Bez Michaela jsme už tolik dní

Sedm nejtajemnějších konspiračních teorií o živých zesnulých

31. srpna 2009 v 17:35 | Janet
V posledních několika desítkách let mnohokrát ožily konspirační teorie tvrdící, že některé celebrity ve skutečnosti nezemřely, ale změnily si identitu a žily dále. Posledním takovým případem je úmrtí Michaela Jacksona a následné video rozdmýchávající spekulace, že jeho smrt byla jen fingovaná. V historii však již existovalo mnoho podobných teorií a nikdy se nepotvrdily.1. Michael Jackson (1958-2009)

Poté, co byl král popu v červnu prohlášen za mrtvého, objevila se nejedna konspirační teorie tvrdící, že je Michael Jackson stále mezi živými. Hlavní oporou pro tyto teorie se stalo nedávno vydané video, ukazující postavu nápadně podobnou známému zpěvákovi, jak vystupuje z vozu koronera. Video bylo pořízené již v době, kdy měl být Jackson mrtvý.
Konspiračních teorií se ovšem k Jacksonově osobě vztahuje více. Jedna z nich tvrdí, že je zpěvák mrtvý již zhruba 20 let a že ho od té doby zastupoval už jen dvojník. Další pak zcela vážně uvádí, že byl Michael pohřben pod miniaturní dráhou vláčku jezdícího na jeho ranči v Neverlandu.
Ať tak či tak, největší díl pravdy mají jízlivé poznámky, které rozšiřují Jacksonovi odpůrci na jeho fanouškovských stránkách. Narážejí na to, jak významně stoupla cena zpěvákova majetku po jeho smrti a často si neodpustí popíchnutí typu: "Kdyby zemřel ještě tak čtyřikrát, možná by poplatil všechny své dluhy."

Janet [majitelka blogu]: To co píší ti ''odpůrci'' je fakt hnusný!

Další osobnosti si můžete přečíst zde


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama