Bez Michaela jsme už tolik dní

Smrt Michaela Jacksona (†50): Objevily se další převratné novinky

18. srpna 2009 v 12:55 | Janet |  Novinky ♠
Smrt popové legendy Michaela Jacksona (†50) se bude vyšetřovat asi ještě dlouho. Od 25. června, kdy »král popu« zemřel na zástavu srdce, uplynuly téměř dva měsíce. A policisté stále přicházejí s novými fakty...

- Podle nejnovějších vyšetřování to vypadá, že Jacksonův osobní lékař Conrad Murray volal sanitku až v momentě, kdy už byl zpěvák mrtvý. Záchranáři totiž konstatovali, že když přijeli, byl už Jackson minimálně hodinu po smrti.

- Jacksonova maskérka Karen Faye (53) nyní prozradila, že byl »král popu« v posledních dnech života natolik slabý, že ho musel jeho choreograf krmit lžící! Podle jejích slov ho zabil stres způsobený blížícím se turné: "Jak by mohl zvládnout šňůru 30 koncertů, když se nebyl schopen ani najíst?"

- Spekulovalo se, že byl »král popu« pohřben v rodinném kruhu na tajném místě hned poté, co rodině vrátili z pitevny jeho mozek. Nyní vše nasvědčuje tomu, že Michaelovo bezvládné tělo stále ještě leží zmrazené v márnici... A důvod? Jeho matka Katherine (79) má strach nechat Michaela pohřbít! Někdo by totiž mohl tělo ukrást... Navíc chce mít možnost svého syna pravidelně navštěvovat.


- Další žena tvrdí, že je biologickou matkou Jacksonových dětí Prince Michaela I., Paris (11) a Prince Michaela II. (7). Tentokrát je to Claire Cruise (43), která zároveň prohlašuje, že je matkou adoptivního syna Toma Cruise (46) Connora (14).
 


Komentáře

1 Vikie [Jackson] Vikie [Jackson] | Web | 18. srpna 2009 v 12:57 | Reagovat

Joo já taky doufám že se sem ten film dostane,nebo když ne tak jdu do CZ  kouknout si ho xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama