Bez Michaela jsme už tolik dní

THIS IS IT - nejočekávanější film sezóny

20. října 2009 v 13:24 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Dokumentární film THIS IS IT o posledních dnech Michaela Jacksona už nyní láme rekordy na celém světě v předprodeji lístků. Zájem je obrovský. Přitom film nebyl původně vůbec plánován. Vše se natáčelo pro soukromé potřeby Michaela Jacksona, který vždy rád natáčel své projekty a ukládal si je do soukromé sbírky. Po smrti Michaela se rozhodlo, že se projekt vydá jako dokumentární film, ale ne všichni byli s tímto rozhodnutím spokojeni. Podle Michaelovy sestry La Toyi by Michael nebyl nadšený z toho, že se lidem ukáže ne výsledek, tedy ne koncert, ale jen jeho příprava. "Michael na zkouškách nepracoval na sto procent. Myslím si, že by nedal svolení k tomu, aby se veřejnosti předložil jeho výkon na zkouškách," řekla.


Podle Kennyho Ortegy, režiséra projektu, uvidíme ve filmu úplně nového Michaela. "Michael byl teď už nový Michael. Byl 12 let otec. Ta jeho nevinná stránka zůstala, ale byl hodně znepokojen stavem našeho světa. Michael měl více důvodů, proč chtěl dělat tuto show." Travis Payne, jediný člověk, který s Michaelem spolupracoval jako choreograf, dodává: "Michael nám chtěl především znovu otevřít téma ochrany planety. Chtěl, abychom si uvědomili, jak jsme ji zničili, a že se to dá ještě napravit."

Film nám také ukáže Michaela v pozici šéfa celého projektu. "Když se mu uprostřed tanečního čísla něco nezdálo, zakřičel stop a všechno se zastavilo. Tohle nebyla automatická produkce. Všichni poslouchali Michaela. Všichni ho následovali," říká Ortega.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama