Bez Michaela jsme už tolik dní

Michaelovi bratři u Larryho Kinga

10. prosince 2009 v 19:09 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Marlon, Jackie, Jermaine a Tito přišli do pořadu Larry King live na CNN. Mluvili samozřejmě o smrti Michaela. Marlon řekl: "Vůbec se to nezdá jako 5 měsíců. Každý den si říkám, že to prostě nemůže být pravda. Jackie k tomu dodal: "Pro všechny je to těžké. Byli jsme si velmi blízcí."


Brzy se začne vysílat jejich reality show. Bratři začali natáčet svou diskutovanou show ještě před smrtí Michaela. Nápad na tento projekt přišel od Jermaina a když Michael zemřel, udělali si přestávku. Poté show dotočili. V pořadu se neobjeví děti Michaela, ani podrobnosti o soukromém pohřbu Michaela. Naopak pořad se zabývá hodně natáčením alba bratrů ke 40. výročí skupiny Jackson 5.

Marlon také mluvil o dětech Michaela: "Daří se jim dobře. Když pomyslíme na to, co se jim stalo, vedou si opravdu dobře. Jsou teď s našimi synovci a neteřemi. Vidíme je vždycky když přijdeme na návštěvu k mámě. Jsou tam všechny děti. Matka je ze smrti Michaela přirozeně nesmírně smutná. Úplně zdrcená. Ztratila svého syna, už s námi nikdy nebude sedět u stolu."

Bratři také mluvili o Michaelovi a jeho závoslosti na lécích. Tito: "Vždycky si říkáte, že jste mohli udělat více, ale pravdou je, že jsme opravdu dělali co jsme mohli. Snažili jsme se ho podpořit." Jermaine vyjádřil zlobu ohledně toho, že Dr. Murray, který Michaela zabil, se vrátil ke své praxi. "Nechápu, že ještě nebyl obviněn a vrátil se k tomu co dělal před tím. Jsem zklamaný. Neměl by být kde je teď." Všichni bratři se ovšem shodli na tom, že tvrzení, že Michaelova smrt byla plánovaná vražda, které tvrdila sestra La Toya a otec Joseph, bylo nerozvážné. Chtějí počkat na výsledky vyšetřování.

Tito se vyjádřil k filmu THIS IS IT. Po ukázce z filmu Tito řekl, že film neviděl. "To je poprvé, co vidím něco z toho filmu. Nezvládl bych to." Ostatní bratři film viděli. Jermaine: "Chtěl jsem film vidět, protože to bylo o Michaelovi, jak připravuje tu největší show. Michael tam však dával tak 30% ze sebe, nepracoval na plno."

Zde jsou první dvě ze 4 částí rozhovoru
Pokud to nejde přehrát, tak klik sem a sem

 


Komentáře

1 miška.hanuška miška.hanuška | E-mail | Web | 11. prosince 2009 v 21:47 | Reagovat

To jak řekl Marlon "Vůbec se to nezdá jako 5 měsíců." stím naprosto souhlasím!
Je to jako včera a jako dneska, je to jak otevřená rána která se ještě a asi ještě dlouho nezahojí :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama