Bez Michaela jsme už tolik dní

Září 2009

Crazy Photo :D

30. září 2009 v 18:52 | Janet... Child ♥ |  Fotky ♠

Boty Michaela Jacksona byly věnovány charitě

30. září 2009 v 7:59 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na letošním Fashion Weeku v Miláně se odehrála aukce na podporu výzkumu AIDS, který moderovala Janet Jackson. Na ukci se vybralo více než 1 milión dolarů. Boty Michaela Jacksona, které měl nosit na turné THIS IS IT, byly darovány aukci. Jsou vysoké, s krystaly Swarowski. Vydražily se za $14,650. Na videu je vidíte v minutě 1:30.

Janet [me]: Ty boty jsou úžasný!!! :'-(Filmografie

29. září 2009 v 17:58 | Janet... Child ♥ |  O Michaelovi ♠
1974 - Free To Be... You & Me

1978 - Čaroděj (na motivy knihy Čaroděj ze země OZ)

1981 - Diana

1985 - Other Lover

1986 - Kapitán EO

1988 - Moonwalker

1997 - Ghosts

1999 - Cena za život

2002 - Muži v černém 2

2004 - Miss trosečnice

2009 - THIS IS IT

Je vaší povinností kliknout SEM ať je Michael zase na 1.místě! Teď tam je Miley Cyrus...
A dejte si to na blogy :-) Je to stránka osobností.cz

1.místo pro Michaela!

29. září 2009 v 13:55 | Janet... Child ♥ |  Zajímavosti ♠
Klikejte SEM ať je Michael stále na 1.místě! Už je tam zase Miley Cyrus!!!
A dejte si to na blogy :-)Je to stránka osobností.cz a MJ musí bejt 1!!!

Fanoušci v ČR se také vrhli na lístky na předpremiéru THIS IS IT

29. září 2009 v 13:55 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Pokud chcete jít na film THIS IS IT do kina v prvních dnech promítání, měli byste si pospíšit s koupí lístku. Všechna větší kina v ČR mají otevřený předprodej lístků na dokument THIS IS IT a zájem je veliký. Některá data jsou už více méně vyprodána. Tak si pospěšte, ať vám tento zážitek neunikne.


Prodej lístků na film THIS IS IT trhá rekordy po celém světě

29. září 2009 v 13:55 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Velký zájem po celém světě o film This is it ukazuje prodejnost lístků. Sony Pictures Entertainment potvrdila obrovský zájem o předprodej po celém světě. Např. v Japonsku už se prodalo před 1 milion. V Americe byli online prodejci vyprodáni po jednom dni. Od Los Angeles po New York už jsou lístky vyprodány. V Anglii se prodalo během jednoho dne 30 tisíc lístků. Film se bude pomítat jen dva týdny a na mnoho místech po světě už jsou všechny data vyprodány.


LL Cool J o Michaelovi

29. září 2009 v 13:55 | Janet... Child ♥ |  Michael & Stars ♠
Raper a herec LL Cool J se rozpovídal o Michaelovi. "Když lidé odejdou, máme tendence si pamatovat ty jednoduché věci. Michael byl opravdu dobrý chlap, velmi skromný. Měl úspěch, o kterém my ostatní jen sníme, a byl skromný. Díky Michaelovi jsem si uvědomil, jak moc umění ovlivňuje lidi. Svět přežije umělce a vzpomíná tak na jeho dílo. Thriller byl jeho Mona Lisa. Víte, bylo úžasné s ním pracovat. Jen on a já ve studiu. Pozoroval jsem ho, jak tancuje, jaký má zápal a vášeň pro hudbu. Michael opustil tento svět a my na něj musíme vzpomínat s tím, co pro nás zanechal - radost, štěstí, přátelství, jednota. Jak jedna lidská duše může tolik lidí ovlivnit! Všechny krásné malby mají časem škrábance a jizvy. To ale neznamená, že nejsou veledílem.


Tanečníci o THIS IS IT

29. září 2009 v 13:55 | Janet... Child ♥ |  Videa ♠
V rozhovoru pro Power 106 jmenovali tanečníci i vokalisti svoje nejoblíbenější písně z THIS IS IT a vzpomínali na dny příprav s Michaelem.


Jordan Chandler se přiznal, že v roce 1993 lhal!

28. září 2009 v 19:26 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Na této stránce jsem se dočetl tuto informaci - Jordan Chandler, chlapec, jehož rodina zpěváka v roce 1993 zažalovala za sexuální obtěžován, šel po letech s barvou ven. Celou dobu prý lhal. Michael Jackson se ho prý nijak nedotýkala rozhodně s ním neměl - jak před lety Chandler tvrdil - anální sex. Proč tedy tak vážné nařčení? Samozřejmě peníze, Jordanova rodina si nežila na nijak vysoké noze a pan Chandler usoudil, že by si mohli přilepšit. Donutil tedy svého syna lhát o údajném sexuálním obtěžování ze strany slavného a zároveň podivínského zpěváka. Odškodné ze strany obviněného bylo velmi slušné, 22 milionů dolarů. "Nikdy jsem nechtěl lhát a Michaela Jacksona nějak zničit, ale můj otec mě k tomu donutil. Nyní bych chtěl říct, jak strašně mě to mrzí a požádat ho aspoň takto o odpuštění," prohlásil Jordan Chandler. "Dnes poprvé cítím, že už nemůžu lhát, Michael Jackson mi nic neudělal, všechno to vymyslel můj otec, aby unikl chudobě," dodal údajně zneužívaný chlapec.Prostě sourozenci :D

28. září 2009 v 17:28 | Janet... Child ♥ |  Fotky ♠
Janet & Michael

Image and video hosting by TinyPic

DVD HIStory Tour v prodeji od 28. září!!!

28. září 2009 v 12:05 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Anotace

Tracklist:

01. Computer Animation Intro
02. Scream
03. They Don't Care About Us
04. In The Closet
05. Wanna Be Startin' Somethin'
06. Stranger In Moscow
07. Smooth Criminal
08. Speech
09. You Are Not Alone
10. I Want You Back
11. I'll Be There
12. The Love You Save
13. Billie Jean
14. Thriller
15. Beat It
16. Dangerous
17. Earth Song
18. We Are The World
19. Heal The World
20. HIStory

KOUPIT SI PŘEDBĚŽNĚ MŮŽETE ZDE

detail produktu

Michael Jackson vydá nové CD 26.října

27. září 2009 v 21:54 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Krátce před uvedením ohlášeného filmu "THIS IS IT" se fandové Michaela Jacksona konečně dočkají dlouho očekávaného singlu nedávno zesnulého krále popu. Následovat bude i další kompilace hitů.

Podle oficiálních informací vyjde singl 12. října (do rádií se pravděpodobně dostane o něco dříve) a ponese stejný název jako film, který se koncem října na pouhé dva týdny dostane do kin po celém světě, tedy "THIS IS IT". Identický název bude mít i následné kompilační dvojalbum, to na pultech najdeme od 26. října, dva dny předtím, než dokumentární film o plánovaných comebackových koncertech v Londýně vtrhne do kin.

Zmiňované dvojalbum nabídne na prvním disku remasterované verze největších hitů Michaela Jacksona ve stejném pořadí, jako zazní ve snímku, doplní je dvě verze doposud neuveřejněné skladby "THIS IS IT". V jedné z nich Michaela v backvokálech doplnili jeho bratři.


Fanoušci Michaela Jacksona (†50): Kvůli předprodeji spali na zemi!

27. září 2009 v 11:49 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Čekat dva a půl dne na zahájení předprodeje lístků u kina vyžaduje opravdové fanouškovské nadšení. Obdivovatelé zesnulého krále popu Michaela Jacksona (†50) jsou jím naplněni. Spát na zemi před kinem v Los Angeles je pro ně přitom to nejmenší.

Chtějí svůj idol spatřit na filmovém plátně ve snímku THIS IS IT (To je ono) jako první. A za svou věrnost zpěvákovi bude navíc prvních 500 z nich odměněno speciálními pamětními vstupenkami, inspirovanými desingem lístků na zrušené Jacksonovo megaturné v Londýně. Předprodej začíná v USA i v ČR dnes. V USA a dalších 14 zemích bude mít snímek premiéru 27. října, v Česku se tak stane o dva dny později.
Jacksonovy tajné rozhovory: Madonna mi záviděla a nebyla moc sexy

27. září 2009 v 11:32 | Janet... Child ♥ |  Rozhovory ♠
Americký knižní trh žije tajnými rozhovory zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, které nahrál s kamarádem rabínem Shmuleym Boteachem. Král popu v nich označil Hitlera za génia, Madonnu zase za ne příliš hezkou a závistivou zpěvačku.

"Myslím, že ona docela ráda šokovala a věděla, jak útočit na správné spouštěče u lidí. Myslím, že mě docela milovala a já ji nemiloval. Dělala spoustu šílených věcí. Věděl jsem, že nemáme nic společného," stojí v tajných nahrávkách.

"Není ani moc sexy. Myslím, že přitažlivost vychází ze srdce tím, jak se prezentujete," pronesl zpěvák na adresu známé zpěvačky.

A přestože se Madonně přezdívá popová královna, Jackson věřil, že jeho kvalit nikdy nedosahovala, takže na něho žárlila.

"Obdivují vás a vědí, že jste úžasný a skvělý, protože žárlí, protože si přejí být ve vaší pozici. Madonna je jednou z nich. Žárlí na mě. Je to holka, žena, a myslím, že to ji štve… Přede mnou fanynky omdlévaly a měl jsem obdiv, ona ne," dodal Michael v rozhovorech, které v USA vyšly knižně 25. září.

Samotná Madonna je zatím nekomentovala.


Janet [me]: Opravdu to je moc! Nevěřím tomu! Další výmysl!

Michael Jackson autobiografie Moonwalk

27. září 2009 v 10:27 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Kniha je kronikou Jacksonových skromných začátků na americkém středozápadě, jeho prvních kroků s Jackson 5 a nakonec i bezprecedentního sólového úspěchu.

Ale nejen zářivý svět showbusinessu nalezne čtenář. S nečekanou upřímností vypráví Michael o přátelství s lidmi jako je Diana Ross, Berry Gordy, Marlon Brando, Quincy Jones, Paul McCartney a Brooke Shields, vypráví o svých rodinných vztazích a vypráví i o osamělosti slávy, která ho potkala.

Nové vydání bude obsahovat kromě textu samotného Michaela Jacksona také předmluvu od "osoby velmi známé ve světě showbusinessu, která měla k Michaelovi velmi blízko" a také bude obsahovat doslov nakladatele Shaye Arehearta, který spolupracoval již na původním vydání s Jasqueline Kennedy Onassisovou (zemřela v roce 1994).

Kniha Moonwalk je doprovázena řadou fotografií z rodinného alba Jacksonových a z osobních archivů samotného zpěváka, stejně jako jeho kresbami, které vytvořil výhradně pro tuto knihu.

Prostředky získané z pozůstalosti budou předány do Michael Jackson Family Trust k podpoře Jaksonových dětí a jejich matky, stejně jako pro charitativní úsilí, kterému se věnoval celý svůj život.

"Nové vydání jediné Michaelovy autobiografie mě trochu smutně vrací do doby, kdy jsme na ní spolupracovali. Byla to vynikající a výjimečná zkušenost. Michael byl velmi talentovaný a okouzlující člověk. Bylo velkou výsadou a také velkou profesionální výzvou spolupracovat s ním. Nové vydání Moonwalku pokračuje v oslavě jeho života a ukáže nejen jeho kariéru vynikajícího umělce, ale i jiné pozoruhodné stránky jeho osoby, které možná nebyly tak známé."

Shay Areheart, vice-president vydavatelství Harmony Books

Knihu si můžete předobjednat už teď zdeMadonna plánuje duet s Janet Jackson

26. září 2009 v 21:06 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Madonna se domluvila na spolupráci s Janet Jackson. Celé dílo by mělo být poctou nedávno zesnulému Michaelovi Jacksonovi.

Obě dámy se spolu domluvily na večeři po udílení cen MTV Video Music Awards, kde Janet Jackson zazpívala se svým bratrem velmi úspěšný singl "Scream". Janet svůj part v neděli zpívala naživo, na plátně ji vokál bratra Michaela doprovázel z promítaného klipu k této písni. Právě toto vystoupení Madonnu, která během večera pronesla na adresu krále popu oslavnou řeč, přivedlo na myšlenku natočit společnou píseň, kterou by vzdaly hold této ikoně.

"Madonna se velmi těšila na Michaelovy koncerty v Anglii a říkala mi, že by chtěla alespoň na jednom vystoupit jako host, leč k tomu už nikdy nedojde. Smrt Michaela Jacksona se jí i nadále velmi dotýká a bylo by ctí mu tímto způsobem prokázat svoji úctu," uvedl k plánované spolupráci manager Madonny Guy Oseary.


Nový dokument o Michaelu Jacksonovi vychází v říjnu

26. září 2009 v 21:06 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Michael Jackson - Král popu miliónů fanoušků celého světa. Hudba žádného jiného interpreta se neprodávala v tak obrovském množství. Žádná popová hvězda nezískala tolik ocenění a takové pocty. Žádný jiný zpěvák nevyvolával tolik nadšení a hysterie. Michael byl jedinečný a už nikdy nezažijeme nikoho jemu podobného. Více o dukumentu zde


Michael Jackson obdivoval Hitlera

26. září 2009 v 21:05 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
Masový vrah Adolf Hitler, který přímo či nepřímo stojí za smrtí desítek milionů lidí za druhé světové války, má nového fanouška. Překvapivě se jím posmrtně stal Michael Jackson.

Byl to showman. Padesátiletý zpěvák to řekl nedlouho před smrtí svému příteli, rabínu Shmuley Boteachovi. Ten navíc rozhovor nahrál na kazetu, a tak se svět mohl po Michaelově smrti dozvědět, koho vlastně tajuplný král popu obdivoval.

"Byl to skvělý řečník. K tomu, aby dokázal změnit a nenávidět tolik lidí, musel být velký showman. A byl," řekl doslova Michael Jackson, který má pro schopnost doslova zhypnotizovat masy jistě pochopení.

Chtěl ho vyléčit

Zpěvák si nicméně dobře uvědomoval, že Hitler nebyl zrovna světlou postavou lidských dějin. Domníval se dokonce, že by jeho zlou duši dokázal vyléčit.

Přesně na to se ho přítel ptal a Michael odpověděl: "Určitě. Vím, že bych to dokázal." Potřeboval by k tomu s Hitlerem strávit jen chvíli.

Rabín nahrál celkem třicet hodin rozhovorů se zesnulou hvězdou. Možná, že se z nich o Michaelovi dozvíme ještě leccos zajímavého. Jeho život totiž rozhodně nebyl nudný.


Janet [me]: Nevěřím, že ho obdivoval! Vždyť chtěl pro svět to nejlepší. Pochybuju, že zrovna Hitlera, který zabil tolilk dětí a lidí by obdivoval.


Ne-Yo neví, co s písněmi pro Michaela

25. září 2009 v 18:50 | Janet... Child ♥ |  Novinky ♠
"Sedím tu a přemýšlím, jestli je dát někomu jinému, nebo nevydat vůbec. Nevím. Písně, které jsem pro něj napsal, měly být jeho, takže bych se cítil divně, kdybych je měl dát někomu jinému. Lidé mi říkají, ať je nazpívám sám, ale to je to samé. Měly být pro Mika. Takže je to pořád o tom samém. Sedím tu doma, poslouchám je, a přemýšlím, co budu dělat dál a co vlastně chci dělat." Podle Neya byly písně, na kterých dělal s Michaelem, veselé a rychlé. "Michael nechtěl dělat žádné negativní písně, jen pozitivní. A musely být melodické. Říkal mi, že to musí mít silné melodie - aby byli lidi schopni odposlouchat půlku a začít si zpívat s ním."