Bez Michaela jsme už tolik dní

Evan Chandler zničil Michaela Jacksona! Teď se střelil do hlavy...

21. listopadu 2009 v 8:08 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Ta zpráva se šíří celým světem, informoval o ní třeba britský list Daily Mirror. Evan Chandler (†65), který před šestnácti lety odstartoval strmý pád krále popu Michaela Jacksona (†50), byl nalezen mrtev ve svém bytě v americkém Jersey City. V hlavě měl otvor po kulce, v ruce svíral revolver. Muž, který obvinil Jacksona ze sexuálního zneužívání svého tehdy třináctiletého syna Jordana, přežil zpěváka jen o pár měsíců.V roce 1993 byl Jackson na vrcholu slávy. Jenže pak ho Chandler obvinil z pedofilie. Vyšetřování se táhlo třináct měsíců a zpěvák nakonec v mimosoudním vyrovnání vyplatil chlapci v přepočtu 400 milionů korun. Zubař Evan Chandler okamžitě zavřel ordinaci a začal si užívat. Chtěl však ještě více peněz, a tak v roce 1996 Jacksona znovu zažaloval. Požadoval 1,2 miliardy korun za to, že zpěvák porušil dohodu a mluvil o případu v televizi. Po třech letech soudních tahanic nedostal ani korunu. Nouzí přesto netrpěl. Rodina si pořídila dva luxusní byty v New Yorku a jeden v Kalifornii. Údajně zneužívaný Jordan (dnes 29) dal za apartmán na newyorském Long Islandu 42 milionů korun. O případu nikdy nehovořil, ale zdá se, že žije spokojený život zajištěného mladíka.

Jeho otec se naopak v posledních letech choval divně. Plastickou operací si nechal změnit tvář a pravidelně si nechal dávat botoxové injekce. Když se opakovaně nedostavil na prohlídku, lékař zavolal policii. Ta našla Chandlera zhrouceného v křesle s dírou v hlavě. "Zdá se, že hlavní aktéři dávného skandálu končí všichni tragicky," řekl šerif Jim Thomas, který byl 25. června v losangeleské vile u těla Michaela Jacksona poté, co zpěvák podlehl zástavě srdce v důsledku předávkování léky.

Další žhavé zprávy

  • Zatímco zubař Jacksona obvinil z pedofilie, osobní doktor Conrad Murray, který zpěvákovi aplikoval osudnou dávku léků a je viněn z jeho smrti, požaduje pět milionů korun za dva měsíce péče o krále popu. Platit má agentura AEG, která ho najala, když chystala Jacksonův hudební návrat.
  • Rodina oznámila, že zpěvákův syn Prince Michael (12) trpí stejně jako jeho otec vzácnou nemocí vitiligo, která se projevuje blednutím kůže. Chlapec má světlejší pokožku na hrudníku a na rukou. Ač je to nepříjemné, lepší důkaz otcovství by si Jackson nemohl přát.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama