Bez Michaela jsme už tolik dní

Listopad 2009

Michael & Janet Jackson - Rock With You

30. listopadu 2009 v 21:40 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Pokud video nejde podívejte se přímo na YouTube zde


Chtějí Williamse korunovat na KRÁLE POPU!!! ZASTAVME TO!

29. listopadu 2009 v 17:17 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠

Ahojky, tento článek je moc důležitý!!! Prosím všechny co se kouknou na tento blog,
prosím podepíšte anketu!! Jde o to že Název KRÁL POPU, chětj dát Robiemu Williamsovi!
To je hrozné!!
Prostě nejlepší je Michael, a MJ na vždy musí mít nazev: Král Popu!!!
Tak já Vás fakt prosím!!!
Napíšte do komentu, jesti jste podepsali petici, děkuji.

Odkazy kde můžete podepsát petici, aby název Krále Popu,
měl MJ ↓


A prosím Vás ještě o jednou věc:
Dejte si tento článek na blog!

Janet [me]: Jako Robbie si ten titul nezaslouží vůbec!!! Neumí tak perfektně zpívat a už vůbec ne tancovat! Nedokázal ani z poloviny toho tolik co Michael, co se hudby týče! A ani ostatních věcí mimo hudbu! Zastavme to!!! Michael Jackson byl, je a navždy bude KING OF POP

Dluhy byly splaceny, Michael po smrti vydělává

29. listopadu 2009 v 10:44 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Dluhy, se kterými se Michael ve svém životě potýkal, byly splaceny 5 měsíců po jeho smrti. Velký podíl na tom mají zisky z prodeje alba THIS IS IT a návštěvnosti filmu THIS IS IT v kinech. Film vydělal dosud cca $250 miliónů, což byl původně dluh Michaela. Dohromady zisky z prodejnosti všech alb a jiné aktivity vynesly kolem půl miliardy (nezahrnuje upomínkové předměty). Administrátoři majetku John Branca a John McClain stále řeší šest žalob o peníze, ale ty by se měly vyřešit na začátku nového roku.

Co mám společného já & Michael?

28. listopadu 2009 v 11:36 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
- jsme narozeni ve 20.století a ještě k tomu v srpnu, léto
- rádi zpíváme a tancujeme, i když já zpívat neumim ale baví mě to :D
- mám vitiligo, sice ne po celém těle jako MJ ale mám jeden flek na pravém stehně, když jsem opálená, tak to vypadá fakt divně :D
- oba jsme slavili první Vánoce roku 1993 (ten rok jsem se narodila a MJ je slavil poprvé)
- oba máme v datech čísla 8, 5 a 19 (1958,1993) (moje 8 je v datumu 17.8.1993)
- mám bratry, sice jen 2 ale mám :D
- oba jsme byli v Praze :D
- bojíme se lítat letadlem, narozdíl ode mě MJ už aspoň letěl
- oba jsme narozeni v noci, MJ je myslim v 11:45, já jsem v 0:40
- oblíbené pití - Pomerančový džus
- oblíbená barva - čená (+ další barvy, který mám ráda)
- oblíbené jídlo - pizza, ovoce, popcorn, vanilková zmrzlina, koblihy s polevou a lentilky
- oblíbený film Petr Pan (+ ještě moje další oblíbené a Petr Pan je mezi nimi, viděla jsem ho snad milionkrát)


------------------------
30.6.2009 - vstup do fanclubu na osobnostech

15.8.2009 - založení tohoto bloguYou Are Not Alone boduje

27. listopadu 2009 v 14:47 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Finalisté anglického X-Factoru přezpívali píseň You Are Not Alone a dostali se s ní na první příčku oficiální anglické hitparády, kde se drží už druhý týden. Výtěžek písně jde na charitu.


Michael Jackson Bad Pepsi Commercial

26. listopadu 2009 v 21:54 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠

Vyšetřování bude pokračovat i v roce 2010

26. listopadu 2009 v 18:44 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Vyšetřovatel Patrick Gannon řekl časopisu People, že rohodnutí, jestli budou stíhat doktora Conrada Murraye, padne až v roce 2010. "Letos toto rozhodnutí určitě neuděláme," řekl.

Celý případ je veden jako zabití. Zatím se proslýchá, že ve výpovědi Murraye je mnoho nejasností. Vypadá to, že Michael přestal dýchat asi 20 minut po podání léků, zatímco byl Murray na záchodě a nemonitoroval ho. Murray ale řekl policii, že volal pohotovost ve 12:22, více než hodinu po tom co zjistil, že Michael nedýchá. Záznamy z jeho telefonu ukazují, že mezi tím volal na tři různá čísla od 11:18 do 12:05. Právě v této době ale Murray řekl, že Michaelovi prováděl první pomoc. Policie nezveřejnila, s kým se Murray po telefonu bavil.

5.měsíců....

25. listopadu 2009 v 16:15 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Chjoo... nemůžu tomu uvěřit :'-( už je to neskutečných 5 měsíců, co nás opustil ten nejúžasnější člověk... nejlepší zpěvák, tanečník, herec, choreograf a prostě velký umělec - King of Pop MICHAEL JACKSON ♥ ♥ ♥... když jsem to řekla kamarádkám ve třídě, tak řekly COŽE? Já myslela, že jsou to tak dva měsíce... je to pravda, zdá se jakoby to bylo nedávno :'-( navíc ta bolest je pořád stejná - hluboká a velká. Pořád to bolí u srdce... Michaele chybíš nám!!!

I Michael... King Of Pop... R.I.P.

!............FOREVER.............!


Hlasujte pro Michaela

25. listopadu 2009 v 16:12 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na stránke Madison Square Garden môžete opäť hlasovať pre Michaela Jacksona v ankete o najlepšiu show nového milénia. Michael odohral v septembri 2001 v MSG dve show k 30. výročiu svojej kariéry.

Díkůvzdání v rodině Jacksonových

25. listopadu 2009 v 16:12 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Rodina Michaela Jacksona se sešla v úterý na večeři k americkému svátku díkůvzdání. Jermaine Jackson řekl CNN, že rodina nedovolí, aby je rozdělily peníze a sláva. "Všechny ty roky jsme byli rodina. Manažeři, agenti a Hollywood se snažili dostat mezi nás. Když jste slavní, jsou tu agenti, právníci, účetní a poradci, ale moje matka je tady šéf, a ať si oni říkají co chtějí, ona má poslední slovo." Jermain se také zmínil o dětech Michaela. "Je jim dobře. Mají své skvělé soukromé učitele, mají prostor dělat různé věci a cestovat." Jermaine také dodal, že cítí, že teď je jeho úkol udržovat Michaelovo jméno v paměti dalších generací.

Lékař, který měl zavinit Jacksonovu smrt se vrátil k praxi

24. listopadu 2009 v 14:03 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Minulý týden Janet Jacksonová prohlásila, že je doktor Murray zodpovědný za smrt jejího bratra a neměl by dál vykonávat praxi. Jeho pacienti si ovšem myslí něco jiného, a tak se Jacksonův lékař poprvé od smrti popového krále rozhodl vrátit na svou kliniku. Murray však ze zločinu obviněn nebyl a smí se tak vrátit do práce. Dokonce musí, protože potřebuje peníze. "Pan Murray vyslyšel výzvy mnoha svých pacientů, aby se vrátil. Soudní výdaje byly ohromné a dluhy se vyšplhaly tak vysoko, že není jisté, zda si bude moct nechat dům a živit rodinu," řekl AP jeho právník Ed Chernoff. Naposled Murray pracoval na klinice v dubnu, kdy přerušil pravidelnou praxi v Las Vegas a Houstonu, aby se mohl plně věnovat Jacksonovi. Za tuto práci podle Chernoffa nebral doktor Murray nikdy plat.

Michael vyhrál 4 ceny na MTV awards!

23. listopadu 2009 v 19:40 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na American Music Awards Michael svých 5 nominací proměnil ve 4 ceny. Stal se tak podle agentury AP rekordmanem co do počtu získaných Amerických hudebních cen vůbec. Byl vyhlášen nejlepším mužským interpretem v kategorii pop/rock a soul/R&B. Jeho album Number Ones také zvítězilo v kategoriích pop/rock a soul/R&B. Za zpěváka přebral ceny jeho bratr Jermaine. "Michaelovo poselství bude žít navěky. Viděl v každém to dobré a chtěl, aby každý dělal dobré věci," uvedl Jermaine. Michael spolu s popovou zpěvačkou Lady Gaga, raperem Eminemem a rockovou kapelou Kings of Leon také soutěžili o titul umělec roku, který jim nakonec "vyfoukla" Swiftová.

Na cenách také vystoupila Michaelova sestra Janet s mixem svých hitů


Janet [me]: Tak zrovna cenu Umělec roku měl dostat Michael!!! :'-(... jinak Janet supeeer mix :-)Zde new klip Make Me!!!

Janet Jackson má nový klip Make Me!!!

23. listopadu 2009 v 17:46 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Nový očekávaný klip Janet Jackson k písni Make Me!!!

Je to krásná písnička a krásný klip! Janet to tam hrozně sluší!


Třpytivá rukavice Jacksona za 350.000 dolarů

22. listopadu 2009 v 11:06 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Za 350.000 dolarů byla vydražena slavná třpytivá rukavice zesnulého krále popu Michaela Jacksona, kterou měl na ruce, když v roce 1983 představil svou proslulou "měsíční chůzi".

Černé sako, které měl na sobě během světového turné v roce 1989, vyneslo na sobotní aukci v newyorském klubu Hard Rock Café 225.000 dolarů.

Kupcem blyštivé rukavice, která byla prodána za devětkrát vyšší cenu než byly odhady, se podle agentury Reuters stal hongkongský podnikatel. Včetně poplatků musel zaplatit 420.000 dolarů.

Janet Jackson: Za Michaelovu smrt může doktor Murray!

22. listopadu 2009 v 10:59 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Zpěvačka Janet Jackson je přesvědčena, že za smrt jejího bratra Michaela může jeho ošetřující lékař Conrad Murray. Ten prý totiž vědomě popovému králi podával nebezpečnou směs léků a měl by být nejen souzen, ale především by mu měl být odebrána lékařská licence.

"Byl tím, kdo mu podával léky. Myslím, že by se měl zodpovídat," tvrdí rezolutně Janet. Ona sama se dozvěděla o bratrově smrti z televize. Zrovna pobývala v New Yorku ve svém bytě, když za ní přiběhla asistentka, jež sledovala CNN. "Nemohla jsem tomu uvěřit, pořád nemůžu, je to jako sen," dodává zpěvačka.

Murray byl v centru pozornosti ihned po Michaelově
smrti, která nastala 25. června letošního roku. Ale policie ho dodnes z žádného trestného činu neobvinila. Smrt přitom nastala podle pitvy následkem nebezpečné směsi různých anestetických léků, které zpěvák pobíral a které mu osudného dne namíchal právě Murray.


Dangerous

21. listopadu 2009 v 8:19 | Janet... Child ♥ |  Alba ♠
Rok vydání: 1991

Tracklist:

1. Jam
2. Why You Wanna Trip On Me
3. In The Closet
4. She Drives Me Wild
5. Remember The Time
6. Can't Let Her Get Away
7. Heal The World
8. Black or White
9. Who Is It
10. Give In To Me
11. Will You Be There
12. Keep The Faith
13. Gone Too Soon
14. Dangerous


The Innocent Man - Nevinný muž

21. listopadu 2009 v 8:18 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Ručně psaný text básně nebo písně od Michaela s názvem "Nevinný muž" se dostal také do aukce v USA. Text je zajímavý svým textem. Michael v něm píše:

Odplout tak do Acapulca nebo do Kankúnu v Mexiku,
i tam na me také čeká zákon
a Bůh ví, že jsem nevinný
Pokud mě nepustí do Káhiry,
kam pak Bože půjdu?
Zemřu jako můž nepatřící do žádné země
a jen Bůh ví, že jsem nevinný


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

La Toya: Film jsem ještě neviděla

21. listopadu 2009 v 8:13 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Zatímco se spekuluje, jestli Prince, Paris a Blanket už viděli film THIS IS IT, La Toya řekla, že na tom není tak dobře, aby se na film koukla. Dále dodala: "Je krásné, jak ho lidé po celém světě milují. Věci, které slyším, krásné věci, které mi lidé o něm říkají, mi dávají krásný pocit uvnitř, že to byl můj bratr. Jen bych si přála, aby tu byl u toho a užil si to. Ale vím, že se na nás dívá."

Video zde


Jacksonův producent exkluzivně pro Novinky: Michael měl srdce dítěte

21. listopadu 2009 v 8:08 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Producent Adrian Grant, který je autorem muzikálové show Thriller (16. prosince bude k vidění v Praze) se setkával s Michaelem Jacksonem ve studiu i v jeho sídle Neverlandu. Novinkám poskytl exkluzivní rozhovor, v němž zmiňuje zpěvákovu dětskou, naivní povahu a trápení, která mu prý způsobovaly ataky některých médií.

Jaké album od Michaela Jacksona máte nejraději?
Off The Wall.

Proč ne Thriller?
Já nejraději poslouchám Off The Wall, třeba když jezdím autem, je tam plno skvělých písniček. Z vizuálního hlediska je ovšem zjevně nejlepší Thriller kvůli tomu videoklipu. Album Thriller způsobilo, že jsem se stal fandou Michaela Jacksona.

Kolikrát jste slyšel Off The Wall?
To nevím, hodně z těch písniček je i v naší show Thriller.

Byl Michael velký perfekcionista?
Ano, velmi. Když vyšlo Off The Wall a on byl nominovaný na jednu Grammy, tak byl zklamaný. Byl perfekcionista, pracoval tvrdě ve studiu, byl to génius.

Jak dlouho jste ho znal osobně?
Jednadvacet let.

Viděl jste ho někdy nešťastného, měl deprese?
Ne, byl velice šťastný, viděl jsem ho mnohokrát a vždycky šťastného. Vždycky vtipkoval, neřekl bych, že měl deprese.

Věděl jste, že bral všechny ty léky, že byl závislý?
Věděli jsme, že bral utišující prostředky, když měl problémy, ale to bylo všechno předepsané od lékaře.

Byl jeho největší problém, že byl prostě příliš citlivý?
Myslím, že byl dlouho pronásledován médii. Oni ho trápili kvůli jeho excentričnosti, třeba, že si hrál se zvířaty a s dětmi. Byl naivní a oni ho využívali. Je to strašně smutné... Pro něj to bylo velmi těžké, když se mu posmívali. Posmívají se dokonce i teď, když je mrtvý.

Řekl byste, že měl duši dítěte?
Určitě. On měl dětské srdce.