Bez Michaela jsme už tolik dní

Srpen 2009

Prohlášení Michael Jacksona z roku 1995

31. srpna 2009 v 19:37 | Janet |  Zajímavosti ♠
Doporučuji přečíst... Chudák Michael, musel trpět, takové ponížení! Je to strašný, co mu udělali. Něktěří lidé jsou opravdu zvířata a udělají cokoliv aby toho druhého ponížili... ať už pro peníze nebo aby ho zničili...

Na začátku toho týdne jsem byl přinucen podrobit se ponižujícímu a nelidskému vyšetřování na policejním okrsku v Santa Barbaře a na policejním oddělení v Los Angeles. Vydali na mne příkaz k osobní prohlídce, což jim umožnilo prohlížet a fotografovat celé mé tělo včetně penisu, hýždí, trupu, stehen a jakékoliv další části těla, které si usmysleli. Pravděpodobně hledali nějaké vyblednutí, zflekatění kůže, skrvny nebo jakýkoliv jiný důkaz o problémech s kůži... o kterých jsem hovořil dříve. Vzhledem k nařízené osobní prohlídce... jsem musel spolupracovat s jejich lékařem a podrobit se jakýmkoliv vyšetřením kůže včetně stanovení případné kožní nemoci. Dále nařízení o prohlídce stanoví, že nemám právo prohlídku či fotografování odmítnout a pokud bych s nimi odmítl spolupracovat, tak by toto mé odmítnutí předložili u všech soudů jako důkaz mé viny. Pro mě to byla nejponižující událost mého života. Taková, že by ji už nikdo nikdy neměl zažít. A i po tom všem ponížení, spojeném s touto prohlídkou, nebyly vyšetřovací orgány spokojeny a chtěly pořídit více snímků. Byla to noční můra, hrozná noční můra, ale pokud to je to, co musím v zájmu prokázání mé neviny podstoupit... v zájmu absolutního zproštění obvinění, tak ať to tak je. Velmi mne rozrušil způsob jakým s touto událostí naložila ta neuvěřitelně hrozná masmédia. Využila každé příležitosti, aby pomocí těchto nepodložených tvrzení vytvořila své vlastní zmanipulované závěry. Předtím, než mne onálepkujete nebo odsoudíte, vás prosím, vyčkejte a poslechněte si pravdu... Nezacházejte se mnou jako se zločincem, protože jsem nevinný.

By Janet [me]

Odkaz krále popu na DVD

31. srpna 2009 v 18:23 | Janet |  Zajímavosti ♠
Ahoj, dneska jsem si koupila nový dokument o Michaelu Jacksonovi. Je tam i konferce THIS IS IT. Davy lidí vzpomínající na Michaela. Jeho úspěchy a ponížení...
Sedm nejtajemnějších konspiračních teorií o živých zesnulých

31. srpna 2009 v 17:35 | Janet
V posledních několika desítkách let mnohokrát ožily konspirační teorie tvrdící, že některé celebrity ve skutečnosti nezemřely, ale změnily si identitu a žily dále. Posledním takovým případem je úmrtí Michaela Jacksona a následné video rozdmýchávající spekulace, že jeho smrt byla jen fingovaná. V historii však již existovalo mnoho podobných teorií a nikdy se nepotvrdily.

Hvězda filmu Sám doma je otcem Jacksonova syna?!

31. srpna 2009 v 12:22 | Janet |  Novinky ♠
Hvězda filmu Sám doma Macaulay Culkin (29) je možná otcem nejmladšího syna zesnulého Michaela Jacksona (†50) Prince Michaela II. (7)! Spekulují o tom americká média.

Jacksonovo sperma bude přesunuto do Evropy, rodina se bojí o peníze!

31. srpna 2009 v 12:20 | Janet |  Novinky ♠
Rok staré sperma má teď cenu zlata.

Rodina amerického zpěváka Michaela Jacksona (+50) se chystá utratit 900 000 liber (téměř 26 milionů korun) za přesunutí jeho spermatu do "nedobytné" londýnské kliniky.

V klinice by mělo být chráněno před lidmi "bez skrupulí", kteří by je mohli použít pro zplození dalšího dědice majetku popového krále. Michael Jackson, který zemřel letos v červnu, svůj genetický materiál už vloni uložil ve spermabance v Los Angeles. Doufal, že jednou může být použito ke zplození jeho čtvrtého dítěte. Jeho rodina se nyní obává "gaunerských individuí", která by ho mohla zneužít k tomu, aby získala Jacksonův majetek, který má údajně hodnotu miliardy dolarů.

Světový rekord: Na Jacksonův Thriller tančilo 13 tisíc lidí!

31. srpna 2009 v 11:59 | Janet |  Novinky ♠
Mexiko v sobotu překonalo světový rekord, když se tu podařilo shromáždit 12.937 tanečníků nakrucujících se společně ve slavné choreografii Michaela Jacksona z alba Thriller, které Jacksonovi v roce 1982 přineslo historický úspěch.

Rekord padl v rámci vzpomínkové akce při příležitosti Jacksonových nedožitých 51. narozenin, na které se v centru mexického hlavního města sešlo odhadem 40.000 až 50.000 lidí. Podle organizátorů byl počet tanečníků podílejících se na překonání rekordu oficiálně zaznamenán a Mexiko nyní čeká na potvrzení rekordu od představitelů Guinessovy knihy.

Mexiko navíc hravě porazilo všechny obdobné pokusy, které se v sobotu konaly při dalších vzpomínkových akcích po celém světě. V Barceloně se například sešlo jen 697 tanečníků a v Londýně kolem 1600. Dosavadní rekord, který je zaznamenán v Guinessově knize rekordů, byl v Mexiku rozdrcen na prach: 19. dubna ho ve Spojených státech vytvořilo pouhých 242 tanečníků.Michael Jackson by oslavil 51. narozeniny: V Praze se na jeho počest tančilo

31. srpna 2009 v 11:46 | Janet |  Novinky ♠
Michael Jackson (†50) by v sobotu oslavil své 51. narozeniny. Jeho výročí si připomněli alespoň jeho fanoušci. Do ulic Prahy vyrazilo přes 700 tanečníků, kteří společně tančili na skladbu Beat It.

Když byl Michael v Praze...

30. srpna 2009 v 19:23 | Janet |  Zajímavosti ♠
Včera (29.8.2009) jsem poslouchala rádio a byl tam rozhovor se Zdeňkem Zahradníkem - bodyguard, který měl na starosti i Michaela Jacksona. Říkal, že když tu byl tak to bylo takový hektický. ,,Všude, kam se Michael hnul, tak tam bylo stovky až tisíce fanoušků. Michael dokonce vykoupil i jedno hračkářství, ne pro sebe aby si mohl hrát, ale pro děti do Motolské nemocnine a všechny hračky rozdal'', uvedl Zahradník.

Včera 29.8.2009

30. srpna 2009 v 17:02 | Janet |  Zajímavosti ♠
Jak jsem tu psala, že jsem včera byla na té OPEN HOLILDAY, tak se stalo něco celkem zvláštního. Seděli jsme u stolu (venku - já, kamarádka Míša, máma a její přítel) a já začala mluvit o Michaelovi a najednou začal takovej silnej vítr :-O... Potom tam Kuba (brácha) a Martin (jeho kamarád, ti dva to organizovali) pustili písničku Will You Be There a zrovna pršelo a Kuba řekl: ,,Michael řekl, že pršet nebude.'' A zatím co my jsme s Míšou na tu písničku tancovali a já vzpomínala na Michaela, tak přestalo pršet!

Asi si řikáte, že je to blbost nebo že si vymýšlím. Myslete si co chcete! Já vím, že se to stalo! Mohla to být náhoda, ale proč zrovna když to bylo spjato s Michaelem?...Poděkování

30. srpna 2009 v 1:17 | Janet |  Zajímavosti ♠
Děkuju všem, kteří přišli 29.8.2009 na můj blog a speciálně těm, kteří popřáli nebo se nějakým způsobem vyjádřili o Michaelovi! I když si jenom na 1% myslíte, že je živý, tak pořád i na to 1% skrytě věříte, že tu s námi král popu je! A to je myslim si, že dobře. Dneska jsem byla na akci OPEN HOLIDAY :D (vlastně už včera 29.8.2009), kterou pořádal můj brat Kuba s kamarádem Martinem :-) bylo to super! A hráli tam od Michaela Billie Jean a Will You Be There, takže sme si s kámoškou Míšou suprově zatancovali a zavzpomínali na Michaela! Ještě jednou MOC děkuju! I těm kteří mě zvali na svoje blogy na párty. Ráda bych přišla, ale nebyla sem doma.

Miluju vás


29.8.2009

29. srpna 2009 v 0:00 | Janet |  Novinky ♠
Dnes by své 51.narozeniny oslavil ten největší umělec na světě! Výborný zpěvák, tanečník, herec, skladatel, producent, scénárista, choreograf a prostě velký umělec! Král popu Michhael Jackson!
Za sebou by měl už několik koncertů z turné THIS IS IT.

Jediné, co mu už můžem popřát je - klid... R.I.P. :-*

Pokud žije (nebo by žil) tak by to samozřejmě bylo: Hodně zdraví, lásky, hlavně ať je šťastný a spokojený, spousta nových písniček, klipů, filmů (Michael si přál po turné točit filmy), zdravou rodinu, děti a všechny blízké, spoustu přátel, kteří ho vždy budou podporovat, úspěch, který měl v 80. a 90.letech a který nastal až teď, bohužel, když už tu s námi (možná) král popu není. A návrat do Neverlandu, který Michael chtěl...

Pro nás pořád žiješ! Jsi král popu a legenda! Bůh, který navždy změnil pohled na hudbu i tanec!
Děkujeme Ti


The King Of Pop - FOREVER!

Janet ♥
Koroner potvrdil: Jackson zemřel na předávkování léky!

28. srpna 2009 v 23:22 | Janet |  Novinky ♠
Koroner oficiálně potvrdil, že příčinou smrti popového zpěváka Michaela Jacksona bylo předávkování anestetikem propofol. Policie umělcovu smrt bude vyšetřovat jako zabití. Kvůli Jacksonově smrti policie vyšetřuje jeho osobního lékaře Conrada Murrayho.

Ke smrti "krále popu" podle koronera přispěly ještě účinky dalších léků. "Hlavními léky zodpovědnými za smrt pana Jacksona byly propofol a lorazepam. V jeho těle byly zjištěny ještě midazolam, diazepam, lidocain a efedrin," uvedl koroner.

Koroner dnes zveřejnil pouze tiskovou zprávu. Celý protokol o soudní pitvě zůstane podle losangeleské policie tajný. Informace, které dnes koroner zveřejnil, již v pondělí přinesly agentury.

Murray prý Jacksonovi dával přípravky s propofolem jako léky proti nespavosti opakovaně od letošního května, kdy začal pro zpěváka pracovat jako osobní lékař s platem 150.000 dolarů (asi 2,7 milionu korun) měsíčně. Doktor dal údajně osudného dne Jacksonovi léky na spaní kvůli tomu, že se vrátil vyčerpaný z tanečních zkoušek a přes veškerou únavu prý nemohl usnout.

Jacksonův homosexuální milenec: Michael čekal konec světa!

Jackson prý užíval propofol nepravidelně zhruba již deset let. Zpěvák zemřel 25. června po srdeční zástavě. Propofol je součástí celkových intravenózních anestetik určených k uspání pacienta při chirurgických výkonech. Přípravek by měli používat výhradně profesionálové v lékařském prostředí.

Janet [majitelka blogu]:
Nevěřím, že Michael měl milence... že to byl homosexuál... že tohle řekl... dělají z něj blázna!


Michael Jackson - Simpsonovi

28. srpna 2009 v 18:47 | Janet |  Fotky ♠
Tady je díl Simpsonů, kde je '' Michael Jackson '' sice mu není podobnej, ale to je jedno.

Je to celý a v češtině


Tady je kousek v angličtině. Michael i sám sebe dabuje! :D


Extrémně lechtivý :D

28. srpna 2009 v 13:05 | Janet |  Videa ♠


+ diplom... děkuju :-*


Život Krále popu

28. srpna 2009 v 11:24 | Janet |  Videa ♠

Deset rolí Michela Jacksona

27. srpna 2009 v 23:18 | Janet |  O Michaelovi ♠
Michael Jackson zemřel a pro většinu Čechů odešel ten, co zneužíval děti. Ale kdo byl doopravdy? Co ho dostalo do pozice, kdy ho celý svět přijal jako Krále popu? Byl natolik složitou osobností, že to (možná) dokáží říct jen jeho nejbližší. My se pokusíme deseti body nastínit vlastnosti, které tvořily jeho kult.

Michael Jackson
© www.bbc.com
Původně se měl tento článek jmenovat Deset důvodů, proč se Michael Jackson stal Králem popu. Ve chvíli, kdy jsme na něm začali důkladněji pracovat, jsme zjistili, že to byl hlavně on sám v různých svých úlohách. Samozřejmě, v jeho kariéře a úspěchu hrála podstatnou roli řada faktorů, jako doba, základ v Jackson 5, počátky MTV nebo masivní integrace afroamerického obyvatelstva, nicméně pořád to byl hlavně on sám, kdo dokázal změnit tvář populární hudby a stát se modlou celého světa. Jaké role tedy tvořily každodenní život Michaela Jacksona?

Michael Jackson v prodeji!

27. srpna 2009 v 20:53 | Janet |  Zajímavosti ♠
Nabídka zde

Trička


Michael - live!

26. srpna 2009 v 22:31 | Janet |  Live ♠
Billie Jean - Michael poprvé předvedl Moonwalk!!!