Bez Michaela jsme už tolik dní

Říjen 2009

Janet - Doesn't Really Mater [live]

31. října 2009 v 19:44 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Janet opět strašně podobná Michaelovi, hlavně u 0:36 :-)


THIS IS IT na DVD

31. října 2009 v 17:22 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
I přesto, že se Sony snažila vydat film THIS IS IT na DVD před Vánocemi, nestane se tak. DVD vyjde koncem ledna případně začátkem února, majitelé kin trvají na 3 měsíční pauze mezi promítáním a vydáním na nosiči. Na Amazon.com si můžete DVD předobjednat už teď.


Stevie Wonder - pocta Michaelovi

31. října 2009 v 8:00 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Při příležitosti oslav 25.výročí vzniku Rock'n'Rolové Síně slávy se v Madinson Square Garden (NY) ve čtvrtek konal 5 hodinový koncert, pochvíli vystoupil i Stevie Wonder s Michaelovou písní ''The Way You Make Me Feel''. Na scéně ho přivítal zpěvák John Legend, který v zákulisí pověděl: ''Stevieho city k Michaelovi jsou upřímné, je to vidět a cítit. Bylo pro mě velkou ctí oslavit s ním Michaelův odkaz''


Janet [me]: Michael by z toho měl velkou radost! Stevieho měl strašně rád a Stevie měl rád jeho, moc se mu to povedlo.


Proč si myslí, že...

30. října 2009 v 19:26 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Proč si myslím, že Prince, Paris a Blanket jsou Michaelovy děti?

Jacksonův film láká piráty, druhý český pokus dokonce provázelo násilí

30. října 2009 v 12:00 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Čerstvá filmová novinka Michael Jackson's This Is It se stala terčem již druhého pokusu o nelegální pořízení audiovizuální kopie během prvního dne promítání v českých kinech. Po zachycení prvního případu v multikině CineStar Jihlava v odpoledních hodinách se objevil druhý případ v multikině stejné sítě - tentokrát v Českých Budějovicích v čase večerního promítání. Personál kina podobně jako v Jihlavě zaznamenal návštěvníka v sále, který snímal film při projekci. Pachatel byl ze sálu vyveden, avšak před příjezdem přivolané policie napadl zasahující personál kina slzným plynem, aby se vyhnul zatčení a utekl. To se mu však díky obětavosti zaměstnanců českobudějovického multikina nepodařilo a tak mohl být poté předán do rukou policistů.

Místo posledního odpočinku Michaela Jacksona

30. října 2009 v 10:52 | Janet... Child ♥ |  Fotky ♠
Michaelova kamarádka Karen Faye včera šla navštívit mauzoleum Forest Lawn a vyfotila hrobku Michaela Jacksona. Zde je pochován Michael.


R.I.P. :'-(


Sony chce nominaci na Oskara

30. října 2009 v 10:47 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Mluvčí Sony Music řekla tisku, že film This is it bude zápasit v klání o nominaci na Oskara za nejlepší dokumentární film.

Policie zadržela dívku, která v jihlavském kině natáčela film o Jacksonovi

29. října 2009 v 21:26 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Jihlavští policisté ve čtvrtek zadrželi dívku, která si v místním kině natáčela na mobilní telefon film This Is It. Snímek pojednává o zkouškách zpěváka Michaela Jacksona na sérii koncertů, kterou měl absolvovat v Londýně. Jackson v černu v 50 letech náhle zemřel. O zadržení dívky informovala Alice Rychlinková z distribuční firmy Falcon.

Jackson vydělal posmrtně 90 miliónů dolarů, píše Forbes

29. října 2009 v 21:23 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Magazín Forbes opět zveřejnil seznam posmrtně nejlépe vydělávajících celebrit. A ze seznamu je jasné, že Michael Jackson čtyři měsíce po své smrti přišel na 90 miliónů dolarů, tedy asi 1,6 miliardy korun. Zatím je třetím nejvíce profitujícím zesnulým za posledních dvanáct měsíců. A to od jeho smrti ještě neuplynulo ani půl roku.

Absolutním králem je stále Yves Saint Laurent s ohromnou sumou 6,13 miliardy korun. Saint Laurent zemřel loni na rakovinu mozku, jeho závratné posmrtné jmění vzešlo z dražby uměleckých předmětů, které návrhář celý život sbíral.

Jackson získal zmíněných 90 miliónů dolarů především z prodeje nemovitosti a také z prodeje práv k dokumentárnímu filmu THIS IS IT. Ale nemálo přispěli pozůstalým také fanoušci, po zpěvákově smrti totiž prudce vzrostly prodeje alb.

Elvis Presley, ačkoli je mrtvý už dvaatřicet let, si jen za posledních dvanáct měsíců přišel na 55 miliónů dolarů - asi 964 miliónů korun. Pravdou zůstává, že Albert Einstein si po své smrti sice vydělal "jen" 10 miliónů dolarů, to byla ale také v tehdejší době zcela jiná suma než dnes.


Seznam posmrtně nejlépe vydělávajících celebrit za 12 měsíců podle magazínu Forbes
1. Yves Saint Laurent350 miliónů dolarů (6,13 miliardy korun)
2. Rodgers & Hammerstein235 miliónů dolarů (4,12 miliardy korun)
3. Michael Jackson90 miliónů dolarů (1,6 miliardy korun)
4. Elvis Presley55 miliónů dolarů (964 miliónů korun)
5. JRR Tolkien50 miliónů dolarů (876 miliónů korun)
6. Charles Schulz35 miliónů dolarů (614 miliónů korun)
7. John Lennon15 miliónů dolarů (263 miliónů korun)
8. Dr Seuss15 miliónů dolarů (263 miliónů korun)
9. Albert Einstein10 miliónů dolarů (175 miliónů korun)
10. Michael Crichton9 miliónů dolarů (158 miliónů korun)

Michael Jackson v SS - Black or White

29. října 2009 v 21:06 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
V neděli 25.10.2009 si další finalistka vybrala píseň od Michaela Jacksona. Tentokrát to byla slovenka Paulína Ištvancová, která zpívala písničku Black or White. Myslím, že teď se jí to povedlo. Mě osobně se to líbilo. V minulém kole si také slovenka Nikoleta Balogová vybrala písničku Ben a také se jí to povedlo. Čtěte zde


Soutěžící ČS SuperStar se také zúčastnili autogramiády v Praze při prvním promítání filmu o Michaelu Jacksonovi - Michael Jackson's THIS IS IT.

Randy Jackson slaví narozeniny

29. října 2009 v 14:14 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Další člen rodiny Jacksonových, bratr Michaela Randy, slaví dnes své 48.narozeniny. Takže mu přeji všechno nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, lásky a ať má dost síly v ztrátě svého bratra Michaela :'-(


Zajímavost: Narodil se jako Michael 29.
Michael 29.8.1958 a Randy 29.10.1961 - Gary, Indiana, USA :-)


Jermain reaguje na kampaň THIS IS NOT IT

29. října 2009 v 14:07 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Někteří fanoušci rozjeli kampaň THIS IS NOT IS (Tohle není ono) a chtějí poukázat na to, že Michael byl ve špatném zdravotní stavu, když se připravoval na koncerty THIS IS IT. Jermaine k tomu na MTV řekl: "Michael byl zdravý, opravdu zdravý. Každá část jeho těla byla zdravá." Poukazoval tak na výsledky pitvy, které se na internetu před časem objevily.

Jacksonův film už běží v 17 zemích světa. Jako by žil, jásají fanoušci

29. října 2009 v 13:44 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Sedmnáct z pětadvaceti vybraných měst, v nichž se producenti filmu This Is It sestříhaného ze zkoušek na koncertní turné Michaela Jacksona rozhodli uspořádat synchronizovanou světovou premiéru, už má svých pár hodin slávy za sebou. A Jacksonovi fanoušci jsou nadšení: film jim prý vrátil jejich hrdinu. Premiéry se konaly například i v Soulu, Johannesburgu, Pekingu, Londýně a Berlíně. Všude byly prý sály plně obsazené, další statisíce lidí sledovaly premiéru prostřednictvím internetu. "Nic takového jsme nikdy neviděli," řekl mluvčí pekingského kina, z jehož 1100 sedadel nezůstalo ani jedno prázdné.
Na video se můžete podívat zde

Elizabeth Taylor o THIS IS IT

28. října 2009 v 20:00 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
''Minulý týden jsem měla tu čest vidět THIS IS IT. Je to ten nejúžasnější filmový kousek, který jsem kdy viděla. V každém ohledu vyzdvihuje Michaelovu geniální kreativitu. Nazvat Michaela géniem je však tak nedostatečné. Možná se s každým tónem a hudbou vidí někde nad rámec chápání. Plakala jsem radostí nad darem, který dostal od Boha. Nikdy víc tu nebude nikdo, jako on. Tento film nám bude navěky připomínat, že tu jednou byl muž, jako on. Bůh ho pobozkal. Když posloucháte jeho texty, znějí jako slova novodobého proroka a naléhá nás nutit si ho poslechnout. Musíme brát jeho slova vážně. Kenny Ortega odvedl skvělou práci. Uvidíte Michaelův vklad na všech úrovních a též Michaela v různých náladách. Také si myslím, že tento film by měl být nominovaný ve všech možných kategoriích.''


Janet [me]: Text byl ve slovenštině, tak jsem to přepsala do češtiny. Až na jedno slovíčko to je celý česky :D

Je film THIS IS IT podvod? Jacksonova rodina tvrdí: To není Michael, ale jeho dvojník!

28. října 2009 v 15:00 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Nelibou pachuť dostala napjatě očekávaná premiéra filmu This Is It, který má být posledním holdem zpěvákovi Michaelu Jacksonovi (†50). Zpěvákova rodina film včera označila za podvod na fanoušcích. Krále popu prý v mnoha scénách zastupuje dvojník a některé z písní zpívá někdo jiný. A to do premiéry zbývá jen pár desítek hodin...

Premiéra THIS IS IT

28. října 2009 v 11:06 | Janet... Child ♥ |  Fotky ♠
Na dnešní premiéře filmu THIS IS IT v Los Angeles se zúčastní i Michaelovi bratři. Nejmladší z nich, Randy Jackson, však účast odmítl, stejně jako účast v rodinné show. Na premiéru nepřijde ani Michaelova vizážistka Karen Faye. Premiéru bude doprovázet i protestní kampaň THIS IS NOT IS, v níž budou Michaelovi fanoušci rozdáváním letáků upozorňovat na Michaelovo údajné zhoršující se zdraví před koncerty. Ti připisují podíl viny na Michaelovy smrti produkční společnosti AEG. Na premiéru přišli kamarádi Michaela, i jiné slavné osobnosti.

Na premiéru přišli kamarádi Michaela, i jiné slavné osobnosti. Hořkosladkou atmosféru tohoto významného večera můžete shlédnout na fotkách:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Co možná nevíte

27. října 2009 v 22:06 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Zvláštní znamení:

- nerad létá letadlem, bojí se
- ve volných dnech se nelíčí a někdy působí i zanedbaně
- miluje kouzelnické triky
- nejoblíbenější jídlo: rýže se zeleninou s curry
- miluje sladké a KFC
- má velký smysl pro humor, někdy až šílený


Ewa Farna-Ty jsi král

27. října 2009 v 13:44 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Ewa Farna nazpívala píseň o Michaelu Jacksonovi :'-(
moc se jí to povedlo! Krásný Ewy! ♥23.června 2009

26. října 2009 v 21:19 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
Michael dva dny před svou smrtí zpívá a tančí ve Staples Center.