Bez Michaela jsme už tolik dní

Michaelova starší sestra La Toya - Michael byl zabit!

21. září 2009 v 19:12 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
12.07.2009 22:53

Sestra nedávno zesnulého zpěváka Michaela Jacksona La Toya si myslí, že byl její bratr zavražděn. Domnívá se, že důvodem vraždy mohly být jeho peníze. Policie vraždu jako příčinu úmrtí nevyloučila."Myslíme si, že do vraždy nebyla zapletena jen jedna osoba. Bylo to spiknutí, aby se někdo dostal k Michaelovým penězům," řekla Jacksonova sestra britskému nedělníku News Of The World. Ona a její rodina jsou prý přesvědčeny o tom, že případné předávkování léky byla vražda. "Vím, kdo to udělal, ale z pochopitelných důvodů to neprozradím. Navíc policie stále provádí šetření," nechala se v interview slyšet La Toya.

"Michael měl díky svým právům k hudbě hodnotu více než miliardu a někdo ho kvůli tomu zabil. Jako mrtvý měl větší cenu než jako živý," uvedla La Toya. Podle ní před Jacksonovou smrtí z jeho domu navíc zmizely šperky a hotovost v milionové hodnotě. "Michael měl doma vždycky hotové peníze, obvykle tak kolem dvou milionů dolarů."

Listu Mail on Sunday zase La Toya řekla, že určitá skupina lidí jejího bratra údajně nutila k tomu, aby v Londýně podepsal smlouvu na 50 koncertů. Její bratr byl prý závislý na lécích a zacházelo se s ním jako s 'oslíčku, otřes se'. Byl také 'nejosamělejším člověkem na světě', posteskla si La Toya. Podle ní rodina podá žalobu na odpovědné za Jacksonovu smrt. "Chci pro Michaela spravedlnost. Nebudu mít klid, dokud nezjistím, co a kdo mého bratra zabil," řekla La Toya.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama