Bez Michaela jsme už tolik dní

La Toya Jackson poskytla rozhovor Barbaře Waltersové [2009]

15. září 2009 v 12:49 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Starší sestra Michaela Jacksona La Toya (53) vystoupila v TV v pořadu Barbary Walters 20/20 a mluvila samozřejmě o Michaelovi. "Nemyslím si, že najdeme někoho tak talentovaného a zároveň takové nátury, jako byl Michael. Takoví lidé už na zemi nejsou. On byl opravdu speciální. Neříkám, že to byl bůh, ale měl jistě božské kvality. Pro mě byl to nejbližší k bohu, co si dokážu představit," řekla. "Vypadal nádherně, když jsme ho pohřbívali. Jeho rakev byla uvnitř bílá, s perlami. Měl obrovský zlatý pásek, něco jako nosí boxeři. Úžasný make-up a jeho vlasy vypadaly nádherně! Paris prý přidala do rakve kamínky, zbytek rodiny pak brýle a Michaelovu typickou rukavici.


La Toya také mluvila o doktoru Murrayovi, který tvrdí, že nedal Michaelovi smrtící kombinaci léků. "Murray zavolal Prince a ten přihlížel, jak se jeho otce snaží přivést k životu. Copak tohle se dělá dítěti?" La Toya věří, že Michael byl už v tu dobu déle mrtvý a Murray chtěl Princovi jen ukázat, že on s tím nemá nic společného. La Toya říká: "Dávám vinu všem okolo Michaela, kteří mu kdy dali nějaké léky, které neměli. Jsou to doktoři! Tohle přece nesmí!"

Podle La Toyi je Blanket hispánského původu. "Jednou jsem se s Michaelem bavila o tom, že jeho syn vypadá jako hispánec a Michael řekl, že je." Děti se prý budou vzdělávat doma, čímž La Toya popřela zprávy, že půjdou do soukromé školy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama