Bez Michaela jsme už tolik dní

FBI odtajnilo záznamy o Michaelovi

24. prosince 2009 v 10:36 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
FBI odtajnila 300stránkové záznamy o Michaelovi, které vedla od roku 1992. Mnoho stránek se týká nějakého šíleného muže, který Michaela sledoval a vyhrožoval zabitím prezidentovi a také tvrdil, že spáchá sériové vraždy. Muž byl později zatčen. Zbytek dokumentu tvoří záznamy od roku 2003, kdy se zapojilo i FBI do vyšetřování údajného zneužívání dítěte Michaelem.

Z dokumentu je jasné, že na Michaela nebylo nic nalezeno. FBI monitorovala Michaela přes 10 let a za tu dobu nenašla jediný důkaz. Podle Michaelova obhájce z té doby, Thomase Mesereau, "Michael nebyl žádný kriminálník a nebyl pedofil. Vyšetřovalo ho tolik agentur, FBI nebyla jediná, a nikdo nic nenašel. To jen znovu dokazuje, že byl nevinen."

Dále z dokumentů vyplývá, že po zatčení Michaela v roce 2004 se úřady obávaly teroristického útoku na soudní budovu, ve které se odehrával proces. Díky obrovskému zájmu médií by byli snadný cíl.
 


Anketa

Které album máš radši?

Off The Wall
Invincible

Komentáře

1 H H | Web | 24. prosince 2009 v 15:29 | Reagovat

ježiš ! 300 stran ?! to je fakt strašný
jak monitorovala ? to jako 16:04 pan Jackson jde na toaletu ... 16:06 pan Jackson opuští toaletu ? To si ze mě utahujou ne?  A 10 let? aha tak už možná chápu jak zaplnili 300 stránek jestli ho monitorovali 10 let .. fuj to je fakt strašný! a když u něj za tu dlouhou dobu nic nenašli, tak proč ho prostě nenechali ?! Nechápu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama