím nezveřejněné záběry z natáčení dokumentárního filmu THIS IS IT.

Klipy z THIS IS IT Blu-ray DVD

16. ledna 2010 v 11:01 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠


THIS IS IT na Blu-ray přijde do prodeje 26.1.

16. ledna 2010 v 11:00 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Michael Jackson's THIS IS IT na Blu-ray disku vychází 26.1. Bude obsahovat 90 minut zatím nezveřejného materiálu. Na slavnostním "odhalení" to oznámila Sony Music společně s vystoupením tanečníků z THIS IS IT.Brooke Shields mluví o pohřbu Michaela

16. ledna 2010 v 10:59 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
"Klepala jsem se strašně moc, protože nám neřekli, že tam bude i rakev Michaela. Ve své fantazii jsem si představovala, jak vyskočí z té rakve a začne parádní koncert. I když jsem s Michaelem nebyla poslední roky v kontaktu, měla jsem na něj úžasné vzpomínky a chtěla jsem je sepsat a říci na jeho pohřbu mým způsobem."

Spike Lee vzpomíná na cestu do Gary

16. ledna 2010 v 10:57 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
V tomto krátkém dokumentu o rodném městě Michaela, Gary v Indianě, se vyjadřují lidé o tom, jak Michael jejich městečko proslavil. Lidé z Gary říkají: "Michael Jackson nás proslavil. Kdykoliv řeknete, že jste z Gary, ten druhý hned řekne - to je přece rodiště Michaela Jacksona!" Spike Lee k tomu říká: "Myslím, že nikdo nemůže docenit to, co se podařilo Katherine a Josephovi. Ve 3pokojovém domě vychovali 9 dětí. Pokud tohle není americký sen, tak pak nevím. Když jsem šel poprvé do Gary, byla to pro mě jako dojít na poutní místo. Když vidíte ten dům, tak si uvědomíte, že to všechno začalo tam. Ta nejslavnější rodina vyšla z tohoto skromného místa."

V současné době se diskutuje o tom, že v Gary nebo poblíž Gary bude zbudován park na téma Neverlandu, kde bude muzeum Michaela a další památkové atrakce.


Na video se koukněte zde